Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Јебига, у тим тренутцима нам кинематографија баш била у хаосу. Снимале се Лисице, Стижу долари (овде је и имао улогу) и Неки нови клинци. Не зна се шта је одвратније. И шта ће човек, боље да седи кући на Авали и чува овце него да се маје са глупостима.

    Ја ћу га прво памтити као Черчила па онда као Шћепана Шћекића. Ту је издоминирао у обе серије.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Druze, jasno je da su to sve mediokriteti ali kada pogledas malo godina unazad situacija se nije nista bitno promenila pa ni sada.Kinematografija nam je od raspada SFRJ u haosu.To kakve se serije snimaju govore dovoljno o nama Srbima, tj na koji deo publike se cilja.Povremeno se pojavi neka serija koja odskace od proseka.Razlika je mozda jedino sto nam se sada vise smeca servira nego pre, ovako ne vidim neku razliku u kvalitetu u poslednjih 20 godina.

      Comment


      • Od nasih serija "Sva ta ravnica" mi je bas bila ekstra, posle oni nastavci su izgubili malo na kvalitetu, ali dvoljno su dobri. Onaj Lutkic otkida kako glumi tu.
        Ne znam Montevideo serijal ceo mi je zanimljiv. I ne znam cega jos mogu da se setim a da mi je bilo dobro-kvalitetno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Transporter (2002)

          Zanr: akcija
          Glavni lik je profesionalni vozač, koji po narudžbini dostavlja stvari na odredište u dogovorenom roku. Isporuke su tajne, tako da on ne zna i ne želi da zna šta prevozi. U jednom trenutku otkriva da se u jednom paketu zapravo nalazi devojka i tu se stvari komplikuju..
          Last edited by Rodman; 27-03-15, 15:41.

          Comment


          • Nema sta puno da se objasnjava i opisuje, stavise ja smatram da je i lepota ovog filma sto ga svako moze shvatiti i prihvatiti na svoj nacin i moze da zagolica svaciji mozak i odvede te u neka mastanja i razmisljanja koja ce te ispuniti na neverovatan nacin. Dusa me boli sto ga nisam gledao u bioskopu al dobro, malo je falilo da ga ne gledam uopste s obzirom koliko sam zatucan po pitanju novih filmova


            Jos jedan veliki naklon za glumcinu, jebes mi mater sad cu da poskidam sve one njegove tresh filmove sto su se bili pustali nedeljom u pet na pinku i da uzivam

            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Pre neki dan nisam znao sta cu od dosade, pa pustim "Americku Lepotu" da odgledam, nisam odavno (verovatno revoltiran jer je na nasem oskaru ispala pa da samom sebi opravdam koliko je to u stvari vrh film).... Kakav je Kevin Spejsi OTAC
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment





              • koja dobra akcija, probudim se malopre i ugledam event, sad jos samo da smislim za koja 3 da glasam

                https://www.facebook.com/events/732937050156970/
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Dr. Strangelove obavezno, a ostalo kako hoces
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • hmm ne gleda mi se nesto ta vrsta humora, po glasovima izgleda da cu gledati sve najkomerijalnije, ali mi je drago sto cu opet videti a clockwork orange, a voleo bih jos da odgledam lolitu i paths of glory
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Evo jedan dobar filmic pred spavanje....

                      23:05 - Cinemania - The Perks of Being a Wallflower

                      Emma
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pulp na rts1!!!!!



                        4. 6. 2015.
                        Spoiler

                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • FF7 odgledan u bioskopu. Konacno mogu prestati preskakati spojlere oko za njih
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovo čisto ako ste porpustili neki.. ovde nisu svi, već samo 25 filmova i redosled je nebitan, naravno....

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Interstellar
                              http://www.imdb.com/title/tt0816692/

                              Kako mi je antipaticna ova Anne Hathaway , smaracica. Sva sreca da su Nolan bogotac i Metju tu. Ne da se Nolan, ne moze covek da napravi gresku, ne moze da napravi cak ni samo dobar film

                              9/10
                              Last edited by Mr. Wolf; 08-04-15, 20:57.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Јуче Петпарачке приче на РТС-у, сада Четири собе. Дошло време за Квентина.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X