Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo ti su mi u glavi, zajedno sa turner & hooch , you've got mail , da ne nastavljam dalje. Lik za filmove pinka nedeljnog popodneva, americka ikona, lik pristupacne face koji dobro prodaje svoje filmove kao i npr Harison Ford.

    Isticu se samo Filadelfija, Road to perdition i Green mile. CMIYC naravno dobar
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Cast Away.
      sigpic

      Comment


      • Tu sam se zajebao, gledao sam Izgnanika, brod, voda, prezivljavanje. Uopste nisam morao i Kapetana Filipsa.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Cast Away.
          Wilson veci car od njega u tom filmu. Lagano
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Wilson veci car od njega u tom filmu. Lagano
            I to je tacno.
            sigpic

            Comment


            • http://www.imdb.com/title/tt0209144/?ref_=nv_sr_1

              Pogledao ovo cudo.Previse su mi ljudi pricali za ovaj film pa valjda nisam dobio to sto sam trazio.Inace dobar je film,ali osim cinjenice da radnja ide unazad nisam toliko fasciniran samom radnjom,dobar film ubio 2 sata i eto...
              Last edited by AK47; 25-02-14, 16:14.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Iskren moj drug Akan zato ga i volim. Slazem se totalno znam koji ti je trip, neko ga je ovde skoro gledao i dao je lep opis. Fantasticna ideja koja je sprovedena vise nego odlicno ako se stane sa strane i porazmisli koliko je tesko to sve uklopiti na taj nacin, Horor je samo sto taj sindrom pamcenja stvarno postoji ( bar koliko sam ja proverio mozda gresim ) i super je malo i kad porazmislis kako je tom liku sa takvim zivotom
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Obozavam taj film, secam se da sam ga gledao dva puta u jednom danu i uzivao.

                  Poremecaj se zove Anterogradna amnezija. Koliko zajebana stvar
                  Last edited by Mr. Wolf; 25-02-14, 16:40.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ma ideja je odlicna nema govora i scene su brze sto mi se svidja nema peglanja tipa jedan kadar pola sata...film radi ono sto treba to nema govora,ubija vrijeme i zabavlja
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny View Post
                      Philomena
                      Philomena

                      Sasvim dobar film, sa sjajnim glumcima i zanimljivom pricom. Fino je popljuvao neke besmislene i grozne stvari koje crkva radi(la) (neki kritikuju film da je snimljen samo da bi se napala Katolicka crkva i republikanci).
                      Iako je prica ozbiljna, film je daleko od neke teske drame. Na nekoliko mesta ce vam se pojaviti osmeh na licu (npr. prepricavanje knjige na aerodromu ), najvise zbog fenomenalne Judi Dench. Ona i Steve Coogan sjajno funkcionisu i uspesno nose ovaj film. Preporuka
                      7.5/10
                      @Johnny sve si lepo napisao, mene je film malo vise razocarao (od 7.5/10) ali svakako vredi pogledati.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Moram priznati da sam i ja vise ocekivao od Philomene, dok sam recimo od Nebraske dobio bas ono sto sam zeleo

                        Ok su mi ovogodisnji filmovi, ima par veoma dobrih.

                        Od 2014. ocekujem dosta, a najvise od Wesa Andersona

                        Comment


                        • Bice ucinjena velika nepravda prema Dallas-u (zbog "12") jer je zasluzio Oskara za najbolji fim,
                          najbolju glavnu musku ulogu i najbolju sporednu musku ulogu.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • I ja pogledao Filomenu...ok je, ali nista specijalno zaista

                            Veceras cu i American Hustler pa da sumiramo ovogodisnje nominovane
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni ostao Kapetan Filips, ali pitanje je da li cu se nakaniti do dodele oskara

                              Comment


                              • Kakav je Hustle Ljubasine,evo ja ga taman namontirao
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X