Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nastavlja se odusevljenje za Rushom...
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Gledao sam ga i ja nedavno, mnogo dobar film
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Pogledao sam ga iskreno jer sam vidio da ti i Ljubasin imate samo rijeci hvale,a i neko je ranije imao pohvale ali nisam ga tada stigao pogledati i zaboravio,sreca vi napomenuli

        Ovo je za mene sve sto trazim od filma,bas puni ugodjaj i uzivanje...
        Last edited by AK47; 28-01-14, 15:07.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Konacno su ljudi poceli da slusaju moje preporuke za film.Daniel Bruhl je imao par nominacija za svoju ulogu Nikija Laude.Kadrovi su fenomenalni, pridodas tu jos efekte i zvuk, najezio sam se od filma kad sam ga gledao u bioskopu.Mada ono sto sam kasnije procitao na netu vezano za njihdvojicu, mali akcenat su stavili na rivalstvo Meklaren-Ferari.

          Brajkula nikako da se izjasni kakav je, a dao sam mu preporuku pre vise od mesec dana.

          Ja bih ovo mogao da slusam ceo dan kao i ceo soundtrack.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            http://www.imdb.com/title/tt1979320/?ref_=nv_sr_1

            Kakva je ovo filmcina

            Kakva emocija,prica i sve ostalo bas sam bez teksta.Odavno se nisam ovako odusevio kad sam gledao film,bas prava stvar a ne ova sranja na koja se ljudi(klinci) danas loze...

            Veliki Lauda
            Hant mnogo jači lik, mnogo, mani me preproračunatih Švaba sa 20% rizika itd.

            Inače, odavno jači film Brajkula nije gledao, kakva je to priča ludnica.

            Comment


            • Originally posted by apacrow View Post
              Red Granite Pictures ubedio Scorsese-a da ipak izdaju EXTENDED EDITON The Wolf of Wall Street na Blu Ray-u.

              The Wolf of Wall Street (EXTENDED EDITON) ce tako trajati puna cetiri sata.

              Najveci deo prihoda od EXTENDED EDITON-a ce ici upravo Scorseseu, kao i glavnom glumcu, i jednom od producenata filma DiCapriju.
              Sjajno.

              Haters gonna hate
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Hant mnogo jači lik, mnogo, mani me preproračunatih Švaba sa 20% rizika itd.

                Inače, odavno jači film Brajkula nije gledao, kakva je to priča ludnica.
                O ukusima je rijec mnogo jaki obojica,ali meni ja Lauda vrh
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Brajkulici jaci Hant zato sto je prepoznao sebe, plajboja .
                  Ne smetaju njemu nemci i 20% vec sto se oko Hanta lomi 100 riba
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Pa nikad se oko onih proracunatih ne motaju zene, vole one tu nepredvidivost
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ali sjebo se Hant sa onom čkom (ženom) kada je bio u depresiji, veliki propust, veliki....cenim da je zbog toga i mlad umro, posle kada je osvojio bio sam blud, daj da trošim mukom stečenu slavu i eto nije ni stigao da je potroši dobar deo iste je odneo u grob.

                      Hant, čist talenat za razliku od Laude radnika, lepo su to prezentovali kroz film, od detalja kada ga dobija u formuli 3, pa kako jedan a kako drugi ulaze u F1, pa na kraju kada ovaj ide sa ribama u avion, a Lauda najavljuje da kreće da se sprema za novi šampionat.

                      Comment


                      • Mogao si nesto i u
                        Spoiler
                        da stavis
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Necu da pricam zbog ljudi koji nisu jos gledali,ali ovo je poznata stvar iz zivota Nikija Laude...

                          Kakav trenutak kad se covjek vrati na staze nakon svega sto mu se desilo

                          Brajkula najjaci je bio Lauda u to vrijeme,ovo je malo vise filma radi da ti docaraju tebi i takvima da se lozite
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Meni je ovo najjaca scena, steta sto ne mogu da je pronadjem na engleskom jeziku.

                            Comment


                            • Italijani najjaci. Oplakao sam taj deo
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Necu da pricam zbog ljudi koji nisu jos gledali,ali ovo je poznata stvar iz zivota Nikija Laude...

                                Kakav trenutak kad se covjek vrati na staze nakon svega sto mu se desilo

                                Brajkula najjaci je bio Lauda u to vrijeme,ovo je malo vise filma radi da ti docaraju tebi i takvima da se lozite
                                A ti si ih kao pa gledao

                                Nisam ja rekao ko je bio bolji, film je sam pokazao ko je više imao uspeha, već koga više gotivim i naveo razloge, ne kotrljaj.

                                Comment

                                Working...
                                X