Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa hajde preporuci onda ti nesto , ali nemoj da je nesto staro tipa 70-tih godina.

    Comment


    • Originally posted by chofy88 View Post
      Svi su odlicni, ali sticem utisak da je ovaj film precenjen.
      Pa u principu nije, nijedan film do tada nije na tu foru odradjen ( tj verovatno jeste kao i sve u zivotu ali ne na taj nacin i toliko dobro izneseno ) i treba imati hrabrosti za tako nesto. Ne mogu to da objasnim ali to je jedan od onih filmova koje ne volim, a volim. TJ bolje receno ne volim, ali postujem.
      To je vise nekako eksperiment koji je uspeo, nego film sa likovima i pricom i emocijama. Valjda ne stignes da se udubis u pricu i atmosferu jer se prekida na svakih 10min i pritom gubis vreme na to sto razmisljas dal se reziser negde zajebao
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Pa hajde preporuci onda ti nesto , ali nemoj da je nesto staro tipa 70-tih godina.
        Ma zajebavam se

        Je l' si gledao Enemy ? Je l' volis mind-fuck filmove ?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Pa hajde preporuci onda ti nesto , ali nemoj da je nesto staro tipa 70-tih godina.
          Gledaj 12 angry man ili trainspotting ako nisi, sta ima veze sto je prvi star vise od pola veka i sto ne stoji rec "triler" medju zanrovina, neces se pokajati garantujem ti.
          Gde ces ozbiljan film sa Jannifer Anniston, gotivim ja nju, ali nije ona iz te price.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            @ prskaj

            Ovo nisam gledao.

            Jel cemu ovaj?

            http://www.imdb.com/title/tt0398017/

            Klasik isto nisam gledao.

            Pa iskreno ne mogu jedino za njega nesto bas da garantujem jer mi je lepo bio legao davno na moru, jedini kisan dan, pa ono kad se molis da na tvu bude bilo sta a IN televizija te odusevi i onda kao da si dobio remek delo


            Ja sam presusio, nek te ostali posavetuju, ja razmisljam dal opet da odgledam dvanaestoricu
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • 12 gnevnih ljudi film sa druge palnete.

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Idem skinuti ovaj film.

                http://www.imdb.com/title/tt0398017/
                Ma gledaj to. Zabavan je

                Slicni njemu su i "Law abiding citizen" i "Butterfly on a wheel".

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  ja razmisljam dal opet da odgledam dvanaestoricu
                  Ja preporucio Kondišnu i njega pitao neki njegov ortak za film, on mu rekao gledaj 12. Kontao covek da ga Kondicija sprda zbog godine filma i kad je na kraju pristao, pogledao ga dva puta za jedno vece.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Pa u principu nije, nijedan film do tada nije na tu foru odradjen ( tj verovatno jeste kao i sve u zivotu ali ne na taj nacin i toliko dobro izneseno ) i treba imati hrabrosti za tako nesto. Ne mogu to da objasnim ali to je jedan od onih filmova koje ne volim, a volim. TJ bolje receno ne volim, ali postujem.
                    To je vise nekako eksperiment koji je uspeo, nego film sa likovima i pricom i emocijama. Valjda ne stignes da se udubis u pricu i atmosferu jer se prekida na svakih 10min i pritom gubis vreme na to sto razmisljas dal se reziser negde zajebao
                    Sad zamisljam ponosnog Nolana u stilu Bate Stojkovica:"Ovakvi kao ja ne zajebu se tako lako." Sve to stoji, ali zbog takvog sarzaja i forme, ne mozes da poredsi film sa ostalima, tako da se ne moze reci realno stanje u odnosu na druge filmove, i ne znam ni sam. Malo me je smorilo kad na pocetku znas kraj filma bukvalno.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny View Post
                      Ma zajebavam se

                      Je l' si gledao Enemy ?
                      Jel na ovaj Enemy mislis?

                      Spoiler


                      Temperatura me unistava.

                      Comment


                      • THe Insider, Clear and Present Danger, State of Play,
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Jel na ovaj Enemy mislis?

                          Spoiler


                          Temperatura me unistava.
                          Da..., ali pazi, bolje da ostavis taj film kada budes raspolozen. Treba ti nesto laganije.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ma gledaj to. Zabavan je

                            Slicni njemu su i "Law abiding citizen" i "Butterfly on a wheel".
                            No, no nikako. Necemo da se brukamo

                            evo ti i ovaj

                            http://www.imdb.com/title/tt1924396/?ref_=nv_sr_1

                            mnogo dobro krece, mnogo kvalitetna produkcija, vrpoljio sam se kao dete od srece u prvih pola sata, ali na kraju sam ostao iznerviran jer nisam mogao da predjem preko nekih gresaka i nelogicnosti, al ko zna mozda te bude odradio odgledaj trejler u svakom slucaju
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Nisam ga brate gledao Enemy , upravo sam odlucio da cu njega skinuti.

                              A ovaj ide na listu cekanja.

                              http://www.imdb.com/title/tt0398017/

                              Spoiler
                              Sto prskaj brat preporuci to ne moze biti lose da ga jebes.

                              Comment


                              • Ma sve je to smece od filmova, ali mogu da prodju kao zabavni

                                Sta ces kad covek ne voli starije filmove i to pogotovo iz 70-ih, a ja imam teoriju da je to najbolja decenija kada je kinematografija u pitanju

                                Comment

                                Working...
                                X