Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.oddschecker.com/awards/oscars/best-picture

    Ako nekog interesuje, na more mozete da vidite i druge kategorije pored ove cetiri koje su date.

    Comment


    • Oskara ce dobiti Chiwetel Ejiofor.
      Em je 12 Years of Slave ozbiljan film, a ne (polu)komedija (TWoWS), em je glumac
      Spoiler
      crnac ;)


      Nadam se da gresim i da ce otici u Leove ruke.
      Last edited by Mr. Wolf; 17-01-14, 06:15.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ljubasine sta ti je toliko dobro u ovom filmu bas me zanima,meni je sve vec vidjeno i osim sto on glumi stvarno dobro radnja mi ne postoji,gledas film i na kraju samo se sjecas da se drogira i kurva 3 sata,nije me film zaintrigirao 2%

        Jeste smijesna ta scena sa stepenicama,ali film kao film ne da nije za nagradu nego nemam nikakav komentar
        Last edited by AK47; 17-01-14, 14:08.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ljubasine sta ti je toliko dobro u ovom filmu bas me zanima,meni je sve vec vidjeno i osim sto on glumi stvarno dobro radnja mi ne postoji,gledas 3 sata i samo se sjecas da se drogira i kurva 3 sata,nije me film zaintrigirao 2%

          Jeste smijesna ta scena sa stepenicama,ali film kao film ne da nije za nagradu nego nemam nikakav komentar
          Zavisi ja npr znam sta je on radio opcenito i kako je dosao do tih silnih miliona.

          Ali kada skontas da fakat postoji osoba koja se zove Jordan Belfort i da je sve ovo istina onda se dobro sokiras

          Spoiler


          Jordan Belfort


          EDIT:

          Film kao film nije za oskara, ali Di Caprio mora dobiti nagradu za onakvu glumu, toliko ludjacki scena, egocentricnih scena, promjena prirode, narkomanija i onda ozbiljan biznismen. Gluma za 10.
          Last edited by maliajnstajn; 17-01-14, 14:10.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Zavisi ja npr znam sta je on radio opcenito i kako je dosao do tih silnih miliona.

            Ali kada skontas da fakat postoji osoba koja se zove Jordan Belfort i da je sve ovo istina onda se dobro sokiras

            Spoiler


            Jordan Belfort
            Ma dobro varao covjek pa bilo je jos varalica,nista novo...

            Tri sata film traje,a nista u njemu nema sve isto ne znam cemu tolika halabuka uopste

            EDIT: Ma on je odlicno odglumio,ali film je cirkus
            Last edited by AK47; 17-01-14, 14:12.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Veceras idem u kino gledati ovaj film , oni koji su ga gledali odusevljeni su.

              http://www.imdb.com/title/tt0993846/?ref_=nv_sr_1

              Comment


              • Ma dobro nije on varao konstantno. Tek kada su postali gladni para onda su poceli da varaju. Uglavnom su prodavali bezvrijedne dionice ljudima i to je to. To je sasvim legalno. Ali fazon je da je on popusio kada je dizao dionicama vrijednost na razne nacine je ilegalno
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Zavisi ja npr znam sta je on radio opcenito i kako je dosao do tih silnih miliona.

                  Ali kada skontas da fakat postoji osoba koja se zove Jordan Belfort i da je sve ovo istina onda se dobro sokiras

                  Spoiler


                  Jordan Belfort


                  EDIT:

                  Film kao film nije za oskara, ali Di Caprio mora dobiti nagradu za onakvu glumu, toliko ludjacki scena, egocentricnih scena, promjena prirode, narkomanija i onda ozbiljan biznismen. Gluma za 10.
                  Kakve veze ima promena prirode? Pa nije on to sve snimio za jedan dan. To mu isto dodje kao da je radio na vise filmova ako je imao toliko promena, nikakav pokazatelj, bas nikakav.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako pogledamo njegovih zadnjih 7-8 filmova onda cemo samo vidjeti koliko razlicitih uloga je imao.

                    U ovom filmu glumi jednog ugladjenog biznismena koji se u isto vrijeme drogira i kurva. Ajde ti snimi egocentricne scene u uredu, onda glumi da si izlupan tabletama, a onda glumi da se popravljas koksom. Onda glumis retardirano bice koje bali nadrogirano.

                    Ajde molim te pokusaj. 99% glumaca trenutno ne bi moglo odglumiti ovu ulogu bolje od Leonarda.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Hahaha
                      Pa ako je glumio sve to u nekim proslim filmovima, zasto ne bi mogao u jednom filmu sve da ponovi? Je l' ti kontas sta ti ja pricam? Nije to predstava, vec film.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odmah da kazem da sam odgledao samo pola filma jer sam morao da izadjem iz bioskopa ( a ovi skrineri mi se nesto ne gledaju ).
                        Ne verujem da se nesto spektakularno desilo u drugih sat i po ali naravno mozda gresim.
                        Film nista spec, dobar je drzi paznju, Scorcese standardan majstor da ti ucini da ti brzo prodje vreme, nikakva specijalna prica a 3 sata traje, verujem da bi mnogi ovaj film usrali.
                        Sto se Lea tice, on je standardno dobar, vec sad legenda i miljenik Holivuda, ali moj utisak je da je ovo veoma laka uloga za glumljenje, sto ne znaci da je on nije odglumio sjajno.

                        U svakom slucaju imao je on boljih uloga, a sto se tice oskara stvarno ne znam, nisam pogledao konkurenciju
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Ma uzece onaj iz robova oskara simple as that.

                          Fazon ove same uloge jeste da je da ne glumi jednu licnost odjednom vec ih glumi 5 u istom momentu. Sad je ludjak, sad je gospodin, sad je narkoman, sad je biznismen, pa je nimfoman. Teska uloga strasno i treba biti na to spreman.

                          Ti fakat mislis da je gluma tako jednostavan posao, treba se posvetiti liku, a ovaj lik nimalo jednostavan nije. Mnogo je slozen i u tome lezi car. Odglumio ga je savrseno, a onda shvatis da je sve ovo jebena istinita prica i dozivis sok.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pa naravno da ce 12 years a slave pokupiti oskare... Mislim to je filmcina ipo. I glavni glumac bi trebao da dobije oskara i ako mislim da Leo takodje zasluzuje oskara za Vuka posto je ima kako je to Ajnstajn lepo rekao, pet uloga u jednoj. Dobro je odradio to sto je imao i mislim da bi mogao da dobije bar nominaciju

                            EDIT:

                            Nisam video da je vec dobio nominaciju. Dobro je to Odlicno zapravo.
                            Last edited by Bonomo; 17-01-14, 15:28.
                            sigpic

                            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                            Without error there can be no brilliancy.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post

                              sad je gospodin, sad je narkoman, sad je biznismen, pa je nimfoman. Teska uloga strasno i treba biti na to spreman.
                              Sve pakleno lako odglumiti ( tj zavisi koja vrsta narkomana , ova njegova - lako )

                              Odglumi ti John-a Nash-a , Hannibala Lectora ili Bena Sandersona ( Cage u Leaving Las Vegas) , al s obzirom kakav sve trash izlazi zadnjih 10 godina Leo je verovatno i zasluzio ove godine tog nebitnog oskara i ne vredi ga ni porediti sa drugim legendardnim ulogama, nije u redu
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Meni film ("12 Years a Slave") nije uopste legao,ne znam zasto.
                                Ne zelim ni da protivrecim onima koji ga smatraju fenomenalnim.
                                Jedino mi je vredno u filmu Michael Fassbender i scenario za njegovu ulogu.
                                Ovo ostalo ili je vec vidjeno ili prosecno.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X