Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras u 21:00, na Cinemaniji, 12 Years a Slave
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      (2014) `71 - UK



      Ulice Belfasta...
      Preporuka.
      Titl za ovo? Bar engleski ako ima

      Comment


      • Trenutno nema ni jedno ni drugo.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • ima neko film ko hachi,green mile,john q takav slican

          Comment


          • Odgledah Fury. U principu dobijete ono sto ocekujete od takvog filma. Nista spektakularno, ali za zabavu i ubijanje vremena sasvim ok. 7.5/10

            I da, What We Do in the Shadows je po ocekivanju slab. Na granici gledljivog. Ideja je okej, egzekucija ocajna. Pocetak i nije tako los, ali kako film odmice postaje sve gori i gori. Znam da se dosta Britanaca odusevilo filmom, tako da verovatno spada film pod taj njihov Britanski humor. 4/10

            Comment


            • Resio da pogledam sinoc neku komediju i izabrao sam Interview.Definitivno je premasio moja ocekivanja, u dosta scena sam se valjao od smeha.Cause baby you're a firework.Dosta mi je bolji film ispao od This is the End gde mi je poslednjih dvadeset minuta bilo sranje.Kako se blizi kraj, fore su mi sve slabije i manje upecatljivije.Dosta je bolja prva polovina filma od druge, barem meni.Glavni citat se svakako pamti:They hate us cause they ain't us.Onaj ko ne voli Seta ili Frenka neka zaobidje film u sirokom luku.Dobar film da ostavis mozak na ispasu.7/10

              Sada pocinjem i ja konacno sa Blindersima.
              Last edited by Ricma; 18-01-15, 10:58. Reason: lapsus

              Comment


              • (2014) STILL ALICE



                Prvo sam mislio da sam za nesto uskracen kroz ovaj film ali nisam, jer ipak se islo na dostojanstvo.
                Dzulijan predobra, prelepa i sve najbolje... Boldvin (bilo koji Boldvin ) - uh kako bi svet filma bio lepsi bez te brace u glumackoj profesiji
                Last edited by AIRBORNE; 18-01-15, 11:07.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Prvi sci-fi koji sam pogledao u zivotu. Neverovatno je koliko sitnice iz detinjstva kasnije uticu na zivotna interesovanja. Jednostavno prelepo! Nepojmljivo mi je drago sto se secam ovakvih stvari.
                  THE CABBAGE SOUP

                  http://www.imdb.com/title/tt0083109/
                  Last edited by Indigo; 19-01-15, 22:33.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Whiplash odlican film, Teller odlicna gluma...ali J.K Simmons je odradio performans za oskara!

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Whiplash odlican film, Teller odlicna gluma...ali J.K Simmons je odradio performans za oskara!
                      Vec mesec dana mi na hardu i cekam svoj specijal filing da ga pogledam... i evo jos cekam.
                      Kao srednjoskolac bio sam clan benda i bubnjar... onda mozes misliti kako se lozim na film i sta ocekujem od njega

                      Originally posted by Indigo View Post
                      Neverovatno je koliko sitnice iz detinjstva kasnije uticu na zivotna interesovanja. Jednostavno prelepo! Nepojmljivo mi je drago sto se secam ovakvih stvari.
                      Kako si ovo fenomenalno napisao i istinito. Ja kada osetim te trenutke kod sebe budem mnogo ponosan... na sebe
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Ja o muzici, a pogotovo o bubnjevima ne znam bas mnogo Pa zato kapiram da ce ti se film jos vise svideti nego meni

                        EDIT: Mada bih ja voleo da film traje jos duplo duze i da ide dublje u neke teme koje nemaju veze sa muzikom, ali kapiram rezisera - brz tempo -> brz film

                        Comment


                        • Kakav film
                          THree men and a leg
                          http://www.imdb.com/title/tt0135007/
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ladri di biciclette 1948

                            http://www.imdb.com/title/tt0040522/?ref_=nv_sr_1

                            Kakva je ovo filmcina ljudi moji Jedan od najboljih koji sam pogledao...predivan je, klasican italijanski neorealizam koji jednostavno obozavam Ko god da ga je nominovao od vas u onoj igrici, hvala mu na tome
                            sigpic

                            Comment


                            • Zahvaljujem mom predlagaču odličan film... http://www.imdb.com/title/tt1322269/?ref_=nv_sr_1

                              Toliko puta viđena priča o američkoj disfunkcionalnoj porodici, ali opet nešto drugačije, sjajne role, odlična gluma, dobar scenario, divna fotografija, na momente duhoviti dijalozi, koji u sledećem izbacuju svu gorčinu i nezadovoljstvo likova svojim životima i na kraju ...fenomenalna Meril Strip. Toliko sam samo ovde hvalospeva odala ovoj ženi, ali ona svaki put pomeri granicu, odškrine još malo vrata tog uzbudljivog sveta njene glume i transformacije i oduševi me za stepen više, pa se prosto pitam.. da li je to moguće...?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Погледао Одрастање. Фин филмић, што каже Љуба, 3 сата лагане уживанције.

                                П.С.

                                Не дао Бог да моје дете буде овакво.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X