Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni nije jasno kako ce tu da predstave neke stvari obzirom da su obojica pozitivni likovi.Mislim i sam vidim u kom pravcu ce da se odvija prica,ali eto malo mi paradoksalno to sve u najavi,ali svejedno jedva cekam da ga pogledam.Ja Supermena ni kao dijete nisam mogao da smislim,ali eto znatizeljan sam kako ce Betmen da ga uzme na klasu jer je ovaj prvi favorit

    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Meni nije jasno kako ce tu da predstave neke stvari obzirom da su obojica pozitivni likovi.Mislim i sam vidim u kom pravcu ce da se odvija prica,ali eto malo mi paradoksalno to sve u najavi,ali svejedno jedva cekam da ga pogledam.Ja Supermena ni kao dijete nisam mogao da smislim,ali eto znatizeljan sam kako ce Betmen da ga uzme na klasu jer je ovaj prvi favorit

      What's wrong with you kid

      Comment


      • Meni oni ne mogu da se porede uopste. Supermen je neko sa natprirodnim mocima i to jednostavno nije fer borba ni po kom osnovu. Betmen je s druge strane inteligentan covjek sa vrhunskim skillom i moramo reci masu para, zahvaljujuci kojima je napravio od sebe to sto jeste. Zahvaljujuci tom skillu postao je najveci superjunak svih vremena. I za tri klase je bolji lik od Supermena.

        Supermen je uvijek bio meh, a Betmen wow. Bets do konacne pobjede!
        sigpic

        Comment


        • Supermen je jedan vrlo mastovito osmisljen lik... Rijetko dosadan i bezvezan superheroj. Jak je kao crna zemlja, neunistiv, leti, puca iz ociju itd itd. E vala su ga presrali da j*be oca.

          Vladane, zaboravio si da pomenes Betmenov kais Kais mu je glavni detalj


          Ja ne vidim nacin na koji Betmen moze da se krpi sa onom dosadom na sake.. Bez da je cijeli od kriptona.

          Comment


          • Ma dobija ga Bets na suvu klasu, pjeske. Jednnostavno covjek odise klasom i nekako je realan superheroj, Supermen nije. I koliko su samo jaci likovi kod Betmena generalno, odnosno svi ti negativci su posebna klasa za Supermenove.

            Betmen je bistar ka potok, ne sumnjam u njega ni sekunde.
            sigpic

            Comment


            • Najpopularniji junak svih vremena, bolje receno jedan od najpopularnijih... Upravo jer je jedan od retkih bez ikakvih super moci koji je svojom voljom, inteligencijom i resursima napravio od sebe to sto jeste.
              Nema tu Supermen sta da trazi
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Da ne pricamo da je Supermen klasican "America fuck yeah" superheroj, dok je Betmen neuporedivo slojevit lik koji cak i nije klasican superheroj, vec zbog svojih mracnih crta nekada ide i u sferu antiheroja.
                sigpic

                Comment


                • Ima onaj crtani kad se Batman i Superman bore (inace gledao sam ga jer mi Batman omiljeni lik iz tih svih stripova ) i u pocetku mi delovalo ne realno sta ima Batman tu da trazi, ali medjutim Batman ima kriptonit i isto onaj oklop sto ima u traileru i mogu reci da je je{{o kevu Supermenu.

                  Comment


                  • Јадан цупермен јбт..

                    Comment


                    • Bice gusto bice 0:2

                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Inace ne gledam mnogo filmova, no danas sam pogledao Curse of Chucky iz 2013, kao neki horor. Proletelo mi sat i po samo tako, nije sad nesto spektakularno, ali je interesantno.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Navijao bih za Betmena da nije jebeni Asflek u pitanju. Tako da - Napred Supermen!

                          Comment


                          • Kratak filmić, sa snažnom porukom... pas nije igračka!

                            Last edited by miloolja; 20-04-15, 23:01.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Meni nekako deluje dosadno.. BvsS... I ako se zna za koga cu da navijam

                              ps: Ako se kojim slucajem pojavi Joker svi padaju u vodu, navijam za Jokera!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kratak filmić, sa snažnom porukom... pas nije igračka!

                                Odlican video. Tretiraj zivotinju kao sto bi sebe tretirao!
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X