Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Rijetko ko ce skontati sta naslov znaci, al dobro. Istinita prica, brutalne poruke. Spektakl u najavi sa ovom glumackom postavom, plus su napravili najveci zajeb u historiji drustva zanimljivim

    Jebote trebalo mi je minut i po da provalim da je Rayan Gosling u ovom filmu
    Ja sam vec spustio ocekivanja zbog rezisera kada pogledam koja su njegova glavna ostvarenja.

    Mada prethodne dve Majklove knjige koje su imale filmsku adaptaciju su bile i vise nego dobre.Rec je o Blind Side i Moneyball, znaci treba da ocekujemo da ce film da bude u tom rangu.

    Comment


    • Odgledah ovu filmcinu.

      http://www.imdb.com/title/tt0361862/

      Comment


      • Being John Malkovich

        Dobar kao Brus Vejnov sobar

        Comment


        • Ako ces mozak na ispasu onda odgledaj San Andreas.

          Izasao yify, jos jedna laganica

          http://www.imdb.com/title/tt1964418/
          sigpic

          Comment


          • Ipak cu Kruza Toma ...
            Da vidimo o cem se tu radi-
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Tomorowland, San Andreas i Terminator Genisys sve izašlo kod YIFY prije dan - dva.
              Za vikenda
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • http://www.imdb.com/title/tt1920945/?ref_=ttmd_md_nm
                Good Vibrations

                britanski film...pank malo,komedija,drama..ok mi je
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • http://www.imdb.com/title/tt0405094/?ref_=nv_sr_1

                  Kakvo remek delo!

                  Prosto obozavam ovakve evropske filmove i svaki put se zapitam sto ih ne gledam cesce.
                  Mnogo mi lezi sva ta neka suptilnost. Od nenametljive, a vrhunske glume...pa sve do tih nekih sivkastih i tmurnih boja.

                  10/10

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    http://www.imdb.com/title/tt0405094/?ref_=nv_sr_1

                    Kakvo remek delo!

                    Prosto obozavam ovakve evropske filmove i svaki put se zapitam sto ih ne gledam cesce.
                    Mnogo mi lezi sva ta neka suptilnost. Od nenametljive, a vrhunske glume...pa sve do tih nekih sivkastih i tmurnih boja.

                    10/10
                    Evo ti jos 2

                    http://www.imdb.com/title/tt0251447/?ref_=fn_al_tt_1

                    http://www.imdb.com/title/tt0408777/?ref_=fn_al_tt_1

                    Pretpostavljam da si Eksperiment i Goodbye Lenin gledao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Enter The Void

                      Nadrealan film. Ne znam sta da kazem. Jedini film u zivotu koji nisam mogao da ocenim. Sa cime da ga uporedim? Sta, da kazem da je bolji od Gospodara Prstenova npr? Ko je gledao film zna koliko to smesno zvuci

                      Pre sve ne mogu da se otrgnem utisku, da ocigledan kvalitet koji je nametnut od samog starta nije opravdan. Mogao bih bez problema da odsecem jedno sat vremena filma i pritom za tu montazu bi mi trebalo jedno 2 minuta. Ortak je savrseno definisao film - film(Gaspar) te nonstop LERA. Vodi te na rolerkoster mucnine, tegobe, teskobe, emocija koje retko kada osecas. Retki su momenti predaha, kao npr oni spektakularni snimci nad gradom gde dodjes do daha a onda te Gaspar samo uvuce nazad u vrtlog. Moze biti veoma mucan film pogotovo u stanju u kojem sam ga ja gledao. Procitao sam bas sjajan review nekog lika na IMDB-u, gde kaze da ne ocekujete nikakvo uzivanje,zabavu ili katarzu od ovog filma. Samo jedno fantasticno iskustvo.

                      Veoma originalan film, tu nema reci, poigrao se Gaspar bas onako kako je zeleo, lopatom tovario dolare u pecnicu i izvozao gledaoca dobrano. Ja mu samo zameram sto se u nekim momentima ocigledno izdrkavao.

                      Ne znam da li cu u zivotu preporuciti nekome ovaj film, pre svega zato sto ima neverovatno jak uticaj. Ako ga neko pogleda svojom voljom super, ako ne opet super, ja necu da budem taj koji ce da ubaci nekome ovu injekciju ludila u mozak
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Preporuka svakako za nerealan posao Benoe Debija, direktora fotografije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Dekard View Post
                          Preporuka svakako za nerealan posao Benoe Debija, direktora fotografije.
                          To bez dileme. Mnogo nam je bilo smesno posle kad smo skontali da je zapravo postojala neka grupa ljudi koju je Gaspar odveo u Tokio i koja je snimila ovaj film. Na sta li je to licilo
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Pogledah sinoć Jurassic World, i kontam onako posle filma, kako li ovo zaradi milijardu i 660 miliona.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Pogledah sinoć Jurassic World, i kontam onako posle filma, kako li ovo zaradi milijardu i 660 miliona.
                              Dobar marketing čini čuda brate
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • na IMDB piše da je zaradio

                                Box Office

                                Budget: $150,000,000 (estimated)
                                Opening Weekend: $204,600,000 (USA) (12 June 2015)
                                Gross: $650,442,741 (USA) (25 September 2015)
                                Nisi mnogo omašio
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X