Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja hocu da gledam Nebrasku ali nisam nasao dobar snimak kao ni za Inside Llewyn Davis
    sigpic

    Comment


    • @Heartbreak

      Inside Llewyn Davis
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Originally posted by AIRBORNE View Post
        Apa i ostali,da li ste gledali "Nebraska" imam veliki otpor da ga gledam a ne znam zasto,pa da upitam za misljenje?
        Gledao sam samo prvih 20 minuta posto je bio ograniceni screener.

        Valjda ce uskoro da leakuje.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • R.I.P.D.-Panduri za mrtvake preporucujem ko niej pogledao da ga pogleda,odican film jos ko je u mogucnosti da ga gleda u HD-u bice veoma zadovoljan,upravo sam ga pogledao i veoma mi se dopada,zanimljiv,smesan akcioni film pa ko zeli neka pogleda.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment




          • Filmsko ostvarenje koje vas vodi u mnostvo emocija, od onih fenomenalnih pa sve do totalno razarajucih. Neverovatan emotivni utisak ostavlja i zaista pokusavam da se setim kada je neki film toliko emotivno uticao na mene. Od ljubavne price na pocetku, neobjasnjive tragedije i potpunog rascepa licnosti...dvoje zaljubljenih, opste suprotnosti sa zajednickim interesovanjem za kantri muziku koja ih je i spojila. Surova igra sudbine koja je usledila oznacio je i kraj jedne lepe price, jer to dvoje tako divni, ali tako razliciti ljudi, nisu bili spremni.

            Sjajan scenario napisan od strane glavnog glumca, ostavlja itekako dovoljno prostora za samu interpretaciju. Prica ispricana tematskim redosledom bez mnogo hronoloskog reda. Dijalozi uradjeni tako da se olaksa tezina i dramaticnost samog filma, a opet sa druge strane posmatra se napeto, na momente vrlo efektno sa jako malo reci. Za ovako nesto krivi su glumci koji su sjajni. Neverovatna hemija i strast koja se ispoljava uvlace nas u sam film i jednostavno nateraju te da se suosecas sa njima kako oko srecnih tako i u onim najgorim trenucima. Muzika besprekorno izbalansirana i igra veliku ulogu, dok nas vizuelna lepota ostavlja bez teksta, sto samih portreta sto prirodne lepote mestasceta u kojem se prica odvija.

            Tri kljucna akcenta filma: nemogucnost zivota sa osobom suprotnih uverenja, cak i kad je ljubav prisutna; razlicita tumacenja tragedije i mehanizmi nosenja sa njom, i licemerje religije.

            The Broken Circle Breakdown je usudjujem se reci, najbolji film koji sam pogledao poslednjih godina!!!

            10/10 da cistija ne moze biti!!!
            sigpic

            Comment


            • Neko je pisao o "The Broken Circle Breakdown" da li Apa ili ne znam vise ko, fenomenalan film.
              Inace volim da slusam country music tako da me muzika u filmu oborila s nogu.


              Mali savet ljudima koji ce da gledaju,
              kada budete skidali prevod za film skinite onaj koji ima prevedene i pesme u svom prevodu.
              Tekstovi tih pesama se odlicno uklapaju u radnju.

              @Heartbreak meni nije najbolji ali je sigurno medju prvih 10. , sto mu nekako dodje na isto.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Gif koji najbolje opisuje bitku za najboljeg glumca na dodeli Oskara

                http://static.skynetblogs.be/media/3...reet_pic02.gif
                sigpic

                Comment




                • Ko voli Sci-Fi.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Dajte ljudi neke drame. Ciste drame poput Closer, Little White Lies, Blue Valentine, bez ikakvog nasilja, fantastike itd, moze malo komedije ili romantike.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Dajte ljudi neke drame. Ciste drame poput Closer, Little White Lies, Blue Valentine, bez ikakvog nasilja, fantastike itd, moze malo komedije ili romantike.
                      The Spectacular Now
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment




                      • E da, ima i nova verzija Tri musketara.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Ja sam odgledao i Helix i Tri musketara

                          Moram reci da mi se Helix ipak nije dopao iako sam nju najvise iscekivao Odustao sam od nje na pola prve epizode

                          Musketari su mi nakon prve epizode sasvim ok i njih planiram da anstavim
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Heartbreak View Post
                            Moram reci da mi se Helix ipak nije dopao iako sam nju najvise iscekivao Odustao sam od nje na pola prve epizode
                            Nije nista posebno, ali je okej. Kad preguras taj start, onda je sasvim solidna.
                            Mislim, s obzirom na ograniceni budzet i produkcijsku kucu, ovo je sasvim okej.

                            U principu, svake sezone moram ispratiti bar jedan Sci-Fi. Navika.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Crna Mambo, ne znam da li si gledao ovaj ali ako nisi prijace ti sigurno...

                              (2009) HE`S JUST NOT THAT INTO YOU



                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Veceras gledao po ko zna koji put Cinemu Paradiso defintivno, moj omiljeni film
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X