Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte neku komediju od koje zaplacete Gleda mi se neka pisurija sa low iq-om.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • http://www.imdb.com/title/tt2267998/?ref_=nv_sr_1

      Fincher jos jednom pokazao koji je genijalac.

      Rosamund Pike Onoliko koliko je Aflek los glumac, toliko je ona dobra glumica.
      Bas me je odusevila!

      Comment


      • Ja kada sam film pogledao dva dana nisam mogao sebi da dodjem , ne mogu da opisem osjecaje..



        Comment


        • Sto se mene tice, samo zbog ovog filma je najbolja glumica sadasnjice

          Fincher majstor. Ko ce da doceka novi film...

          Comment


          • Slican efekat imao i ja kao Rosso, da li se secas Ljubo sta sam napisao u spojleru pre mesec dana.Reci sada da se slazes sa tim.

            Odlican odabir glumaca, Afleku ova uloga ce verovatno da bude najbolja u njegovoj karijeri.Ova mu je legla ko budali samar.

            Sto se mene tice, dok ne pogledam Birdman-a i The Immitation Game, film godine.

            Comment


            • Pa nisam procitao spojler

              Inace, mislim da je Fincher namerno izabrao Afleka, jer mu je trebao neki ocajan glumac kako bi ova izgledala jos mocnije, a i trebao mu je neki mlohav lik kojeg ce Amy da unisti
              Boze, koliko ga mrzim

              Comment


              • ^

                Spoiler
                Uopste mi nije zao sudbine Bena Afleka, zasluzio je da mu se to desi bas zato sto je on u pitanju.


                Nasao mu je Fincer pravu ulogu, prosto ne mozes da budes na njegovoj strani od pocetka filma.Boljeg bezkicmenjaka Fincer nije mogao da nadje.

                Comment


                • Sinoc dodeljene nagrede evropske filmske akademije

                  Film Ida http://www.imdb.com/title/tt2718492/ poljskog rezisera Pawela Pawlikowskog uzeo nagradu za najbolji film. U konkurenciji jos bili Zimski san, Levijatan, Ninfomanka i Force Majeure. Pavel je uzeo i nagrade za reziju i scenario

                  Marion Cotillard uzela nagradu za glumicu u filmu brace Darden dva dana, jedna noc, dok je Timothy Spall trijumfovao za najboljeg glumca za ulogu u filmu Mr. Turner. Timoti je za ovu ulogu nagradjen i u Kanu za najboljeg glumca, a po kritikama ocekujem da bude i veoma ozbiljan kandidat za oskara.
                  sigpic

                  Comment


                  • Two Days, One Night

                    http://www.imdb.com/title/tt2737050/?ref_=nv_sr_1


                    Braca Darden su nam jos jednom pokazali da su majstori za socijalne filmove Film ima sasvim obicnu pricu, danasnje nize (radnicke) klase u fazi kada je bitno samo preziveti, bez nekih velikih ambicija i snova. Film nema neki uvod, vec nas momentalno baca u vatru. Sandra (Marion Kotilar), zena koja je suocena sa otkazom na poslu, bori se na sve moguce nacine da do toga ne bi doslo. Melanholicna i depresivna, na ivici nervnog sloma, Marion brilijantno tumaci lik i opravdava epitet da je prvo velika glumica, a potom velika zvezda. Lisena svakog glamura, bez trunke sminke, u dve majice kroz citav film i to su ti sitni detalji zbog kojih se Dardenovi postuju. Imao sam utisak kao da su dosli kod mene u ulici i snimili zivot jedne porodice

                    Uverljiv, realan, bez previse patetike (iako je tema pogodna za tako nesto), uvodi nas u svoj svet (nas svet) o kojem mozda jos uvek nismo mislili (nije bilo vremena za tako nesto).


                    Film od 1 do 10...9
                    Marion Cotillard 1 do 10...11
                    sigpic

                    Comment


                    • Teks o Riciju pa ko voli neka izvoli..

                      http://bulevarumetnosti.rs/magazin-b...ow-guy-ritchie

                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Heartbreak View Post
                        Marion Cotillard 1 do 10...11
                        Eh, kad je ona bila ispod 11...
                        sigpic

                        Comment


                        • Koliko li sam samo puta gledao "Taxi" zbog nje....
                          Svi se smore sto ide opet Taxi, a ja srecan kao malo dete....
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Kad god se pojavi Mr. Eko ja vidim Adebisija Kako mu fali cackalica i kapica

                            Comment


                            • odlican..sa Kate Beckinsale ...uh Kejt ...Preporuka!



                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovo treba da ide u klipove ali je bolje ovde.





                                Carina ko god tvitnuo ovo za Dejmona.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X