Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Heartbreak View Post
    tamo neki??? Ocigledno nisi upucen u njegov rad cim tako govoris. Ok, mozda nije za 3 oskara jer ispade da je najbolji svih vremena, ali covek je fantastican glumac
    DDL je slavetov omiljeni glumac

    Comment


    • Originally posted by Heartbreak View Post
      tamo neki??? Ocigledno nisi upucen u njegov rad cim tako govoris. Ok, mozda nije za 3 oskara jer ispade da je najbolji svih vremena, ali covek je fantastican glumac
      Zajebavam se





      DDL

      Comment


      • Najbolji kanal na kablovskoj, Comedy Central Extra, dodatno ojacan

        http://www.imdb.com/title/tt0386180/
        http://www.imdb.com/title/tt1621748/
        sigpic

        Comment


        • Odgledah The Time of the Doctor. Odlicno uradjeno
          Last edited by Lord Aleksoni; 30-12-13, 16:29.

          Comment


          • Razocaran sam gravitacijom

            Pogledavsi malo kritike pre filma ocekivao sam remek delo, a dobio corak. U pojedinim situacijama previse prepatetican i vrlo nerealan u kljucnim momentima. Opet sa druge strane vizuelno je besprekoran i doveden do savrsenstva ali osim vizuelnog uzivanja film mi nije ponudio nista konkretno.

            Solidna Sandra uz neprimetnog Klunija i film koji nece imati neko znacajno mesto kod mene

            5/10
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Heartbreak View Post
              Razocaran sam gravitacijom

              Pogledavsi malo kritike pre filma ocekivao sam remek delo, a dobio corak. U pojedinim situacijama previse prepatetican i vrlo nerealan u kljucnim momentima. Opet sa druge strane vizuelno je besprekoran i doveden do savrsenstva ali osim vizuelnog uzivanja film mi nije ponudio nista konkretno.

              Solidna Sandra uz neprimetnog Klunija i film koji nece imati neko znacajno mesto kod mene

              5/10
              Taj film ko je pregledao u kinu mogao je da uziva , sve ostale varijante preskociti

              Comment




              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • "12 Godina ropstva" 10/10

                  http://www.imdb.com/title/tt2024544/



                  Neverovatan film Stiva Mekvina zasnovan na istinitoj prici slobodnog crnca koji nakon otmice biva prodan u ropstvo. Dirljiva i potresna prica, sa Chiwetel Ejiofor-om u glavnoj ulozi i Michael Fassbender-om za kojeg ocekujem da ce ovom ulogom sebi obezbediti oskara za najbolju sporednu ulogu, jer je covek prosto neverovatan. Tu su jos i Pol Djamati, Bred Pit, Majkl Vilijams

                  Sad razmisljam koje bi zamerke mogao da nadjem i sta mi se nije svidelo u filmu ali nema sanse...mozda sam jos uvek pod uticajem filma pa euforicno govorim o njemu, ali ovo je film koji ima sve....dobar scenario, sjajnu glumacku ekipu i odlicnog reditelja




                  Inace, jos uvek je rano govoriti o oskarima, ali sudeci po nominacijama za zlatni globus, gde je 12 godina ropstva pokupio najvise nominacija (7 - najbolji film, rezija, glumac, sporedni glumac i glumica, scenario, originalni scenario) ocekujem da nekolicina zlatnih statua ode upravo za ovo ostvarenje
                  Last edited by Heartbreak; 02-01-14, 23:23.
                  sigpic

                  Comment


                  • Upravo htedoh da se pohvalim da sam gledao "12 godina ropstva"

                    Stvarno strasan film

                    Ejiofor i Fass su pokidali! A McQueen ce biti veliko ime filma, ako vec to nije.

                    Comment


                    • Upravo pogledao "12 Years a Slave" i imam samo jednu rec... filmcina. Drzala me budnim svih 2 sata sto je jedino u ovoj godini od filmova uspeli Jagten i Hobbit, i jos par ali sad ne mogu da se setim.

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Upravo pogledao "12 Years a Slave" i imam samo jednu rec... filmcina. Drzala me budnim svih 2 sata sto je jedino u ovoj godini od filmova uspeli Jagten i Hobbit, i jos par ali sad ne mogu da se setim.
                        Kakav je bio kvalitet slike i tona,da li je to neka losija kopija ili kvalitet ?
                        Dobijem popizzzz kada se tako nalozim i onda film bude loseg audio i video kvaliteta.
                        Nadam se da ti nisi imao taj slucaj sa ovim filmom.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Airborne na ti dobar kvalitet - http://kickass.to/12-years-a-slave-2...-t8473847.html

                          Comment


                          • Sa obzirom da je DVDscr slika je fenomenalna. Kao i sa slucajem Lone Survivor.

                            Comment


                            • Odgledao http://www.imdb.com/title/tt1670345/

                              Samo je kraj vredan paznje. Dobri su trikovi itd ali opet nije to to. Moglo je to bolje da se odradi .
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Zapostavio sam filmove previse, samo serije gledam. U zadnjih nekoliko godina, dosta dobrih filmova nisam gledao.

                                Comment

                                Working...
                                X