Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haci najgori film ikad, bolje pas glumi od Gira raspalog.

    Gledaj Johna Q-u
    sigpic

    Comment


    • Jebes Gira, pas je razbio

      Comment


      • Da li je moguce da je Denis Vilnev uspeo da u fillmu koji traje 90 minuta, 70 minuta konstatno sigurno odrzao nikada jeziviju atmosferu?

        Kakav mag.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Auu brate pa ako si sjeban gde ces gledati sjebane filmove, cemu mazohizam?
          Blue Valentine, Remember me, Seven Pounds, Rekvijem za snove si gledao verovatno.
          to sam gledao daj nesto drugo

          Comment


          • www.imdb.com/title/tt0417217/?ref_=nv_sr_1

            Solidan film.

            Comment


            • Znam da su ga preveli naši "Sve za lovu", vidim poznat mi film...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Sto ljudi sto cudi jbg meni Her ocajan bas sam se smorio dok sam ga pregledao

                Film ima tu svoju smislenost i neku poruku,ali sve mi je nekako pretjerano i poprilicno dosadno.Jedino cestitke covjeku koji je ucinio da to sve izgleda prirodno...

                Vjerujem da ljudi nikad ovako nece zivjeti osim budala koji ovaj nacin zivota vec sad praktikuju
                Nikad da se ne oprosti ovaj genocid od strane Pajkeca i onog dobojskog poluproizvoda ljudskog!

                Lepo sam rekao, bolje da me je keva rodila 2 sata kasnije nego sto sam ovako izgubio od zivota.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • http://www.imdb.com/title/tt1242460/

                  Како је мени ово промакло ја не знам..

                  Comment


                  • Originally posted by Avramovic View Post
                    http://www.imdb.com/title/tt1242460/

                    Како је мени ово промакло ја не знам..
                    Tripčina od filma. Bukvalno pokazuje radjanje i razvoj psihopate Klinac je jeziv. Kada govori kevi da je glupa i namerno se uneredi.
                    Jaja sa ljuskom.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Nikako da stignem da kazem nesto o Her.

                      Nesto najbolje sto sam gledao u bar zadnje 2 godine. Scenario nestvarno dobar, a glumacka postava izvlaci maksimum iz istog. Ideja mi se svidjala i pre nego sto sam ga odgledao, ali je stvarno filmcina. Obozavam thought-provoking filmove, a o ovom cu razmisljati godinama. Toliko podignutih pitanja koja ti ne daju mira, a ostavljeno je bas dosta prostora za interpretaciju.. Uz sve to, film drzi paznju sve vreme, nikako nije dosadan, a to me je jedino plasilo pre gledanja. Cak ima i par smesnih scena. E sad, kapiram da nije za svakoga, ali sto se mene tice - odavno nisam gledao nesto bolje. Velika pohvala za Jonze-a.

                      Comment


                      • Za mene nije, očajna meni fora da se čovek zaljubi u mobilni telefon, patetika to, ne kapiram Brajkula, kao što ne kapiram u GoT kako onaj mali Stark uđe u vranu ili vuka, to neko poređenje.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Za mene nije, očajna meni fora da se čovek zaljubi u mobilni telefon, patetika to, ne kapiram Brajkula, kao što ne kapiram u GoT kako onaj mali Stark uđe u vranu ili vuka, to neko poređenje.
                          Originally posted by p4p1 View Post
                          E sad, kapiram da nije za svakoga
                          To je to, ali skontao bih da ne preporucim npr. tebi tako nesto. GoT ne gledam, tako da nemam pojma o cemu pricas, ali kapiram da je tebi to skroz nerealno, jbg. Lozim se ja na te filmove o vestackoj inteligenciji. Bas od A.I., pa preko I, Robot pa evo do Her sada. Iako se oni bas razlikuju jedan od drugih, mada se moze povuci koja paralela sa A.I. i Her.

                          Ako neko zna jos neki dobar na tu temu, neka baci odje.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Za mene nije, očajna meni fora da se čovek zaljubi u mobilni telefon, patetika to, ne kapiram Brajkula, kao što ne kapiram u GoT kako onaj mali Stark uđe u vranu ili vuka, to neko poređenje.
                            Film i nosi obelezje "sci-fi" ispod naslova, moralo se ici u krajnost, nije to nesto sto se treba kapirati.
                            Last edited by Black Mamba 24; 12-05-14, 22:04.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Film i nosi obelezje "sci-fi" ispod naslova, moralo se ici u krajnost, nije to nesto sto se treba kapirati.
                              Ne filozofiraj zmijugo, film je smeće za moj ukus, znaš i sam, nego pišaš uz vetar ovde

                              Comment


                              • http://www.imdb.com/title/tt2316411/?ref_=nm_knf_i3



                                Kakav je Villeneuve otac. Ako ovako nastavi bice jedan od najboljih rezisera svih vremena.

                                Brutalan film, atmosfera napeta u pm. Nije mi dobro

                                Comment

                                Working...
                                X