Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    http://www.imdb.com/title/tt2316411/?ref_=nm_knf_i3



    Kakav je Villeneuve otac. Ako ovako nastavi bice jedan od najboljih rezisera svih vremena.

    Brutalan film, atmosfera napeta u pm. Nije mi dobro
    Originally posted by KingEric7 View Post
    Da li je moguce da je Denis Vilnev uspeo da u fillmu koji traje 90 minuta, 70 minuta konstatno sigurno odrzao nikada jeziviju atmosferu?

    Kakav mag.
    Slicno razmisljamo .

    Pretera ga malo sa ovim "svih vremena", mislim da je dovoljno da je vec sada jedan od najjacih.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      http://www.imdb.com/title/tt2316411/?ref_=nm_knf_i3



      Kakav je Villeneuve otac. Ako ovako nastavi bice jedan od najboljih rezisera svih vremena.

      Brutalan film, atmosfera napeta u pm. Nije mi dobro
      Najbolji film koji sam pogledao ove godine. Kakav je otac Villeneuve
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Slicno razmisljamo .

        Pretera ga malo sa ovim "svih vremena", mislim da je dovoljno da je vec sada jedan od najjacih.
        Pa nije mator. Jos mnogo vrhunskih ostvarenja mozemo da ocekujem od njega

        Comment


        • Kanadasko-francuski mu je najbolji, ali ova 2 americka su jako dobra, svaki na svoj nacin.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Kanadasko-francuski mu je najbolji, ali ova 2 americka su jako dobra, svaki na svoj nacin.
            I meni je Incendies remek delo, dok me Prisoners nije odusevio, ali je kvalitetan film.
            Enemy je ocigledno nesto sto je njegov neki licni pecat, njegovo mezimce
            Samo mi nije jasna ocena na IMDB-u. Jesu ljudi retardirani?

            Comment


            • Dobro film nije za svakoga.

              Ultra spor, tenzija od prvog do poslednjeg kadra, osecaj nelagode blago receno, dosta simbola utkanih kroz film, kraj otvoren...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Dobro film nije za svakoga.

                Ultra spor, tenzija od prvog do poslednjeg kadra, osecaj nelagode blago receno, dosta simbola utkanih kroz film, kraj otvoren...
                Pa sta je tu lose?

                Bitno da Kapetan Amerika i ostale gluposti imaju ocenu preko 8.
                A sta se i ja nerviram kad svaka susa moze da daje ocenu na tom IMDB-u.

                Comment


                • Nije lose, ali prosto nije po svacijem ukusu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Bitno da Kapetan Amerika i ostale gluposti imaju ocenu preko 8.
                    Prerasli smo to Ljubašine, msm te crtane filmove, odatle loši stavovi prema istom. Voleo ja to kao klinac mnogo, da sam imao net sa 8 godina glasao bih verovatno i dao ocenu 10, ovako ne mogu ja to ni da pogledam, izuzev Mračnog oca i ništa manje viteza jer ga glumi otac igrice koji je odbio da glumi istog junaka u flimovima za mlađe naraštaje.

                    Stari smo mi već asovi Ljubašine, veruj ti tvom bratu. P.S. Nisam sada pijan

                    Comment


                    • Jbg, ja nikad nisam gotivio te filmove gde jedan lik sam prebije 500 negativaca.
                      Crtaci tipa Up, Madagascar i Despicable me su sasvim ok

                      @KE7 - ma razumem ja to, ali se svejedno nerviram

                      Comment


                      • I meni malo nervira sto se precenjuju Marvelovi filmovi.Avengers i Kapetan Amerika da se nadju u top 250.Avengerse jesam gledao, zato sto sam dobio poziv, za Kapetana hvala Bogu nisam.Doduse Avengerse sam pogledao samo zbog Iron Man-a, mada film po meni nista bitno ne odskace od drugih.

                        @chofy

                        House of Cards definitivno, Kevin Spejsi sabija.Prosto nisu mogli da pronadju boljeg od njega za tu ulogu.On je taj koji gura seriju na visi nivo.Preostale mi jos dve epizode do kraja druge sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Jbg, ja nikad nisam gotivio te filmove gde jedan lik sam prebije 500 negativaca.
                          Crtaci tipa Up, Madagascar i Despicable me su sasvim ok

                          @KE7 - ma razumem ja to, ali se svejedno nerviram
                          Klint u Unforgivenu, pa je film cista genijalnost i ima kultni status
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Klint u Unforgivenu, pa je film cista genijalnost i ima kultni status
                            Klint je Bozanstvo, nemoj njega da mesas sa ovim idiotlucima

                            Comment


                            • Covek je bolji reziser nego glumac
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Johnny View Post
                                Covek je bolji reziser nego glumac
                                On ne mora da glumi, dovoljno je da vidim onu njegovu facu i da mi se svidi film



                                Comment

                                Working...
                                X