Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pojavio se American Hustle YTS (YIFY) !
    Taman na vreme da se ne smaram sa DVDscr-om.
    Last edited by Mr. Wolf; 28-02-14, 12:08.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Sto ljudi sto cudi jbg meni Her ocajan bas sam se smorio dok sam ga pregledao

      Film ima tu svoju smislenost i neku poruku,ali sve mi je nekako pretjerano i poprilicno dosadno.Jedino cestitke covjeku koji je ucinio da to sve izgleda prirodno...

      Vjerujem da ljudi nikad ovako nece zivjeti osim budala koji ovaj nacin zivota vec sad praktikuju
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Sto ljudi sto cudi jbg meni Her ocajan bas sam se smorio dok sam ga pregledao

        Film ima tu svoju smislenost i neku poruku,ali sve mi je nekako pretjerano i poprilicno dosadno.Jedino cestitke covjeku koji je ucinio da to sve izgleda prirodno...

        Vjerujem da ljudi nikad ovako nece zivjeti osim budala koji ovaj nacin zivota vec sad praktikuju
        Akane, nisu ti to filmovi gdje ces fascinirati uzbudljivoscu Rezija ,scenariji ofo ono tu je najvaznije

        Comment




        • Jbt osecam se kao neka siparica

          Comment


          • E nasao sam i ja neko slobodno vreme, i pogledao konacno 12 Years a Slave.

            Nekako mi se cini da sam previse ocekivao, pa otuda mozda i to neko blago razocarenje. Film je ocito odlican, prica je zaista dobra, ali pred kraj kad sam sveo utisak, ucinio mi se nekako neispunjenim.
            Gluma je odlicna, i tu nemam nikakvih zamerki, Fassbender je objasnio. Sve u svemu odlican film, ali nije me kako bi se to reklo, ostavio bez komentara.

            Next stop, Dallas Buyers Club.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              E nasao sam i ja neko slobodno vreme, i pogledao konacno 12 Years a Slave.

              Nekako mi se cini da sam previse ocekivao, pa otuda mozda i to neko blago razocarenje. Film je ocito odlican, prica je zaista dobra, ali pred kraj kad sam sveo utisak, ucinio mi se nekako neispunjenim.
              Gluma je odlicna, i tu nemam nikakvih zamerki, Fassbender je objasnio. Sve u svemu odlican film, ali nije me kako bi se to reklo, ostavio bez komentara.

              Next stop, Dallas Buyers Club.
              Iste ćeš impresije da imaš, film baš krene brzo, ludnica, patnja i onda ide ravna crta, gotovo se ništa ne događa osim očekivanih događaja i tako do kraja otrpilike.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Iste ćeš impresije da imaš, film baš krene brzo, ludnica, patnja i onda ide ravna crta, gotovo se ništa ne događa osim očekivanih događaja i tako do kraja otrpilike.
                Samo mi jos reci o cemu se radi u filmu pa da ga ne gledam.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Nevjerovatno je s koliko emocija gledam ovaj film , i ako sam ga gledao sigurno 5-6 puta..

                  http://www.imdb.com/title/tt0120689/

                  Spoiler
                  Michael Clarke Duncan R.I.P.

                  Comment


                  • Ja i dalje zaplacem na kraju dok gledam zelenu milju
                    sigpic

                    Comment


                    • Odlican avatar Fresh.
                      sigpic

                      Comment


                      • Suze same pocnu da teku..

                        Spoiler


                        Opet placem....

                        Last edited by Rossonero; 28-02-14, 20:58.

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Samo mi jos reci o cemu se radi u filmu pa da ga ne gledam.
                          Dzared Leto je trandza, i to odlicna, jer ionako lici na zenu.

                          Metju Mehonaki se priblizio Bejlu iz Mahiniste kada je mrsavljenje u pitanju i ima sidu.

                          The end.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Dzared Leto je trandza, i to odlicna, jer ionako lici na zenu.

                            Metju Mehonaki se priblizio Bejlu iz Mahiniste kada je mrsavljenje u pitanju i ima sidu.

                            The end.
                            Haha....bila je neka vrsta ironije onaj post, no ako si mu skratio ukratko, da se sada ja ne zajebem i krenem u detalje zbog ovog tvog posta

                            Ianče Metju iskidao ulogu, i ono što bih još izdvojio iz filma je crni humor u par navrata, odvali kauboj par lepih fora onako iz očaja, polumrtav.

                            Comment


                            • Ma dobar je film nema zbora, glumacki odlican, steta je jer je mogao biti mnogo bolji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Ma dobar je film nema zbora, glumacki odlican, steta je jer je mogao biti mnogo bolji.
                                Meni do pola full, od neke sredine sam ga geldao eto čisto radi reda da ne bude da sam odgledao džabe ovaj prvi deo.

                                Comment

                                Working...
                                X