Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.imdb.com/title/tt0861739/

    Добар.

    Comment


    • http://filmizlazecegsunca.wordpress..../17/new-world/ ulazi u mojih top 5 definitivno, najbolji film koji sam pogledao u zadnjih godinu dana sigurno

      http://filmizlazecegsunca.wordpress....rouni-kenshin/ ovo takodje treba pogledati jeste da je japanski ali odliccna adaptacija mange
      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

      Comment


      • Ne znam kakav je New World, ali kada su trileri i Koreja u pitanju nema dalje od ovoga .
        sigpic

        Comment


        • It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • http://www.imdb.com/title/tt1663662/?ref_=nv_sr_1

            Pure fun

            Comment


            • Enemy (2013)



              Chaos is merely order waiting to be deciphered.

              Ajme...
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • What Maisie Knew
                What Maisie Knew



                Mnogo dobar film.

                8/10
                Last edited by Mr. Wolf; 18-04-14, 12:01.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Noje 8/10



                  Dugo iscekivani film, vise zbog tima koji je radio na projektu, nego zbog samog sadrzaja, donosi nam pricu o svima nama poznatom potopu. Koliko sam primetio, mnogi su ocekivali jos jedan u nizu komercijalnih bioskopskih hitova, pa se nekolicina prisutnih gledalaca nakon pojedenih kokica i nacosa, zalila sto su uopste dosli i bacili pare na projekciju. Da se razumemo, Aronofski i nije neko ko bi napravio "djubre" za siroku masovnu javnost vec kao po obicaju njegova dela imaju dublji sadrzaj i tezinu. Mozemo podeliti film na dve celine, prvi, iskljucivo zasnovan na epskom karakteru i drugi gde zalazi u mracne dubine ljudske duse koji ispipava istinske dileme i odluke, moral, emocije, radoznalost, pozudu...(ko je gledao crnog labuda i rvaca znace o cemu se radi)...Sta reci za velikog Rasela, osim da nikog ne bih mogao da zamislim u toj ulozi osim njega, a sve pohvale i za Dzenifer Koneli i Emu Votson koje iznose veoma uverljivo svoje likove.

                  Vizuelno odradjen besprekorno, scene kada zivotinje dolaze u barku, prikaz potopa i pobune, zaista odusevljavaju....da se primeti veliki novac koji je ulozen.

                  Mozda mi je jedino malo smetalo sto je izmiksovao dve suprostavljene stvari, crkveni mit iz starog zaveta sa intimnim odnosom u okviru jedne porodice i psihologije samih likova. Nekako preveliki zalogaj i za jednog Darena.

                  Sve u svemu, zadovoljan...film ima sta da ponudi...Crni labud i dalje ostaje nedodirljiva tacka, ali ko voli njegove filmove, moze da bude zadovoljan (ne i odusevljen)
                  sigpic

                  Comment


                  • Interview With a Vampire
                    Interview With a Vampire



                    Jeste da je prica o vampirima, ali ocekivao sam vise od filma. Bred neprimetan, Kirsten Dunst odlicna. Na kraju - Sympathy for the Devil u izvodenju Guns N' Rosesa - ne moze bolje.

                    6/10
                    Last edited by Mr. Wolf; 18-04-14, 12:02.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Comment


                      • http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/4588...oga?ref=fbblic

                        Comment


                        • Pacific Rim
                          Pacific Rim



                          Sve što sam očekivao od ovog filma to sam i dobio, čak i više. Odlični efekti, izgled Jaegera i Kaijua, međusobne borbe = zagarantovana zabava.

                          8/10
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Cloud Atlas
                            Cloud Atlas


                            Nekad braća Wachowski, sada brat i sestra Wachowski (do sledećeg filma možda sestre Wachowski ) zajedno sa Tom Tykwerom (Run Lola Run) snimili su neverovatan film ! Šest priča, međusobno povezanih, svaka zanimljiva na svoj način, sa istom (snažnom) porukom koju svaka priča nosi, stavljeno je u nešto manje od 3 sata. Iako se u početku sporije razvija radnja, vredi čekati do polovine i pustiti da film pokaže svu svoju raskoš. Btw, film je vizuelna bomba.

                            Glumačka postava predvođena Tom Hanksom i Halle Berry samo upotpunjuje celokupan utisak ovog sjajnog filma. Preporuka !

                            9/10
                            Last edited by Mr. Wolf; 19-04-14, 13:17.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment




                            • It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • El cuerpo (2012)

                                MV5BNTY2MjIzNzQyNF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDcxNzY3OA@@._V1_SX214_AL_.jpg

                                http://www.imdb.com/title/tt1937149/?ref_=nv_sr_1

                                Moja ocena 8.5 film preporuka svima posebno ljubiteljima trilera obavezno ,sad sam ga tek prvi put odgledao .Milsim da sam ovde na stranicama video preporuku
                                za ovaj odlican triler koji drzi do samog kraja pozornost
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X