Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    @Airborne

    Za mene je to lektira posto su mi i Gary Oldman i Sean Penn medju omiljenim glumcima. U tom filmu su svi odlicni, ali Gary objasnjava
    Covece k`o da nas je jedna majka rodila i isti zivot zivimo Mi tuuuu - Sean i Gary... malo vise Gary u moje omiljene

    16. sekundi - ali sasvim dovoljno da "objasni"
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Najbolji film, najbolji glumac, najbolji sporedni glumac. Gasi Oskara.

      http://www.imdb.com/title/tt0790636/
      sigpic

      Comment


      • Pogledah Nebrasku. Odličan film. Ne znam zašto, ali meni posebnu draž daje ova crno-bela slika.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • http://www.imdb.com/title/tt1187064/?ref_=nv_sr_1

          Simpatican film

          Comment


          • Ne simpatican, vec odlican.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Ne simpatican, vec odlican.
              Meni se svidja ali nije mi sad neko remek delo.
              Ima slicnih, mozda zato

              Comment


              • http://www.imdb.com/title/tt0822854/ meni odlican

                Comment


                • Inside Llewyn Davis

                  Solidan film, nije nesto preterano zanimljiv i na momente je predvidljiv.Definitivno nije za svakoga i ni ja ga nisam bas najbolje shvatio.Mozda sam subjektivan, ali soundtrack mi je bolji od filma.

                  Comment


                  • Philomena
                    Philomena



                    A world-weary political journalist picks up the story of a woman's search for her son, who was taken away from her decades ago after she became pregnant and was forced to live in a convent.
                    Sasvim dobar film, sa sjajnim glumcima i zanimljivom pricom. Fino je popljuvao neke besmislene i grozne stvari koje crkva radi(la) (neki kritikuju film da je snimljen samo da bi se napala Katolicka crkva i republikanci).
                    Iako je prica ozbiljna, film je daleko od neke teske drame. Na nekoliko mesta ce vam se pojaviti osmeh na licu (npr. prepricavanje knjige na aerodromu ) najvise zbog fenomenalne Judi Dench. Ona i Steve Coogan sjajno funkcionisu i uspesno nose ovaj film. Preporuka

                    7.5/10
                    Last edited by Mr. Wolf; 25-02-14, 16:53.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Najjaca fora je bila sto sam skinuo taj kad je izasao, i to procurela neka workprint verzija
                      bez spec. efekata. Jbt, koji je to bio trip gledati. Ono, nista se ne desava, a riba pravi face.
                      Samo ona nasminkana, a okolo vise/manje zeleno platno.

                      Na brodu zive duse, a ona trci ko sumanuta izmedju zelenog platna. Sacekao ja kulturno kraj
                      filma, otisao na torrent komentare, kad imam sta da vidim.

                      Posle skinuo i normalnu verziju, ali mi bolja bila ona prva. Veci trip.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Meni se svidja ali nije mi sad neko remek delo.
                        Ima slicnih, mozda zato
                        U okviru zanra je jako dobar. Naravno da nije monumentalno delo, ali spada u red potcenjenih.
                        sigpic

                        Comment


                        • 12 years of slave odlican film za razliku od dosadnog Captain Phillips-a. Koliko je Tom Henks propatio samo, a opet uspijeva da bude najbolji covjek na svijetu, kakav smor od covjeka, stalno jedne te iste uloge.
                          U svakom slucaju DBC-u ni jedan nije ni do koljena.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            12 years of slave odlican film za razliku od dosadnog Captain Phillips-a. Koliko je Tom Henks propatio samo, a opet uspijeva da bude najbolji covjek na svijetu, kakav smor od covjeka, stalno jedne te iste uloge.
                            U svakom slucaju DBC-u ni jedan nije ni do koljena.
                            Koliko ga mrzis sto je onda uzeo 2 zaredom a Rasel nije

                            Salim se, tuzan je lik totalno, mnogo precenjen glumac, imao je par stvarno vrhunskih uloga, ali u zadnjih 12 godina , ocaj ocaj

                            Ja ga mrzim sto je ona patetika od filma uzela oskara a Pulp nije
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Pa kad nema logike da on veze dva Oskara, a Rasel sa onakvim ulogama ne veze

                              Ali stalno jedno te isto jbt, stalno je dobar, na kraju sve bude ok, ista faca, ista gluma. Katastrofa.

                              Ali onaj film kad postane dijete, ili kad odraste preko neke masine ne znam ni sam, nije mi jasno kako ga nije sramota da snimi. I Terminal sa onim pateticnim naglaskom haha
                              sigpic

                              Comment


                              • Jos mjesec.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X