Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Eh Viktoriju prvu..a što nisu normalni sa Labyrinth of Lies?

    Jesi li gledao Room? A Son of Saul?
    Mada ovaj drugi ne mogu da pronađem nigde..bar nisam do pre par dana.
    Pa ne moze nikako biti bolji od ovog, ali nikako!!!

    Ma nema jos uvek dobrih snimaka ni za Room (bar ja nisam nasao) ni za Son of Saul, od kojeg mozda i najvise ocekujem.

    Tarantina cu verovatno u bioskopu ovih dana, The Revenant cekam dobar snimak, Martian mi se ne gleda...
    sigpic

    Comment


    • Ipak večereas, tj. za koj minutić gledam ovaj islandski http://www.imdb.com/title/tt2172554/ jer nisam
      Cinemax 1, pa ko ima, a nije...

      EDIT: Dobar.
      Last edited by miloolja; 10-01-16, 21:05.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Erik Dekard View Post
        Ljubasin je slab na Vilneva kao ja na Linca
        Pa i nisam bio do ovog filma. Do sada me je samo "Incendies" odusevio, "Enemy" mi je isto do jaja legao, dok je "Prisoners" odlican, ali najvise zbog Jake-a.
        U stvari... mozda si i u pravu

        Comment


        • Ako je suditi po Globusu bice ovo jos jedan Inaritu-fest Oskar...

          Zzzzzzzzzzzzz
          sigpic

          Comment


          • Deadwood movie is definitely happening, HBO confirms.

            Spoiler
            It's real. The Very long awaited "Deadwood" movie is happening at HBO. Speaking at the Television Critics Association's press tour on Thursday, HBO's programming president Michael Lombardo tells TV Line that it's definitely happening.

            In August last year, HBO confirmed early talks of a film continuation/wrap-up of the cancelled but beloved and highly acclaimed western series. Since then, series creator David Milch has apparently come up with a story that the network was happy enough with that Lombardo personally gave Milch the green light:

            "David has our commitment that we are going to do it. He pitched what he thought generally the storyline would be - and knowing David, that could change. But it's going to happen."

            The revival comes from a "palpable" sense that Milch "has something left unsaid... I've known him for a while and it feels like it's something he's not done talking about" according to Lombardo. »
            Jako lepa vest, ogromna preporuka za sve koji nisu pogledali ovu fantasticnu seriju.
            sigpic

            Comment


            • Cekajuci impresivniji snimak

              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Oce ovde jos neko navijati da Di Kaprio ne dobije Oskara?

                Ne zato sto je on los glumac, vec sto se oko toga podigla vec neverovatna pompa koja me tera na
                sigpic

                Comment


                • Ma ista fora kao sa Skorsezeom i Departedom, zasluzio Oskara davno, a uzeo ga za film koji je daleko od njegovih najboljih radova.

                  Leova gluma je vrhunska, ali je film sranje. No There will be blood nije neki film, a ko moze reci da DDL nije zasluzio Oskara za tu ulogu.

                  Hardi i Levit isto gaze i zasluzuju Oskara.
                  sigpic

                  Comment


                  • Iako ne podnosim Bojla odavno a ni Dzobs mi nije nesto omiljena figura, Fazbender ce imati moju punu podrsku.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Heartbreak View Post
                      Kome je bre to mr Robot ispred Farga???

                      Robot je zanimljiv samo u pilot epizodi, ostalo prosek cist

                      Bitno da je lejdi Gaga uzela globus za najbolju glumicu ahhahahahahhahaha kuda ode ovaj svet


                      Sumnjam da ce Inaritu uzeti dve godine za redom oskara
                      Dokaz koliko je Golden Globe relevantan.
                      Ako ove godine DiCaprio ne uzme Oskara, onda neznam kad će.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Elba daleko najbolja gluma ali ce uzeti za sporednu, samo mu Stalone moze parirati, Lorens ce uzeti za najbolju zensku kapiram, a za musku Leo, samo da vidim Kranstona kakva mu je uloga
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Dekard View Post
                          Oce ovde jos neko navijati da Di Kaprio ne dobije Oskara?

                          Ne zato sto je on los glumac, vec sto se oko toga podigla vec neverovatna pompa koja me tera na
                          Ja cu da navijam da Edi Redmejn ne dobije Oskara.Danish Girl ne bih preporucio ni najvecem neprijatelju.

                          Voleo bih da Fesbender istroluje sve i pokupi Oskara zbog sve te pompe, ali nece mi biti puno krivo ako Leo konacno uzme.Bitno da Edo trandza ostane praznih rukava.

                          @Vladan

                          Zaboravio si na Bri Larson.

                          A i nesto ne verujem da Elba osvaja, nahvalise onog lika iz Bridge of Spies.

                          Comment


                          • Sve u svemu, nista novo. Uvek razocarenje na tom Oskaru.

                            Injaritu kad je pravio dobre filmove je bio marginalizovan. Amores perros zeznuo Pritajeni tigar... a 21 gram je imao samo 2 glumacke nominacije.

                            Medjutim sad kad se prodao Masonima nagrade pljuste na sve strane
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              @Vladan

                              Zaboravio si na Bri Larson.

                              A i nesto ne verujem da Elba osvaja, nahvalise onog lika iz Bridge of Spies.
                              Vidim da ga fale, samo mi tu nema nista spektakularno. Idris bas daleko najbolja gluma od svih sto sam vidio, iako navijam za Stalonea.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Elba daleko najbolja gluma ali ce uzeti za sporednu, samo mu Stalone moze parirati, Lorens ce uzeti za najbolju zensku kapiram, a za musku Leo, samo da vidim Kranstona kakva mu je uloga
                                Ko je sve nominovan za glavnu musku?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X