Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ma uzece onaj iz robova oskara simple as that.

    Fazon ove same uloge jeste da je da ne glumi jednu licnost odjednom vec ih glumi 5 u istom momentu. Sad je ludjak, sad je gospodin, sad je narkoman, sad je biznismen, pa je nimfoman. Teska uloga strasno i treba biti na to spreman.

    Ti fakat mislis da je gluma tako jednostavan posao, treba se posvetiti liku, a ovaj lik nimalo jednostavan nije. Mnogo je slozen i u tome lezi car. Odglumio ga je savrseno, a onda shvatis da je sve ovo jebena istinita prica i dozivis sok.
    To se ne glumi, to mu je scenario odredio.
    Dva ista posta pises jbt.
    I ne glumi 5 licnosti u istom momentu, vec u istom filmu.
    sigpic

    Comment


    • Realno ako nisi nikad isprobao da se lupas ne mozes odglumiti narkomana

      Hannibal je nesto genijalno i Anthonya porediti sa ostalim glumcima nije stvarno fer, ono je savrsenstvo. Matematicara nisam gledao, ali sigurno ga je i Crowe strasno skinuo.

      Di Caprio zadnjih 10 godina je vrh glume. Covjek glumi tako raznovrsne uloge savrseno i zasluzuje oskara, ali nazalost ga nece dobiti ni ove godine..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Gledao sam "Krvavi dijamant"Ima jedna scena kada je izgleda kao ludak

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Realno ako nisi nikad isprobao da se lupas ne mozes odglumiti narkomana
          apsolutno se slazem

          Originally posted by maliajnstajn View Post
          Matematicara nisam gledao, ali sigurno ga je i Crowe strasno skinuo.
          Molim te ostavi sve sto radis odmah i skini film. Imas BR, yify, lepi snimci. Molim te

          Originally posted by maliajnstajn View Post
          Di Caprio zadnjih 10 godina je vrh glume. Covjek glumi tako raznovrsne uloge savrseno i zasluzuje oskara, ali nazalost ga nece dobiti ni ove godine..
          Najnebitnija stvar, dobice ga za neku glupost kao sto je Scorcese dobio. Al da je sramota sto ga nema, sramota je, ne njegova naravno

          Originally posted by Rossonero View Post
          Veceras idem u kino gledati ovaj film , oni koji su ga gledali odusevljeni su.

          http://www.imdb.com/title/tt0993846/?ref_=nv_sr_1
          Originally posted by Vule_89 View Post
          Gledao sam "Krvavi dijamant"Ima jedna scena kada je izgleda kao ludak

          Iz koje ste price ti i Rosso ispali, ozbiljno ste me zbunili u trenutku
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Mamba, ja ne znam postujes li ti ista sem svog ega?


            Imam i Blood Diamond i The Departed i godinama se kanim da ih pogledam, ali vazda zaboravim. Namjeravam ovih dana da ih pogledam, koliko sam cuo Leo je trebao za jednu od ove dvije uloge da dobije oskara, ali nije..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ljubasine sta ti je toliko dobro u ovom filmu bas me zanima,meni je sve vec vidjeno i osim sto on glumi stvarno dobro radnja mi ne postoji,gledas film i na kraju samo se sjecas da se drogira i kurva 3 sata,nije me film zaintrigirao 2%

              Jeste smijesna ta scena sa stepenicama,ali film kao film ne da nije za nagradu nego nemam nikakav komentar
              Ma meni je jednostavno zanimljiv i ne pamtim da su mi brze prosla 3 sata. Ipak svi ostali Skorcezeovi filmovi su mi bolji...osim Huga

              Comment


              • Ja iskreno ne znam za sta je trebao dobiti Oskara.
                Mozda za What's eating Gilbert Grape, od glavnih uloga najbolji je po meni u Shutter Island, ostalo nije za Oskara sigurno.
                Revolutionary Road nisam gledao.

                @maliajnstajn

                Postujem svoje misljenje, ali isto tako vrlo rado primam kritike od drugih.
                Last edited by Black Mamba 24; 17-01-14, 15:49.
                sigpic

                Comment


                • A "Dvostruka igra"je isto dobar film,kakva ekipa se okupila

                  Comment


                  • Necu biti iznenadjen ako "robovi" opet pokupe sve

                    Comment


                    • Ma Leo je strasan glumac, ali do skoro nije imao to nesto u sebi sto bi ga "prebacilo" u sam vrh. Jebem li ga, sto je stariji on je meni sve bolji.
                      Covek je ocigledno i dalje gladan glume i to je super.
                      Susta suprotnost - Bred Pit koji je po meni u TOP10 glumaca svih vremena. Ocigledno vise ne zeli da se cima i mnogo mi je krivo zbog toga.

