Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahahahaha koja smejurija. Bolje da su stavili nekog dedu umesto njega...

    Comment


    • Betmen mi je omiljeni superjunak. Bio.

      Imam zamjerku na ovaj zadnji dio sto su od Bejna napravili nevidjenu picku na kraju. A i nema otrova. Ipak Hardi odradio strasan posao, sa svojih 175

      sigpic

      Comment


      • Dark Knight Rises je mogao bolje da se odradi.

        Comment


        • Meni je ok, samo su mogli da zadrze Bejna kakav je bio u vecini filma, a da ne je neko poslusno kuce
          sigpic

          Comment


          • Ben Aflek kao Betmen
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Dobar je Bejn macka! Ali ipak



              Spoiler


              Je tajo kako bi neki rekli! Dr. Bog!

              I da Ben kao Betmen!? Muahahahahaah and i thought my jokes are bad
              Last edited by l1m4r; 23-08-13, 12:33.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Hahahaha sta radi Aflek A boli njega, on ce da se posprda sa ulogom I onako nisam fan takvih filmova, tako da sam ravnodusan i cak mi je milo sto je Aflek uskocio

                Hejtovali su i Ledzera kad je dobio ulogu, a sad mu se isti ti klanjaju

                Ne kazem da ce Aflek biti dobar, ali to je Betmen...za takvu ulogu i ne moras biti neki glumac.

                Makar vise necu morati da slusam onaj Bejlov "Klint Istvud na steroidima" betmen glas. Ono mi je bila najveca komedija. A novi film cu pogledati samo da vidim Afleka Neka mu nekako uglave i Dejmona u pricu..neki Robin ili tako nesto.

                Val Kilmer je najbolji Betmen!

                Comment




                • Ovde menja glas




                  Vec vidim Aflekovu "opet sam se usrao" facu koju cu morati da gledam jedno 2, 2 i po sata
                  Last edited by Mr. Wolf; 23-08-13, 14:17.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Pesimizam zbog Ledzera je verovatno bio zbog filma Brokeback Mountain.A i Hit je imao par dobrih uloga dok nije dobio Dzokera, samo je doduse to bio drugi zanr.To je bio tada veliki preobrazaj, a i imao je puno godina nad sobom i tek je poceo.A s druge strane imas Afleka koji nije imao nijednu ulogu koja bi te odusevila.

                    Osvetnici ce pojesti ovo vec za uzinu, poraz vec u startu.Jedino se radujem novom soundtrack-u Hansa Cimera.

                    I meni je Val Kilmer najjaci Betmen.

                    Comment


                    • Gledao sam Dejmona,u filmu"Talentovani gospodin Ripli"covek je odglumio za oskaraCovek zna da odabere filmove,Dzord Kluni isto dobro glumi,a posebno u filmu sa Ketrin Zitom Dzons,onda Robert de Niro i Al Pacino,ima jos glumica i glumaca,koji glume za medalju,ove mladje necu ni da nabrajamali Ben Aflek je pobednik,ima jednu te istu facu u svakom filmu

                      Comment


                      • A i onako je pod maskom, tako da who cares... Kad je mogao Kluni, vala moze i Aflek.


                        Sad mi pade na pamet jedan covjek koji je trebao da dobije ulogu.

                        Spoiler
                        Last edited by powerslave; 23-08-13, 14:48.

                        Comment


                        • Ni pod maskom ne umije da glumi. To isto kao Gir. Haci je bolje odglumio od njega.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            A i onako je pod maskom, tako da who cares... Kad je mogao Kluni, vala moze i Aflek.


                            Sad mi pade na pamet jedan covjek koji je trebao da dobije ulogu.

                            Spoiler
                            On i Dzon Travolta,su glumili zajdeno u filmu"Ukradeno lice"Ne znas koji je bolji odglumio

                            Comment


                            • Bolje Kejdz, jedino sto Dzon ima bolje od Nikolasa je rupica na bradi. Nikolas je jedan od jacih glumaca, ali teska komercijala.
                              sigpic

                              Comment


                              • A sto je glumio u filmu sa Dzejmi Mur,zena ima 53 godine a izgleda bolje nego vecina glumica u Holivudu

                                Comment

                                Working...
                                X