Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravu si lici na katanac ....
    Poceo sam danas nesto na poslu, ali nisam imao vremna, sad cu to caskom sve da spirglam
    Jbt zeza me onaj medaljon sa zmijom sto visi (simbol beskonacnosti) nije Konan, jedino ako sam pogresno spelovao ... bem li ga.
    Bice ovde malo vise mozganja koliko vidim.
    Last edited by Sandugp; 27-11-15, 17:55.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      A O. Rasel sve da snima sa Kuperom, veliko iznenadjenje
      I Dzenifer Lorens... znas neki reditelji imaju omiljenog glumca/glumicu, ovaj jbt ima omiljeni par

      Tacno ce da smore uskoro, mada su vec na dobrom putu
      sigpic

      Comment


      • Spoiler
        A sve, sve, ali predator.... kako su ga spakovali onaj laserski nisan Mamicu im njihovu.


        Spoiler
        Onaj duhic me sjebao, prvo sam kucao kasper, pa sam se tek onda setio Kevina i savrsen svet
        Last edited by Sandugp; 27-11-15, 18:11.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • 35 za sad, i meni nece da prihvati The Dictator, ne znam sto.
          Spoiler
          Inace zeku Rodzera sam slucajno pogodio i porodicu Adams lupio sam bezveze haha
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • 59 ipak na kraju dok nisam totalno odustao. Kada sam pogledao resenja shvatio sam da nisam gledao tih 7 filmova, tako da je to ok .
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik Dekard View Post
              59 ipak na kraju dok nisam totalno odustao. Kada sam pogledao resenja shvatio sam da nisam gledao tih 7 filmova, tako da je to ok .
              Gde su ta resenja, ne mogu da bijem glavu vise nasao sam 39, od mene dosta
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Spoiler
                Nisam ni Watchmene gledao ali imam novelu kod kuce a preko celih korica je smajli tako da je to bilo lako uociti
                sigpic

                Comment


                • Joy 7.januara, The Revenant 21 januara, a Tarantino verovatno krajem februara.

                  Deadpool ce da bude sredinom februara kad smo kod premijera za sledecu godinu.

                  Comment


                  • 56 za 20-ak minuta, mrzi me dalje da trazim. Nemam pojma sta bi trebalo da bude Casperova maska koja u stvari nije Casper, gitara, Twinkies, maska ispod Z, smajli, ono kuce na Deloreanu... Patuljak mi je bila bas simpaticna referenca
                    Last edited by s_hyperion; 27-11-15, 20:24.

                    Comment


                    • Svaka čast, a na većinu preostalih imas tu naše odgovore...mislim ako te interesuje

                      Poslato sa htc
                      Last edited by miloolja; 27-11-15, 20:28.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Da vidim, ali cisto da prokomentarisem sta nisam znao Inace jesam movie buff tako da sam i ocekivao da cu ok da uradim

                        Inace je i meni, kao Arnelu, prvo u oko upao Chaplin ;)
                        Last edited by s_hyperion; 27-11-15, 20:33.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Joy 7.januara, The Revenant 21 januara, a Tarantino verovatno krajem februara.

                          Deadpool ce da bude sredinom februara kad smo kod premijera za sledecu godinu.
                          Tad možda dolazi kod nas. U SAD ide na Božić.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Ali kako su sakrili predatora
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Trebaju mi primeri holivudskih filmova, tacnije dva donekle suprotna primera. Oba imaju veze sa prikazivanjem nasilja. Jedan treba da bude onaj u kome je publika potpuno diskonektovana od cinjenice da neko vrsi nasilje, pa to ne dozivljava kao nesto lose, a onaj ko nasilje cini ne dobija nikakvu kaznu, cak je prisutan i motiv nagrade (jer je nasilje zarad dobrog cilja - tipa Svarceneger u Komandosu i Lijam Nison u Taken). Drugi primer treba da bude suprotan - da publika bude svesna cinjenja nasilja i posledica istog - dakle, da se film bavi kaznjavanjem tog nasilja gde onaj ko ga je cinio biva suocen sa svojim nedelima (moralno i fizicki) i zbog toga dobija i neku kaznu, tipa Saw.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Tarantula View Post
                                Tad možda dolazi kod nas. U SAD ide na Božić.
                                Kod nas tada dolazi, tako sam video na sajtu cineplexx-a.Za ova prva dva filma pise kada su premijere, taj datum u Americi meni nista ne znaci.Svake godine posle Oskara se organzuje FEST i na njemu se prikazuju izmedju ostalog filmovi koji su nominovani za Oskara i naravno oni koji su osvojili.Dobra stvar je sto je mali razmak sto bi znacilo da cu oba filma da pogledam u bioskopu.

                                Comment

                                Working...
                                X