Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kontroll

    Istripovani madjarski film. Malopre odgledah, dobar totalno...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Idemo idemo idemo

      Comment


      • Bas mi je dobro legao Birdman. Neobican film Keaton me prijatno iznenadio, a takodje su odlicni Ema i Norton
        Jaka osmica sve u svemu.

        Comment




        • laganica.

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post

            Elem, evo i ovde da uputim poziv: svako ko zeli sutra u 17h da svrati do Kinoteke u Kosovskoj dobrodosao je, ja idem sigurno da pogledam film koji vec neko vreme zelim Down by law
            Odličan, tipičan Džarmuš i omiljeni mu Benini...a tek muzika
            Moja topla preporuka.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Elem, evo i ovde da uputim poziv: svako ko zeli sutra u 17h da svrati do Kinoteke u Kosovskoj dobrodosao je, ja idem sigurno da pogledam film koji vec neko vreme zelim Down by law
              Super je film, doduse dosta spor, ali je Benjini genijalac. Ima jedna kultna scena ali ti je necu prepricavati da ti ne bih pokvario.

              Meni je Dead Man njegov najjaci film, a ovaj mi je u top3 sigurno.
              sigpic

              Comment


              • Ja sinoc odradih Nightcrawlera, nema greske, dominira Jake. Koliko sam ti skapirao ukus, mislim da ce ti se bas dopasti.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  No, odgledah The Imitation Game. Veoma dobar film, ali moglo je i bolje. Ono sto je odlicno je gluma Cumberbitcha
                  Za glumu i da se slozim, ali film je klasican holivudski. Kao Blistavi um, samo losiji po meni. Nikako ne nesto sto treba da bude nominovano za 8 Oskara .
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni to samo govori koliko je slaba konkurencija u tim kategorijama(generalno gledano), ti najavljivao Gone Girl da ce imati puno pa jedva RP dobi nominaciju.Nisam jos pogledao film, ali nigde nisam procitao da se iko zali da je trebao neko umesto njih da dobije nominaciju, da se prica da imaju vise nominacija nego sto zasluzuju.

                    Comment


                    • Gone Girl je bas najveci gubitnik nominacija. Ocigledno Akademija ne gotivi Fincera iz ovog ili onog razloga. Cak i biografske price na koje se oni loze, od zero do hero, gde se pojedinac uzdize do neslucenih razmera (kao ovogodisnji Theory of Everything) - Social Network, idealan film za Oskara, je jedva dobio 3 Oskara (od toga 0 najbitnijih - scenario, muzika i montaza).
                      sigpic

                      Comment


                      • Pitanje jedno kad je u pitanju Gone Girl...

                        Spoiler
                        U kuci gdje su silne kamere i gdje je to vrlo jasno prikazano ona ubija covjeka i to kasnije biva u potpunosti zanemareno...dobar film,ali nekako mi se cini da su se zajebali malo s nekim detaljima i da je ostalo dosta supljina
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Pitanje jedno kad je u pitanju Gone Girl...

                          Spoiler
                          U kuci gdje su silne kamere i gdje je to vrlo jasno prikazano ona ubija covjeka i to kasnije biva u potpunosti zanemareno...dobar film,ali nekako mi se cini da su se zajebali malo s nekim detaljima i da je ostalo dosta supljina
                          Spoiler
                          Videla je ona gde su kamere i proucila sta i koje uglove snimaju (jer ne snima se sve) samo hodnici ulazi koliko se secam mozda nesto od soba nisam siguran, pa je cak i glumila jedno vreme pred kamerom dok bi onaj slepac bio odsutan da ispadne kako je zrtva, video si sta je i sa flasom radila. Na kraju je ispalo da ga je ubila da bi se spasila njegove torture. Ali u pravu si vrlo slabo je murija kasnije odradila svoj posao.
                          Last edited by Sandugp; 04-02-15, 11:20.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Spoiler
                            Videla je ona gde su kamere i proucila sta i koje uglove snimaju (jer ne snima se sve) samo hodnici ulazi koliko se secam mozda nesto od soba nisam siguran, pa je cak i glumila jedno vreme pred kamerom dok bi onaj slepac bio odsutan da ispadne kako je zrtva, video si sta je i sa flasom radila. Na kraju je ispalo da ga je ubila da bi se spasila njegove torture. Ali u pravu si vrlo slabo je murija kasnije odradila svoj posao.
                            Spoiler
                            Sve je meni to jasno,ali eto on cini mi se govori nesto u fazonu "Nemoj da se bojis ima nadzor koji se pregleda",a da on sam nikad nije vidio ono njeno vikanje svakodnevno gdje je glumila zrtvu...Sve u svemu supalj mi film na dosta mjesta,ali eto nije losa ideja.Sto je nasmijesnije na kraju nikakve istrage kao da nije ni bilo vec sve povjeruju njenom iskazu i to je to,a cak i glavni lik se ne buni nista,policija zatvara istragu bilo i proslo...malo komicno iskreno
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Spoiler
                              Sve je meni to jasno,ali eto on cini mi se govori nesto u fazonu "Nemoj da se bojis ima nadzor koji se pregleda",a da on sam nikad nije vidio ono njeno vikanje svakodnevno gdje je glumila zrtvu...Sve u svemu supalj mi film na dosta mjesta,ali eto nije losa ideja.Sto je nasmijesnije na kraju nikakve istrage kao da nije ni bilo vec sve povjeruju njenom iskazu i to je to,a cak i glavni lik se ne buni nista,policija zatvara istragu bilo i proslo...malo komicno iskreno
                              Spoiler
                              To je tacno, ali moras da uzmes u obzir jednu prostu cinjenicu, da je onaj retardic u stvari klasican opcinjeni debilko, koji ni sekunde nije sumnjao u nju. Zao mi ga na kraju bilo, ali samo malo, kontam zasluzio je retard Mislim na onog burzuja gde se krila, ne na njenog muza.
                              Last edited by Sandugp; 04-02-15, 11:35.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Erik Dekard View Post
                                Za glumu i da se slozim, ali film je klasican holivudski. Kao Blistavi um, samo losiji po meni. Nikako ne nesto sto treba da bude nominovano za 8 Oskara .
                                Pa dobro, slicno razmisljamo. Samo sam ja hteo da budem malo blazi

                                Comment

                                Working...
                                X