Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ste mislili da ne mozete mrzeti neki lik vise od Skyler White i zelite da testirate to - Blue Valentine je pravi film za tako nesto.

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Ako ste mislili da ne mozete mrzeti neki lik vise od Skyler White i zelite da testirate to - Blue Valentine je pravi film za tako nesto.
      Uh ta Skyler rak je pojeo gori bre lik od ovog malog Lanistera majke mi moje mile
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Uh ta Skyler rak je pojeo gori bre lik od ovog malog Lanistera majke mi moje mile
        Mali Lanister za tu drolju je mala maca.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sta je u pitanju? Mrzite Michelle?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Uh ta Skyler rak je pojeo gori bre lik od ovog malog Lanistera majke mi moje mile
            Mrtva trka izmedju Dzofrija i Nje
            A to je normalno za ovaj nas mentalitet i balkansko podrucje, cim vidimo da zena vara muza, nama se ona odmah zgadi. To je prvo i osnovno zasto vecinu nervira, a onda se na to nadovezuju i ostale njene karakterne osobine, gde se takodje vrlo jasno vidi koliko iritantna moze da bude. Nekada cak i glupa.
            I mene nerivra
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • http://www.imdb.com/title/tt0421715/?ref_=nm_flmg_dr_9

              Bas mi lijepo legao film.Odlican je i natjerao me malo da se zamislim sto se tice nekih stvari...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Mrtva trka izmedju Dzofrija i Nje
                A to je normalno za ovaj nas mentalitet i balkansko podrucje, cim vidimo da zena vara muza, nama se ona odmah zgadi. To je prvo i osnovno zasto vecinu nervira, a onda se na to nadovezuju i ostale njene karakterne osobine, gde se takodje vrlo jasno vidi koliko iritantna moze da bude. Nekada cak i glupa.
                I mene nerivra
                Jebes to sto ga je prevarila, glupost.

                Dosadna je iritantnta i opcenito control freak. To je nesto sto je pegla. U prve dvije sezone, ona je brizna mater koja se brine o svom muzu i mora da zna svaku zivu cinjenicu sta je on radio u toku dana i jos ga zove milion puta da vidi sta je s njim. Smor. Poslije je bas postala arogantna kucka koja misli da je smislila svijet.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Dzedaj se vraca
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Jake

                          Comment


                          • Batman v Superman: Dawn of Justice - Trailer #1

                            http://www.ign.com/videos/2015/04/17...ource=facebook

                            Comment


                            • Ja sam sad prvi put pogledao film Million Dollar Arm (2014) http://www.imdb.com/title/tt1647668/?ref_=nv_sr_4 sa sjajnim Jon Hammom u gl.ulozi
                              preporuka posebno ko kao ja voli ove sportske drame . od mene ocena 8/10
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Batman v Superman: Dawn of Justice - Trailer #1

                                http://www.ign.com/videos/2015/04/17...ource=facebook
                                Bio sam nekako skeptican, ali mozda bude dobar zbog ove dark teme, Snyder je u tom nekom tonu poprilicno dobro odradio Watchmen, koji je dosta underrated.
                                Sjajno je sto su Afflecku editovali glas, pozeljno je i da sto vise provede na ekranu u "kostimu" da bar nakratko zaboravim da on glumi.
                                Ovaj film ce ionako biti temelj za sve ostalo sto ce raditi DC.

                                Jedno je sigurno, box office ce da bude preplavljen lovom.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X