Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Hvale ga svi na sva usta ... Ridli Skot ....
    Neki ga cak i pominju kao ozbiljnog kandidata za oskara, ali mi je ta prica malo preuranjena ... nemam pojma, moram pogledati.
    Ridley sve promasio u posljednje vrijeme,sve
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Kapiram da nece moci da prismrdi Interstelaru
      Ali gledace se naravno

      Comment




      • Odgledao sinoć, filmčina mi se svidela samo tako
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Tako je bilo i sa Interstellarom, proglasise ga jednim od najboljih svih vremena, a ono klasicni blokbaster jbg. Ja volim ovakve filmove i ne vjerujem da moze da omane.
          Interstellar filmčina, ko to ne vidi nek ne gleda filmove više.
          Last edited by goku; 17-09-15, 22:49.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ridley sve promasio u posljednje vrijeme,sve
            Od American Gangster, manje/vise sve prosecni filmovi ili ispodprosecni filmovi.Od Blade Runnera, jedini njegovi filmovi vredni paznje su Gladiator i Black Hawk Down pored spomenutog AG.

            Comment


            • Dobar je i Kingdom of Heaven, a meni i Robin Hood iako su tu misljenja podijeljena.
              sigpic

              Comment


              • kingdom of heaven je strasan film, moj omiljeni, svako mjesec dva opet ga pogledam i uvijek je zanimljiv, lik Saladina me odusevio.
                Za robina huda je trebao biti snimljen nastava ali nista od toga izgleda
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • dobar......ne zasluzuje ispod 7 ocenu
                  http://www.imdb.com/title/tt2273657/?ref_=nv_sr_2
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Dobar je i Kingdom of Heaven, a meni i Robin Hood iako su tu misljenja podijeljena.
                    Ti verovatno mislis na Robina iz 2010 sa Raselom
                    Jebes to onaj iz 91 sa Kevinom je zakon
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment




                    • Comment


                      • Gledam na b92 Dark Knight, i ne mogu da se oduprem utisku, uz svo duzno postovanje prema Dzeku Nikolsonu, ovo sto je uradio Heath Ledger je nemoguce, nestvaran nivo glume, mozda i najbolja rola u svim filmovima o super herojima
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Spoiler


                          Rijetko ko ce skontati sta naslov znaci, al dobro. Istinita prica, brutalne poruke. Spektakl u najavi sa ovom glumackom postavom, plus su napravili najveci zajeb u historiji drustva zanimljivim

                          Jebote trebalo mi je minut i po da provalim da je Rayan Gosling u ovom filmu
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zero View Post
                            Gledam na b92 Dark Knight, i ne mogu da se oduprem utisku, uz svo duzno postovanje prema Dzeku Nikolsonu, ovo sto je uradio Heath Ledger je nemoguce, nestvaran nivo glume, mozda i najbolja rola u svim filmovima o super herojima
                            I ja baš gledam i govorim sebi koja ebena šteta da nas je ovakav glumac napustio jbte...

                            Zašto nije mogao to da bude npr. Aflek....učinio bi svetu uslugu, bar onom filmskom...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ledzer je otisao psihicki skroz na skroz. Zatvorio se u hotelsku sobu mjesec dana i spremao tu ulogu. Nikome nije pustao unutra i poceo da se kljuka antdepresivina. Bio je on na rubu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Odgledao juče The Green Mile posle više od 5 godina uhvatio me neki retro fazon , po meni jedan od najboljih filmova ikada
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X