Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Pogledao Blue Jasmine.
      Auuu kako je Cate pokidala, nista manje nisam ni ocekivao od nje. Meni je ispred Sandre, Amy ne moze parirati sa ovom ulogom, a stare dame jos nisam pogledao.

      Jedna od najboljih glumica definitivno.
      Gledala sam danas. Fantastična je, inače jedna od mojih omiljenih glumica.

      Veliki sam poklonik dela Vudi Alena, ali onih starijih, ovo poslednjih godina nije po mom ukusu, toliko da nemam čak ni adekvatnu reč kako bih ih opisala...
      Blue Jasmine mi deluje kao jedan od njegovih boljih poslednjih pokušaja, ali pre svega kao belo platno, na kome je ostavio potpunu slobodu fantastičnoj Kejt da izađe i pokaže (islika) sve ono što ume i zna.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Apa, da li opus tvoji poslova ukljucuje filmske kritike ili je ovo samo na rekreativnoj bazi?!
        Last edited by DinoFC; 23-01-14, 15:38.

        Comment


        • apa ako uspes da napises recenziju za "Drvo Zivota" onda si stvarno svemoguc.

          Ajde da te vidim smekeru

          Comment


          • Friutvale Station


            8.5/10





            Pogledao i proslogodisnjeg pobednika Sundance festivala. Kakav debi mladog Ryan Coogler-a, veoma dobar film Ostar, tendenciozan i veoma hrabar. Film se bavi tragedijom koja je pogodila USA, ubistvo crnog momka od strane belog policajca, na stanici Fruitvale. Bavi se rekonstrukcijom jednog dana glavnog junaka sa tragicno zavrsenim ishodom. Michael B Jordan zaista pokazuje da ima talenat i da se razvija kao glumac, uostalom on i nosi ceo ovaj film. Melonie Diaz sasvim dobro odradjuje ulogu supruge, a prema Octaviji Spenser nikako ne mogu biti objektivan jer ta zena i da glumi drvo, meni bi bila fenomenalna

            Filmu malo fali da bi bio bas odlican. Prve dve trecine filma gotovo bez greske, jedino u zavrsnici kada krece "ono glavno" ima dosta konfuzije. Nisu mi se svidele scene u metrou kada krece euforicna proslava ili scena kada nastaje citav haos u vozu nakon cega bivaju uhvaceni. Mozda je i prevelika zelja mladog reditelja da nam sto uverljivije docara sam incident uicalo na to, ali ipak moram priznati da me je film zaista dirnuo
            sigpic

            Comment


            • http://www.imdb.com/title/tt1204975/?ref_=nv_sr_1

              Dobre su matore drtine

              Comment


              • Tarantino odustao od novog vesterna

                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Gledao jutros filmove koji ce se pustati na FEST-u i odlucio sam da sacekam na Her i DBC, jer mislim da su vredni cekanja.Jos razmisljam da li da pogledam La grande bellezza, Nebraska i Inside Llewyn Davis ili to da ostavim za kucni bioskop.Sredinom februara bi trebalo za novosadsku Arenu Cineplex da izadje raspored, pa cu tada doneti konacnu odluku.Do tada cu da se pozabavim serijama, kao i filmovima koji su mi na wathclisti.

                  Comment


                  • Jagten/The Hunt

                    http://www.imdb.com/title/tt2106476/?ref_=nv_sr_1

                    10/10

                    Neverovatan film

                    Nije mi jasno otkud film tek ove godine u konkurenciji za oskara i evropsku nagradu, kada je prikazan u Kanu 2012 kada je Amour uzeo palmu, a on specijalnu nagradu zirija???
                    Last edited by Heartbreak; 24-01-14, 22:19.
                    sigpic

                    Comment


                    • Razlog je taj sto su Danci za snimanje En kongelig affære pukli ogromnu lovu, i bilo je preporuceno
                      da se sa premijerom Jagtena u Danskoj saceka 2013., bas kako bi mogao konkurisati za Oskara.

                      Iako je film vec izasao na DVD-u za gotovo sva trzista u 2012., takvo je pravilo. Plus sto bi izbila
                      velika bruka da nacionalni projekat En kongelig affære nije bio nominovan za Oskara prosle godine.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Novi film Bill a Plymptona. Jedva cekam da izadje, deluje fantasticno

                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • (2013) THE BOOK THIEF

                          Geoffrey,Geoffrey ti si mi glumcina koja me uvek odusevi.

                          Veoma uspesna ekranizacija novele i bestselera "The book thief" Markusa Zusaka.
                          Reziser koji se mozda po prvi put osmelio da snima "veliki" film Briana Percivala se uprihvatio ovog zadatka.
                          Glumacka lista nije velika ali uloge gore pomenutog i meni veoma omiljenog Dzefri Rasa i Emili Votson su fenomenalne. Devojcica Sofija je vec sa ovim svojim drugim filmom krupno i duboko zagazila u svet filma i uloge izgleda bas traze nju. Odlicna je. Samo da napomenem da je igrala i u takodje odlicnom filmo koji je takodje preporuka filmofilima "(2012) MONSIEUR LAZHAR".

                          Nemacka,sam pocetak rata! Prica o jednoj devojcici koja je ostaje bez svoje porodice.

                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Pogledah Escape Plan. Casti mi, nije los

                            Comment


                            • Apa i ostali,da li ste gledali "Nebraska" imam veliki otpor da ga gledam a ne znam zasto,pa da upitam za misljenje?
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Grace of Monaco sa Nikol Kidman u glavnoj ulozi, otvara ovogodisnji Kanski festival 14. maja

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X