Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu je bas masu propatio. Pokazao nevjerovatnu emociju. Steta sto nije uzeo Oskara za tu ulogu. Zasluzio je. Trebao je tu pjeske da uzme ispred Kroua, ali jebena akademija ima nesto protiv njega. Vazda su ga mrzjeli.
    sigpic

    Comment


    • http://www.imdb.com/title/tt2024519/?ref_=nv_sr_1

      Filmcina

      Nije mi bilo dobro par sati nakon gledanja.

      Comment


      • Russian Ark, ceo film (99min) snimljen jednim tracking shot-om
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Johnny View Post
          Russian Ark, ceo film (99min) snimljen jednim tracking shot-om
          Pogledaj ovo.

          Odlican film, plus dobra vezba iz montaze, da se pronadju onih malo rezova koliko ih ima.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            http://www.imdb.com/title/tt2024519/?ref_=nv_sr_1

            Filmcina

            Nije mi bilo dobro par sati nakon gledanja.

            I jel može da primiriše Jegtenu?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Pogledaj ovo.

              Odlican film, plus dobra vezba iz montaze, da se pronadju onih malo rezova koliko ih ima.
              Gledao sam, odlican je.

              Ako se ne varam, Hickok je taj film hteo da snimi iz jednog long shot-a, ali ga je tadasnja tehnika ogranicavala na max 10 min, pa je radio 10x10min.
              Last edited by Mr. Wolf; 12-03-14, 17:29.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Mnogo dobro.

                www.imdb.com/title/tt1480684/

                Odvojite 15 minuta i pogledajte ovog covjeka. Vjerujte mi necete se pokajati, kakva je to legenda.

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Odvojite 15 minuta i pogledajte ovog covjeka. Vjerujte mi nece se pokajati, kakva je to legenda.

                  To, legendo! Znam ovaj intervju od pocetka do kraja napamet Uros izuva!

                  Preporucujem svima da pogledaju

                  Comment


                  • Ja sam ga gledao jedno 10 puta i uvijek vristim od smijeha. Ovo je vjerovatno najveci kralj na kugli zemaljskoj

                    Ali kad kaze za Pikasa neki smokljo, jado aoooo
                    sigpic

                    Comment


                    • Hahahahahhaahaha koja je to kraljina Sretao sam ja njega par puta na ulici(u Podgorici nekoliko puta i jednom u Kolasinu) i ne htjede fukara da se slika

                      Comment


                      • Originally posted by Heartbreak View Post
                        I jel može da primiriše Jegtenu?
                        Jok

                        Comment


                        • It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • 300: Rise of an Empire-Sada pogledao sam ga prekjuce i moram reci da mi se nije bas svideo iz vise razloga.Pre svega veoma neubedljiv pocetak i previse pricanje naratora mi je vec od starta pokvarilo dozivljaj.Gluma u krajnju ruku prosecna, jedino bih izdvojio Evu Grin, koliko vidim glumice i u Sin City 2 tako da jedva cekam koju ce tamo ulogu da ima.Ima dosta smornih deonica, a sto je najgore sve to kratko traje(oko 90 minuta) i dosta toga je nabijeno akcijom, a veoma malo je posveceno razvoju likova.Prica je veoma zbrzana i neke stvari su preskocili, da nije bilo tako sigurno bi film ostavio bolji utisak na mene jer je ovo sto sam dobio veoma malo, CGI vrhunski.Da ne pricam o par scena koje su po meni nelogicne.Sve u svemu, blago razocarenje.

                            Spoiler
                            Sto je najgore, kraj nagovestava da ce biti i treceg dela sto me je jos dodatno iznerviralo zbog toga sto je to moglo sve da se stavi u jedan film, a ne ovako da rastavljaju na dva dela koja ce da traju po 90 minuta.Ebala ih lova u onu stvar.


                            Equilibrium -Cuo sam za film pre par godina, ali do pre par dana nije mi palo na pamet da ga pogledam.Dobio je prioritet zbog Bejla i nisam zazalio.Do malocas nisam ni znao da je evropski film, veoma zanimljiva tematika i ideja(a tek trebam da pogledam jos par slicnih filmova) i u ovom trenutku doslo mi je kao osvezenje.Borbene scene su nenadjebive i atmosfera je odlicna(i u neku ruku jeziva).Bejlu ovo nije jedna od najboljih uloga, ali svakako je odradio fin posao.Nekima ce se svideti, nekima ne i delovace nerealno, ali bitno je izvuci dublju poruku nego sto izgleda film.

                            Spoiler
                            Jer se tu Preston bori protiv drustvenog sistema koji je njemu, kao i svim drugim ''gradjanima'' koji su uskraceni za neka prava.Ja sam ocekivao da ce Preston da pogine, jer covek kao individua tokom istorije nijednom nije pobedio sistem nego je uvek nakon opiranja bio savladan.Mada s druge strane, njegova ''pobeda'' je donela ''slobodu'' narodu kao i pobunjenicima.

                            Spoiler
                            Sean Bean nastradao na pocetku filma.

                            Comment


                            • Pogledao sam danas onaj animirani film "Edit i ja" koji ste toliko hvalili i podrzavam da je zaista odlican od pocetka pa do kraja. Prica je odlicna, a ima i dobrih fora. Bojan mi je najjaci lik.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Jel ima negde da se skine ovaj film? http://www.imdb.com/title/tt2991224/?ref_=nv_sr_1

                                Comment

                                Working...
                                X