Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oni su carevi u 60 minuta uspeli da povezu i isprozivaju GoT, Soni i Xbox i "Black Friday"

    Inace ispodprosecna sezona, ali trilogija i pogotovo Ginger Cow objasnjavaju

    Comment


    • Meni je ovo mozda i najbolja sezona od 10 sezone koja je bila nenadjebiva, samo mi je malo bezveze epizoda sa religijom.I ona je bila dobra, ali mi je najslabija od svih epizoda.Bas mi se svideo kako su zavrsili sa sezonom.

      My girl ain't no Hobbit

      Comment


      • Po mom misljenju kvalitet opada iz sezone u sezonu sto je uobicajena stvar...
        Ali dobro

        Comment


        • http://www.imdb.com/title/tt0116695/?ref_=nv_sr_2

          http://www.imdb.com/title/tt1714206/?ref_=nv_sr_1

          Oba valjaju

          Comment


          • kakav triler Ne bi me cudilo da vlada SAD uskoro donese ovakav zakon za svoju zemlju



            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • jao meni je spectacular now bio totalno smaranje. Mozda sam suvise matora za taj film ali bas mi je bio skroz predvidiv i dosadan.

              Comment


              • http://www.imdb.com/title/tt2106476/?ref_=nv_sr_1

                Zasto li sam ja odlagao gledanje ovog filma meni nije jasno... Je*eno remek delo.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by Maja View Post
                  jao meni je spectacular now bio totalno smaranje. Mozda sam suvise matora za taj film ali bas mi je bio skroz predvidiv i dosadan.
                  Ja volim te "Coming of Age" filmove

                  @Limar, stidi se

                  Comment


                  • Apa je nezamenljiv tako da cu ja samo da preporucim... necete se pokajati.

                    Genijalno i obavezno da pogledate ! Inace film nam dolazi iz Grcke.

                    (2012) AN... / WHAT IF...

                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment




                    • Sramota me je..
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Fantastična je! (Kao da to nismo znali...)

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Evo za vas velike filmofile vrlo interesantna igrica...

                          http://www.sporcle.com/games/Sporcle...vie-posters-xv

                          Ovo je poslednji za sad, ima 15 delova...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Zar su morali Vuka odmah staviti, kako mi sere od tog filma.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odgledao "American Hustle" i prilicno sam zadovoljan filmom

                              Svakako ne zasluzuje 10 nominacija, ali dobro sad...

                              Comment


                              • odgledao about time!
                                Kako opustajuci film.. Dva sata sam uzivao.. Nije mi da kazem remek delo, ali sam bas zadovoljan filmom.
                                Uz lepsu(jacu) polovinu za opustanje, ma milina samo
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X