Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam da li ce se Apa slaze ali po meni Vudi u poslednjih 7/8 godina kroz filmove koje rezira pere i cisti svoju dusu.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Juce je preminuo i Maximilian Schell
      Covek kojeg sam prvi put gledao pre par dana...

      Comment


      • Jao čoveče... pa 46 godina!
        Kakav pošat suvereno vlada svetom, koliko talentovanih ljudi otišlo poslednjih decenija....

        A Ljuba me svaki put razveseli sa kakvim oduševljenjem otkriva neku veličinu (film, glumca) iz prošlosti. Kao da ima 15 godina, recimo, pa je tek sada dokučio sedmu umetnost.
        Samo napred Ljubo, sigurno smo puno toga propustili.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Jao čoveče... pa 46 godina!
          Kakav pošat suvereno vlada svetom, koliko talentovanih ljudi otišlo poslednjih decenija....

          A Ljuba me svaki put razveseli sa kakvim oduševljenjem otkriva neku veličinu (film, glumca) iz prošlosti. Kao da ima 15 godina, recimo, pa je tek sada dokučio sedmu umetnost.
          Samo napred Ljubo, sigurno smo puno toga propustili.
          Samo ti zajebavaj
          Ljuba je odgledao skoro sve klasike pa se zato raduje ko malo dete kada skonta da ima jos po nesto da se probere.

          Comment


          • Nije mi bila namera, časna reč, naprotiv, baš mi simpatično ... i sve čekam hoću li i ja imati koristi od toga (neki propušten film)
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Nije mi bila namera, časna reč, naprotiv, baš mi simpatično ... i sve čekam hoću li i ja imati koristi od toga (neki propušten film)
              Smem da se kladim da si bar 10 filmova (ne moraju biti kultni) odgledala na moju preporuku

              Comment


              • Otkrivaju tek sad korejanske filmove Ostaviću vam par filmova koje sam odgledao iz njihove kinematografije da se malo edukujete

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  A Ljuba me svaki put razveseli sa kakvim oduševljenjem otkriva neku veličinu (film, glumca) iz prošlosti. Kao da ima 15 godina, recimo, pa je tek sada dokučio sedmu umetnost.
                  Samo napred Ljubo, sigurno smo puno toga propustili.
                  Simpa je Ljuba totalno, onako puno mi je srce kad vidim da izvali neki kultan film , prosto mu zavidim sto ima priliku prvi put da ih gleda

                  ....
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Matthew McConaughey pa ti si luuuuuud covece!

                    Dallas Buyers Club premocan!

                    Jared Leto prejak, ali MM apsolutno fantastican..

                    Neko je spomenuo OldBoya i trilologiju, ako prvo odgledas OldBoya, druga dva dela (prvi i treci) bice nista posebno, ko god da gleda neka se drzi redosleda mozda se izvuce vise iz ta dva dela ali OB je remek delo!
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Smem da se kladim da si bar 10 filmova (ne moraju biti kultni) odgledala na moju preporuku
                      Nećemo sad preterivati
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • http://www.imdb.com/title/tt1450321/?ref_=nv_sr_1

                        Odlican film sa fenomenalnim McAvoyom u glavnoj ulozi.

                        Comment




                        • jos malo pa druga sezona. konacno.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Ko nije gledao, obavezno da pogleda ova dva fantasticna filma...

                            (1991) THE COMMITMENTS





                            (1997) FULL MONTY


                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Pocinje gledanje nominovanih filmova

                              Dallas Buyers Club



                              Verujem da će Matthew McConaughey dobiti Oskara za ovu ulogu, savršena gluma + strašna transformacija (nešto kao Kristijan Bejl u Mašinisti).
                              A brat Jared Leto pravi trandža Pokidao i on.

                              9/10
                              Last edited by Mr. Wolf; 05-02-14, 12:49.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • The Keeper of Lost Causes (2013)



                                Nordic noir - omiljeni podzanr.
                                Prijatno sam iznenadjen. Vec snimaju nastavak.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X