Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Nije pobedio onaj za kojeg sam navijao, mada to nije ni bitno

    Jedino sto ovom filmu fali da bi bio masterpiece je nekih 45 minuta da se njihova proslost malo vise razradi. Ali dobro, ne voli mnogo ljudi filmove od 3 sata
    Da... Ja sam zeleo da vidim sta se posle desava. Ostalo je samo da nagadjam... Ostavili su tu neku prazninu gde samo mozemo da nagadjamo sta se to tacno desilo a i sta je posle bilo... I odusevio sam se kad sam video Kurt Angle-a da glumi ovde . Zivotinja .
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Ma ja bih vise voleo da su konkretnije i dublje usli u njihov porodicni problem, ovako se fokus nekako vise stavlja na borbu (koja je perfektno uradjena).
      Sve u svemu film je fenomenalan, ali ja skoro uvek nadjem neku sitnu manu i pravim se pametan. Kao mislim da znam sta bi film moglo da ucini jos boljim

      Comment


      • Odgledah novi film Majkla Beja. Standardno u njegovom fazonu, bezumna akcija, ceo budzet potrosen na CGI, glupa prica i uzasni likovi/katatrofa gluma.

        Jedino mi nije jasno, zasto se potpisao tudjim imenom ?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ma ja bih vise voleo da su konkretnije i dublje usli u njihov porodicni problem, ovako se fokus nekako vise stavlja na borbu (koja je perfektno uradjena).
          Sve u svemu film je fenomenalan, ali ja skoro uvek nadjem neku sitnu manu i pravim se pametan. Kao mislim da znam sta bi film moglo da ucini jos boljim
          To i ja radim . Pogotovo kod ovakvih filmova. Borba je stvarno ekstra uradjena ... Ali ta prica oko porodice je trebala detaljnije da se obradi. Dakle jos jedno 40 minuta je trebalo da se utrosi na to... Meni ne bi smetalo .
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Mislim da je Apa vec hvalio "The Past" Asgara Farhadija ali moram i ja Jos jedna sjajna prica o problematicnom odnosu u porodici, raspadu braka, ali za rasliku od Separationa gde se sve to odvija u sadasnjosti, ovde imamo rasplet iz proslosti. Mogao je cak i biti nastavak filma

            Sjajna Bejo koja je i uzela nagradu u Kanu, ali mene je klinac u filmu odusevio. Pitam se ponekad kako tako mala deca uspevaju da odigraju tako uverljivo i fenomenalno iznesu lik.

            Realno, surovo, mnostvo detalja, sjajan prikaz, odlicna prica

            Zakljucak: kome se svideo razvod, volece i ovo
            Last edited by Heartbreak; 27-10-13, 22:01.
            sigpic

            Comment


            • http://www.imdb.com/title/tt1727388/?ref_=nv_sr_3

              Dobar.

              Comment


              • http://www.imdb.com/title/tt1305806/?ref_=nv_sr_1

                Dobar film, ali sam nekako vise ocekivao

                Comment


                • Kako je prelos WWZ
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Kako je prelos WWZ
                    Haha, reci. Naspram njega 28 Days Later... deluje kao Isijavanje .
                    sigpic

                    Comment


                    • Jos ima 7.1 na IMDB, ja rekoh ajde da pogledam, em u zadnje vrijeme volim taj zanr kao sto znas, em Bred Pit, jedan od omiljenijih. Ali brate ono je smijesno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Kako je prelos WWZ
                        Ti to kazes ka o da si imao neka ocekivanja
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Ja jesam, kako TWD moze imati neki nivo, ima i tu masu gresaka ali imaju nivo, a ovo nesto tipa Komodo vs Cobra
                          sigpic

                          Comment


                          • Sto bi rekli britanski kriticari Svetski rat zzz.

                            Jos jedno unistavanje sjajne knjige, koja nija klasicna zanrovska palp knjizevnost.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zao mi sto Bred polako odustaje od ozbiljne karijere...
                              Posle De Nira omiljeni glumac.

                              Comment


                              • Ja bih rekao da lepo miksa komercijalno i malo ozbiljnije.

                                Odlican primer odustajanja od karijere je Dzoni Dep. Covek se od prvih Pirata pretvorio u Speroua i sada samo to zna da igra. Kakav waste od talenta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X