Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • This Is the End

    Paradoks. Dobra ideja, ali pretenciozno do zla boga. Ne pomaze ni sto mi je cela ekipa antipaticna od ranije.
    sigpic

    Comment


    • Odlicnost.

      http://www.imdb.com/title/tt1213663/
      sigpic

      Comment


      • Gledao ja, osim prvog.

        Disconnect mi se dopao, The East je fin ( mada preporucujem The Edukators ), dok je Frozen Ground prosecan triler, ali je Vanesa Hudgens prelepa, tako da zbog nje treba pogledati.
        Last edited by ExEric; 19-09-13, 22:50.
        sigpic

        Comment


        • Jel moze preporuka za film tipa, grupa decaka, tinejdzera prevodi leto zajedno ili odrasta zajedno, neka pozitiva, nesto tipa Stand by me?
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Dok sam citao recenicu, tacno sam znao sta da ti preporucim, ali si me zajebao na kraju .
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Jel moze preporuka za film tipa, grupa decaka, tinejdzera prevodi leto zajedno ili odrasta zajedno, neka pozitiva, nesto tipa Stand by me?
              Odrastaju zajedno i malo eksperimentisu? Pi geju odvratni.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Jel moze preporuka za film tipa, grupa decaka, tinejdzera prevodi leto zajedno ili odrasta zajedno, neka pozitiva, nesto tipa Stand by me?
                Kings of summer je taj neki fazon. Naravno dosta losije od Stand by me koji je jebeni klasik

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Odrastaju zajedno i malo eksperimentisu? Pi geju odvratni.
                  znao sam. mada ocekivao sam mambaru. valjda nije stigao
                  Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Kings of summer je taj neki fazon. Naravno dosta losije od Stand by me koji je jebeni klasik
                  upravo stavio da se skida, zbog njega sam i postavio ovde pitanje, izvalio sam da mi se bas tako nesto gleda veceras
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • http://www.imdb.com/title/tt0089218/

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      znao sam. mada ocekivao sam mambaru. valjda nije stigao

                      upravo stavio da se skida, zbog njega sam i postavio ovde pitanje, izvalio sam da mi se bas tako nesto gleda veceras
                      Nisam imao inspiraciju.
                      A i dovoljan si sam sebi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Crna Zmija View Post
                        Nisam imao inspiraciju.
                        A i dovoljan si sam sebi.
                        Prebolesan je, znamo ga mi dobro. On kao fora trazi neko odrastanje, neku avanturu, a znamo sto ustvari oce.Tinejdzi, goli do pasa. Bas devijantna licnost.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da li je potrebno vracati se na ovu temu : http://www.imdb.com/title/tt0388795/?ref_=sr_3
                          Ovo mu je potajno najdrazi film, mozda toga ni sam nije svestan.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Crna Zmija View Post
                            Nisam imao inspiraciju.
                            A i dovoljan si sam sebi.
                            <3
                            Originally posted by Vladan View Post
                            Prebolesan je, znamo ga mi dobro. On kao fora trazi neko odrastanje, neku avanturu, a znamo sto ustvari oce.Tinejdzi, goli do pasa. Bas devijantna licnost.
                            Ali morate priznati da umam ukusa. Svaka shusha moze da ode na one eksplicitne sajtove i jeftino se zabavi, ali ne, ja volim bogatu, kvalitetnu produkciju. Nekada je visak odece uzbudljiviji od manjka. Sve je u misteriji i istrazivanju

                            Originally posted by Crna Zmija View Post
                            Da li je potrebno vracati se na ovu temu : http://www.imdb.com/title/tt0388795/?ref_=sr_3
                            Ovo mu je potajno najdrazi film, mozda toga ni sam nije svestan.
                            Nije verno prikazan. Oseca se hladnoca i gluma. Nije to to
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Taj je gledao 37 puta i ne namjerava da stane. Mada ne treba mu sjeci krila, neka gleda kad voli.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X