Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je nesto po cemu je uvek bio pamcen. Rodjen je bio da glumi rodjen je bio da glumi neke od najboljih zlikovaca u filmovima. Zato i spomenuh Hans Grubera i Snejpa. Da Hari Poter mozda ima neku crtu detinjarije u sebi ali ima i mracnu stranu a Rikman je to izneo na pravi nacin u ulozi Snjepa. Bilo kog lika da je glumio on je to radio sa ljubavlju. To je nesto fantasticno kod njega.
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Mene najvise raduje sto je Jordanski Theeb usao u top 5 filmova Vec sam ga bio preporucio, mada ovde definitivno osvaja Son of Soul, a ja jedva cekam da izadje snimak

      Meni su najbolji filmovi godine Sicario i Youth, mada jos uvek nisam pogledao ni jedan od nominovanih

      Jednostavno Pobesneli Max, Marsovac, Birge of Spies nisu filmovi koje volim i nemam neku zelju ni da odgledam...uzdam se u The Revenant, ali hocu u bioskopu da ga gledam kao i The Hateful Eight, mada vidim da ga je Tarantino posteno ispusio.
      sigpic

      Comment


      • Hearte još samo da pogledaš filmove

        Nisam ništa pisala za Mad Maxa, a gledala sam ga odavno, ali sada sam isprovocirana Prvo ne bih volela da dobije Oskara i poprilično sam iznenađena uopšte celom pompom koja je trajala i pre nominacija da će biti nominovan za glave kategorije... možda bih mu dala ev. za scenografiju ili specijale efekte, jer treba odati priznanje da recimo u filmu nisu korišćeni digitalni efekti, kojima svi pribegavaju danas... ali daleko od toga da ima tu težinu i da može da se meri sa Room-om recimo. Dobro, možda sam emotivno vezana za original, možda sam sa već nekim predubeđenjem i odgledala ovaj rebut-film (sasvim novo kreiranje situacuja i likova kroz već poznatu filmsku priču), ali sem jedne gledljive i simpatične futurističke avanture, koju sam baš brzo zaboravila, kao i odlične Šarliz ništa posebno ne bih istakla u njemu i biću veoma razočarana ako osvoji neku od dve glavne nagrade.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Napokon probudih gruzijski dragulj Corn Island sa harda.

          Simindis kundzuli (2014)

          Sjajno, sjajno. Posebna preporuka za ljude kojima se svideo Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom (2003)

          Comment


          • Dan nakon sto sam video nominacije, mogu da kazem da mi je u glavnim kategorijama vise stalo da neki filmovi ne dodju do nagrada nego da ih drugi osvoje.Vise bih zeleo da Revenant i Edi ne osvoje Oskare za najbolji film i najbolju musku ulogu(neka osvoje Fesbender ili Leo, ne zanima me), nego recimo Spotlight za najbolji film.Hardija gotivim, tek cu kroz nedelju-dve da vidim film pa da zakljucim da li je bolji od Bejlare koji me je pozitivno iznenadio pre 10 dana.Obojica su daleko od bilo kakve ozbiljne price za Oskara.Trenutno moji favoriti su:Bejl(cisto reda radi), Spotlight(mada to vise da Revenant ne osvoji), The Big Short(adaptirani scenario), Morricone i SW(vizuelni efekti koji su najbolja strana filma koji mi se nije nesto preterano svideo).Jedino cu kroz par kategorija da se iscimam(od toga dve ne bas tako bitne), ovo ostalo me bas cini ravnodusnim i skoro da mi je svejedno ko ce da osvoji.

            Pre godinu dana navijao za Birdmana, a ove godine navijam da osvoje sto manje Oskara kako mi ne bi zgadili ceremoniju.
            Last edited by Ricma; 15-01-16, 12:55.

            Comment


            • Bale u The Big Short je bljirao. Najbolje odradjena uloga u cijelom filmu iako ni Carell nije bio los.

              Generalno The Big Short je menio bio tezak da upratim, a znam cijelu tematiku jako dobro, bas me interesuje kako je laicima bilo. Recimo kad sam ja gledao film, jedan par je napustio dvoranu nakon 20 minuta.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                mogu da kazem da mi je u glavnim kategorijama vise stalo da neki filmovi dodju do nagrada nego da ih osvoje
                Ovo mi zvuci kao ona poznata : "htela bi da se ..., ali da ne ..."
                Last edited by Black Mamba 24; 15-01-16, 12:49.
                sigpic

                Comment


                • Greskom izbrisah ne.

                  Comment






                  • Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Film: The Revenant (moja zelja - Spotlight)

                      Glumac:
                      Leo (samo ne opet Eddie) (moja zelja - Leo)

                      Glumica:
                      Brie Larson

                      Sporedna muska: Hardy/Bale

                      Sporedna zenska:
                      McAdams

                      Rezija:
                      Injaritu (moja zelja - Miller)

                      Originalni scenario:
                      Ex Machina

                      Adaptirani scenario: Room

                      Animirani: Inside Out

                      Kamera: The Revenant (moja zelja - Mad Max)

                      Efekti: Mad Max/Star Wars (moja zelja - Mad Max)
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ne znam da li je neko prije objavio, Triple 9, dobra glumačka postava, Casey Affleck, Chiwetel Ejiofor, Anthony Mackie, Aaron Paul, Norman Reedus, Woody Harrelson i Kate Winslet.

                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Steve Carell!!!

                          Gospodin koji svakako zasluzuje oskara za glavnu musku ulogu!

                          Kakav crni Leo i ostali. Steve fuckin Carell!!! Dobar je "Bejl" i oskar za sporednu je sroz realan tu.

                          Kapiram da ce ljudi da me zamrze ali The Big Short pa jedno 10 mesta prazno pa moze "Povratnik".
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • The big short nije sad neko umjetnicko djelo, ali tematiku koju ima je nesto nerealno. Apsolutno su objasnili kako treba tu pricu. Iako nisam knjigu procitao mislim da bi autor bio ponosan.

                            Carel je iznio nevjerovatnu ulogu i vec druga strasna izvedba u godinu dana od njega.

                            Bejl je isto odradio kako treba ulogu, al uzima Stalone, to je gotova stvar. Komercijalizam ce da presudi, iako bi ga ja licno dao Baleu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Steve Carell!!!

                              Gospodin koji svakako zasluzuje oskara za glavnu musku ulogu!

                              Kakav crni Leo i ostali. Steve fuckin Carell!!! Dobar je "Bejl" i oskar za sporednu je sroz realan tu.

                              Kapiram da ce ljudi da me zamrze ali The Big Short pa jedno 10 mesta prazno pa moze "Povratnik".
                              Koji ljudi?fsociety

                              Od The Big Shorta mogu da budu bolji recimo Brooklyn, Carol i Room.Spotlight se podrazumeva.

                              Comment


                              • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X