Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Soundtrack Imam utisak kao da ga je Samantha iz Her komponovala, a opet verovatno samo covek moze ovakve emocije ubaciti kroz muziku. Ne znam za vas, ali meni prolazi ceo film kroz glavu kako slusam, jednostavno savrseno odradjeno.

    Jesu druga dva dela tanja, ali ovaj monolog Smitha mi je fenomenalan

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      http://www.imdb.com/title/tt0133093/?ref_=nm_knf_i1

      Definitivno film nase generacije. Odgledah ga upravo neki 20i put u zivotu i ovo je jebeno remek delo od prve do poslednje sekunde. Pritom nisam ni neki fanatik za ovaj film, ali toliko je mocan da te inspirise, lozi, pali, daje snagu. Mnogo vise od jednostavne rokacine. Originalan do bola

      Moram da odgledam Cloud Atlas
      Jedan od mojih omiljenih filmova ! Koliko sam samo bio odusevljen kad sam ga, kao klinac, gledao prvi put i koliko sam samo bio odusevljen svaki sledeci put kad bih ga gledao. Sigurno sam ga odgledao bar 20ak puta, ako ne i vise , i jos uvek mi nije dosadio.

      Koliko je samo filozofije, simbola i drugih stvari utkano u film, i sve to na originalan nacin predstavljeno. Fenomenalno !

      Malo je falilo da ovaj dragulj ne bude snimljen. U to vreme braca, Vacovski su od studija (WB) trazili budzet od 80 milona dolara, ali u WB nisu bili odusevljeni i dali su im 10 miliona. Onda je usledio rizican potez brace. Svih 10 miliona potrosili su na prvih 10ak minuta filma (kada Triniti bezi od agenta Smita) i to su pokazali ljudima u WB koji su se odusevili i dali im jos 70 miliona za budzet. Ostalo je istorija..........

      Clubbed to Death - premocna stvar.


      Steta sto drugi i treci deo nisu bar na pribliznom nivou sjajnog prvog dela, ali sve u svemu odlicna trilogija.
      Last edited by Mr. Wolf; 13-06-14, 20:34.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Moze preporuka za neki mind fuck film kao Enemy

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Moze preporuka za neki mind fuck film kao Enemy
          Shutter Island, Source Code, Inception

          Comment


          • http://www.imdb.com/title/tt0124595/?ref_=nv_sr_5

            Mnogo jak film. Natera te da porazmislis malo. Steta samo sto je Von los glumac, ali nekako mi je uvek bio gotivan pa mi tako i nije smetao. Finiks izvanredan kao i uvek.

            Prica ovog filma mi je ostala u secanju jos od kad sam bio klinac i godinama vec odlazem gledanje. Mnogo mi je drago sto sam ga sada pogledao
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • http://www.imdb.com/title/tt1571222/?ref_=nv_sr_2

              veoma zanimljiv film, ali previse ozbiljna tema za jedan film. tesko da se takve istorijske licnosti mogu ovekoveciti na filmu.

              u svakom slucaju, film me je pogurao da istrazim neke sfere zivota o kojima nisam ranije razmisaljao i na tome sam zahvalan
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • @Prskaj

                Meni je film jako slab, poslednji dokaz koliko je Kronenberg propao kao reditelj.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Baron von Eric View Post
                  @Prskaj

                  Meni je film jako slab, poslednji dokaz koliko je Kronenberg propao kao reditelj.
                  Ja sam krenuo da ga gledam prvenstveno zbog glumacke ekipe ali cim je poceo utonuo sam u tematiku i prestao sam da ga gledam kao film. Vise mi je legao kao neki clanak ili predavanje, nekoliko puta sam ga prekinuo kako bih se informisao o nekim stvarima na netu. Sto se tice filma, sada kada porazmislim, ima dosta gresaka. Film nista konkretno nije rekao, vise tema i odnosa se dotakao a nijedan nije razradio, odnos Junga i Frojda je veoma slabo prikazan sa nekim pukim iscitavanjem pisama u medjuscenama. Sve to nekako deluje nabacano.
                  Sto se tice glume, ne znam sta da kazem. Sve su to glumci koje gotivim i koliko ne mogu reci da su odradili los posao toliko ne mogu reci ni da su odradili dobar. Vigo se ,ja mislim, pogubio u nekom svom akcentu, Michael je na smekerizam odradio ulogu ali mi nikakvu emociju nije izazvao, dok je hemija izmedju njega i Keira-e ocajna. Za Keira-u tek stvarno ne znam sta da kazem. Slabo sam ja nju gledao inace, i vidi se da poseduje klasu devojka, na neke momente mi deluje briljantno ali sveukupno ne mogu da se otrgnem utisku da je bas preterala sa glumom

                  I naravno Vincent Cassel carina najveca, iskidao kao i uvek, iako kapiram da je u filmu glumio samog sebe
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • objasnjavanje...dobra stara stvar
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      objasnjavanje...dobra stara stvar
                      Al kako je skinuo Shaquil O'Neil-a i Barkley-ija Isto i Indijski akcenat je da umres od smeha

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Al kako je skinuo Shaquil O'Neil-a i Barkley-ija Isto i Indijski akcenat je da umres od smeha
                        bukvalno svih 18 minuta su mi premocni sa sve krajem i po cemu je postao poznat - imitiranje DMX-a i Jay Z-ja

                        ovo mi je isto mnogo jako
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment




                        • Meni je ovaj video isto jak, ne samo zato sto je smesan, vec zato sto je potpuno tacno

                          Comment


                          • @Prskaj vidim poznati mi klip ali ne mogu da se setim . pustim i vidim da sam gledao samo zaboravio hvala sto me podseti Covek je BOG!
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Izasao Noah na YTS-u.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Spring Breakers torent neko?

                                EDIT:
                                Nasao, ne treba hvala
                                Last edited by maliajnstajn; 05-07-14, 15:00.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X