Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Gledao ja ovih dana dosta petica ako te bas zanima


    Sad dodje apa i lupi dvojku

    Originally posted by Ljuba90 View Post
    Gravity - 3/10

    Jesi zadovoljan sad?
    veoma jer ga izbegavam a ovako ce mi biti manje zao da ga ne gledam
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Verovatno vecina ne stavlja filmove koji su razocarali

      Btw, Gravity - 6.5/10
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Sad dodje apa i lupi dvojku



        veoma jer ga izbegavam a ovako ce mi biti manje zao da ga ne gledam
        Ma apa je dao Gravitaciji i Vuku 9-10, ne priznajem ja vise apu.
        sigpic

        Comment


        • http://www.imdb.com/title/tt2024519/?ref_=nv_sr_1

          Vjerujem da ce se nekima ovaj film dopasti ima tu nesto,ali nisam ja taj jbg
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Evo, Prskaj, Phillipsu od mene ni 5 ne moze, gledala u kinu jos odavno i sjecam se samo odlicnog Henksa i generalno dobre glume... i toga da sam sve vrijeme razmisljala kako da se izvucem vani po jos jedne kokice.

            Ovo ostalo sve dosta visoke ocjene, Her, Dallas Buyers Club, 12 Years a Slave, Prisoners, Enough Said...
            Cekaju me American Hustle, Philomena i The Wolf of Wall Street od ovih koje spominjete u posljednje vrijeme, mada ne znam da li cu i kad izdvojiti 3 sata za vuka...

            Comment


            • 12 Years of Slave YTS (YIFY)

              http://yts.re/movie/12_Years_a_Slave_2013

              Last edited by Mr. Wolf; 20-02-14, 13:58.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Johnny View Post
                12 Years of Slave YTS (YIFY)
                http://yts.re/movie/12_Years_a_Slave_2013
                Ima ogromne histerije oko ovog robstva... kao da je to sada IN u kinematografiji Hollywood-a...
                "12 Years of Slave" pa onda "Batler"... a sve je pocelo sjajnim Djangom.
                Meni je "12" dobar film ali nista vise od toga, Michael Fassbender i njegova gluma mi je najbolji deo filma i to je to.
                Nisam uspeo u ovom filmu da dozivim "tezinu" onoga o cemu film govori. Tezinu sam osetio recimo u Djangu pogotovo u delu na "Leonardovoj plantazi" i kada se pojavljuje Semuel L.
                Eto, sve mi ovo vise deluje kao pomodarstvo i neka fora da "12 Years of Slave" bude kultni film vezan za ovu temu.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Ima ogromne histerije oko ovog robstva... kao da je to sada IN u kinematografiji Hollywood-a...
                  "12 Years of Slave" pa onda "Batler"... a sve je pocelo sjajnim Djangom.
                  Meni je "12" dobar film ali nista vise od toga, Michael Fassbender i njegova gluma mi je najbolji deo filma i to je to.
                  Nisam uspeo u ovom filmu da dozivim "tezinu" onoga o cemu film govori. Tezinu sam osetio recimo u Djangu pogotovo u delu na "Leonardovoj plantazi" i kada se pojavljuje Semuel L.
                  Eto, sve mi ovo vise deluje kao pomodarstvo i neka fora da "12 Years of Slave" bude kultni film vezan za ovu temu.
                  A kod mene bas obrnuta situacija
                  Django mi je samo zabavan, dok mi je 12 Years a Slave bas mocan.

                  Comment


                  • Naravno sve je stvar dozivljaja filma.
                    12 - je svakako kvalitetan film i treba ga gledati kao obaveznu "literaturu".

                    Sklon sam misljenju da je Tarantino namerno napravio "zabavnog" Djanga jer u Americi je danas sve zabava i on na to ukazuje a zapravo su to je_eno ozbiljne teme.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Dok ste u fazonu američke istorije, njihovih problema i patnji kroz ropstvo ili građanski rat, preporučujem vam ova dva stara filma.

                      http://www.imdb.com/title/tt0118607/...nm_flmg_act_42

                      http://www.imdb.com/title/tt0097441/?ref_=tt_rec_tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nema veliku ocenu na "imdb" ali meni veoma mocan film koji je "objasnio"

                        (1988) MISSISSIPPI BURNING

                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • http://www.imdb.com/title/tt0078748/

                          Koliko mi je godina trebalo da se nakanim da gledam ovaj film
                          I veceras sam uspeo. Svidja mi se, dobar je.
                          Nisam odusevljen kao vecina svetske populacije, ali sam iznenadjen da mi se uopste svideo s' obzirom da ne volim tu tematiku.

                          Verovatno cu gledati i "Aliens"

                          Comment


                          • Izmedju 2 sezone House of Cards sam odlucio da pogledam http://www.imdb.com/title/tt0995832/?ref_=nv_sr_3

                            Nije mi padalo na pamet da gledam ovu seriju (jer me "modern warfare" tema bas ne interesuje) dok nisam video da je produkt HBO-a i velikog Simona.
                            Odusevljen sam, zaista!

                            Cini se da je vrlo realna...
                            Nema previse scena rata, a i kada ih ima izvrsno su odradjene. Ono sto me je odusevilo su dijalozi izmedju vojnika i njihova misljenja o ratu. Pa tako imamo krvozedne (Trombley, Captain America...) i dobre momke (Iceman, Fick...).
                            Serija svakako nije komedija, ali sam se par puta posteno izvristao. Pogotovo jer je James Ransone (Ray Person) jedan od najsmesnijih likova koje sam ikad video. Pored njega mi je najbolji Alexander Skarsgard, bas je objasnio.

                            10/10

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              http://www.imdb.com/title/tt0078748/

                              Koliko mi je godina trebalo da se nakanim da gledam ovaj film
                              I veceras sam uspeo. Svidja mi se, dobar je.
                              Nisam odusevljen kao vecina svetske populacije, ali sam iznenadjen da mi se uopste svideo s' obzirom da ne volim tu tematiku.

                              Verovatno cu gledati i "Aliens"
                              Jedan od mojih omiljenih filmova, sa toliko ukusa odradjen ( a mogli su da preteraju bukvalno u svakoj sceni) i film sa jednom od najboljih atmosfera i scenografija. Steta sto ga nisi gledao kad si bio mladji, ovako je malo zastareo, ali svejedno ga vredi pogledati.

                              Predlazem ti da NE gledas Aliens ili ostale nastavke
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Rush
                                Rush



                                Odlican film o velikom rivalstvu. Preporuka i od mene

                                EDIT: Sjajan izbor glumaca !

                                9/10

                                @prskaj
                                Spoiler
                                Spoiler
                                Last edited by Mr. Wolf; 21-02-14, 12:02.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X