                      Filmovi su iz godine u godinu sve losiji i losiji. Nadje se mozda 5-10 godisnje da valja. Zato se obradujem kad god izadje nesto gledljivo...
                      Po mom misljenju je Jagten ubedljivo najbolji ove godine, ali kapiram da ce ga izduvati za oskara. Mada nije to toliko bitno.

                      12 years a slave je jedini americki film koji po mom misljenju spada u masterpiece. Dugo me nije neki reziser uvukao u film i ucinio da se osecam kao da sam bas u tom vremenu. Svaka cast mladjanom Mekvinu, on je buducnost kinematografije.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Mamba, ja ne znam postujes li ti ista sem svog ega?


                        Imam i Blood Diamond i The Departed i godinama se kanim da ih pogledam, ali vazda zaboravim. Namjeravam ovih dana da ih pogledam, koliko sam cuo Leo je trebao za jednu od ove dvije uloge da dobije oskara, ali nije..

                        Nisi gledao Krvavog Dijamanta, to obavezno pogledaj tu je isto pokidao kako je odglumio a film je isto strasan.
                        Departed, ma bar 10 pre pre strasnih filmova i uloga

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ma Leo je strasan glumac, ali do skoro nije imao to nesto u sebi sto bi ga "prebacilo" u sam vrh. Jebem li ga, sto je stariji on je meni sve bolji.
                          Covek je ocigledno i dalje gladan glume i to je super.
                          Susta suprotnost - Bred Pit koji je po meni u TOP10 glumaca svih vremena. Ocigledno vise ne zeli da se cima i mnogo mi je krivo zbog toga.

                          Filmovi su iz godine u godinu sve losiji i losiji. Nadje se mozda 5-10 godisnje da valja. Zato se obradujem kad god izadje nesto gledljivo...
                          Po mom misljenju je Jagten ubedljivo najbolji ove godine, ali kapiram da ce ga izduvati za oskara. Mada nije to toliko bitno.
                          Leo je meni kroz karijeru konstantno dobar glumac s tim sto je dobro "ostario" , nisam to ocekivao ali izrastao je u smekera, nesto kao Nikolson samo sa manje ludjom facom

                          Bred je i moj miljenik i obozavam par njegovih uloga iz filmova koji su mi u srcu, stvarno steta sto nije imao neku filmcinu nego je samo utonuo u sivilo

                          Jagten sam odgledao po tvojoj preporuci i preporucio bih ga i ostalima, jedan od retkih filmova poslednjih godina koji je uspeo da mi probudi emocije. Iznervirao sam se bio bahato
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post

                            12 years a slave je jedini americki film koji po mom misljenju spada u masterpiece. Dugo me nije neki reziser uvukao u film i ucinio da se osecam kao da sam bas u tom vremenu. Svaka cast mladjanom Mekvinu, on je buducnost kinematografije.

                            Ne razumijem kako mislis jedini? Koji su to filmovi masterpiece ako nisu americki, da nije mozda Bolywood Naravno, ne mislim da je svaki ali opet reci da je samo to od toliko dobrih filmova

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Leo je meni kroz karijeru konstantno dobar glumac s tim sto je dobro "ostario" , nisam to ocekivao ali izrastao je u smekera, nesto kao Nikolson samo sa manje ludjom facom

                              Bred je i moj miljenik i obozavam par njegovih uloga iz filmova koji su mi u srcu, stvarno steta sto nije imao neku filmcinu nego je samo utonuo u sivilo

                              Jagten sam odgledao po tvojoj preporuci i preporucio bih ga i ostalima, jedan od retkih filmova poslednjih godina koji je uspeo da mi probudi emocije. Iznervirao sam se bio bahato
                              Upravo to sam i mislio.
                              Meni je Bredova uloga iz Fajt Kluba nesto najjace u zadnjih xy godina. A nije dobio ni nominaciju
                              Mislim ti oskari su smece ali se ja uvek ponadam da ce pravda jednom pobediti

                              EDIT: Dino - jedini ove godine

                              Comment


                              • Jos uvek je rano da sudim sobzirom da sam od nominovanih odgledao samo 12 godina ropstva i gravitaciju, ali meni su robovi ubedljivo najbolji iz ove godine sto sam gledao Pogledacu i ostatak pa cu suditi, ali nenormalno bi voleo da Fas dobije oskara za sporednu ulogu jer je covek BOG!!!

                                Meni je Leo jedan od najboljih glumaca ikada...kakve transformacije covek radi...The Aviator, Gangs of New Yourk, Shutter Island, sjajan i u Djangu, Departed i Krvavi Dijamant da ne pominjem Jendostavno covek me nije razocarao ni u jednom jedinom filmu i svaku ulogu iznese sto posto
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X