Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • dobar, par odlicnih scena
    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

    Comment


    • Odgledah ga ponovo. DDL nije normalan.

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Odgledah ga ponovo. DDL nije normalan.

        Najveci glumac ikada koji se rodio na ovoj nasoj planeti
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • izašo je pobesneli maks pristojan snjimak,koga interesuje,doduše ja gledam na laptopu



          torent link u spojleru
          Last edited by saburo sakai; 22-06-15, 14:40.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Mad Max je predobar

            Ono sto treba takav film da donese donosi maksimalno. Kao Pacific Rim sto je vrhunska zabava i tacno dobijas ono sto ocekujes od njega, tako i ovdje. Blokbaster koji te drzi prikovanim za ekran dva sata.
            sigpic

            Comment


            • Inace kao veliki ljubitelj Mad Max serijala Fury Road mi je ubjedljivo najbolji dio. Ovo je bas nevjeroatno. Ceka se neko masivno Grym izdanje i da se ovo odgleda onako kako treba.

              Vjerovatno kasnim i kasnim, ali kad vidjeh da je on glavni negativac, kao i 1979. jos vise se odusevih.

              http://www.imdb.com/name/nm0117412/
              sigpic

              Comment


              • James Horner RIP

                Za one koji ga ''ne znaju'' komponovao je muziku za Osmi Putnik, Titanik, Avatar, Blistavi Um, Troja, Hrabro Srce itd.Dobitnik je 2 Oskara i oba je dobio za Titanik.

                Comment


                • mad max

                  Spoiler


                  haha al ovaj lik pa oni bubnjevi usput ,btw svideo mi se film,dobra zabava,maltene ceo film je na spidu vizuelno super izgleda,ne znam šta ljudi hejtaju da nema priče,ono šta će ti više,sve je otišlo u ku.... i kidaj,doduše ranije je bila drugačija situacija pa je prvi deo bio daleko sporiji,vidim da je nekima smetalo i što se ne pucaju tolko sa V8 te kako to nema onog psa....

                  ps: malo mi je smešno bilo samo što max priča kroz prigušivač,ajd da je ćutljiv al ovaj ima glasić i ponovo pušta isti zvuk kao u Betmenu

                  kostimi,šminka super
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Zapravo Hardi nije normalan, njegov glas je nesto najimpresivnije ikad.

                    The Drop je ispod radara, a strasan je film.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jbni losi snimci su mi zamalo ogadili film, lepo kazem sebi da ne gledam nikakve HC, Cam, TS i ostale pizdarije i lepo sacekam DVD,Blu-ray, HD rip... ali ne, odgledah skoro pola filma sa veoma losom slikom, mada nije mi kvalitet slike toliko smetao koliko jbni ton.

                      Comment


                      • ne dovodim ja u pitanje njegovu glumu,tj njegov domet,potencijal,sposobnosti,kako god, ali lik meni ovde nije ništa posebno a u gro filmova je šminker

                        on može daleko više,nego jbg,ne kažem da su ovi filmovi loši,nije u tome poenta nego što on ne može tolko da se iskaže u ovim paljevinskim,akcionim filmovima itd

                        al recimo u Bronsonu je daleko drugačija situacija

                        http://www.imdb.com/title/tt1172570/...nm_flmg_act_22

                        šteta što ne bira više "takvih" uloga
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Meni su Hardi, Marfi i Levit najbolji od ove mladje garde, ali ne pricam o glumi, poslusaj mu glas u Peaky Blinderse, mislim da tu nije nista doradjivano, slicno je i ovdje.

                          Ovo kad ih jure i kad idu bubnjari i gitarista je top. Ma vrhunski film. Cista zabava, dva sata lude akcije jbt.
                          sigpic

                          Comment


                          • Hahhaha to si išao redom što ti preostalo ovih godina?

                            Evo ovaj ćeš sigurno da gledaš Koga li će Ben da glumi?

                            Last edited by miloolja; 26-06-15, 20:53.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Vise ne znam ni sta sam gledao Nisi od pomoci inace.

                              A posto je i sav pregadan mora da ce dobit ulogu Blatera. Mada je i Sep manje odvratan od njega. I bolji glumac.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X