Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je psihopata Jake.. Jak je mnogo! Ali bas bas mnogo!
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Mislim da je snimljen čak pre Californikacije.

      Comment


      • Veceras u 21:55 na RTS2, bice prikazan poljski film "Ida", favorit za ovogodisnjeg oskara na stranom jeziku Film je do sada pokupio 57 nagrada na raznim manifestacijama, a ima jos i 40 nominacija
        sigpic

        Comment


        • Gledao neko?

          http://www.imdb.com/title/tt2872718/
          Last edited by Rossonero; 11-02-15, 21:31.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Gledalo je nas dosta i svi se slazemo da je odlican film i da je Jake psihopata
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Rondo9 View Post
              Gledalo je nas dosta i svi se slazemo da je odlican film i da je Jake psihopata
              Kada ga pogledam onda cu ti dati moj odgovor na pitanje da li je Jake psihopata.

              Spoiler
              Stavljen da se skida.

              Comment


              • Comment


                • Zasto lepo ne naprave seriju ?
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Maloprije mi naleti film koji sam davno pregledao, zapravo dokumentarac koji svima preporucujem..



                    http://www.imdb.com/title/tt0846789/

                    Ne znam jel' iko postavljao ovaj film na ovu temu, ali nema veze.. Ugl film koji govori o tome koliko je zivot zapravo jednostavan i da ce biti onakav kako ga mi zamislimo i kako mi vjerujemo da treba da bude, takodjer govori da ne postoji nemoguce i da je sve stvar nas samih.

                    Comment


                    • Birdman,Keaton,Norton jako zanimljivo i kako je sniman kao da je non stop pratila jedna ista kamera...
                      sigpic

                      Comment


                      • @ Rondo

                        Jake je psihopata.

                        Spoiler

                        Comment


                        • http://www.imdb.com/title/tt2582802/?ref_=nv_sr_1

                          odlican film, isgubio sam pojam o vremenu dok sam gledao, kao da je trajalo minut
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Jel valja taj film o Hawkingu? Mozda ga veceras odgledam

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Jel valja taj film o Hawkingu? Mozda ga veceras odgledam
                              Valja,valja Jedna od zahtevnih uloga u poslednje vreme ,odlican je bio Redmin ,bez konkurencije za najbolju musku po meni..


                              Keaton i Kuper isto odlicni,mislim da je konacno Kuper zasluzio nominaciju,al ne vise...
                              sigpic

                              Comment


                              • Strasan je The Theory of Everything, bas brutalna gluma, pogledah prije par dana, al zaboravih se ovdje tuspasiti
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X