Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Btw sad dosao iz bioskopa gledao Veliku Iluziju ili kako se vec zove film. Sta znam, nije los, jeftina zabava, 2 sata opustanja, nista spec. Prestiz mama


    Originally posted by Ljuba90 View Post
    NEEEEEEEE. Moras gledati Cloud Atlas. Meni je taj film jebeni masterpiece.
    Mada je i Fontana bas dobra.
    ma daj koliko se secam traje 7 sati film, treba da zaglavim do svitanja. Pa nisam ja ti
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      Btw sad dosao iz bioskopa gledao Veliku Iluziju ili kako se vec zove film. Sta znam, nije los, jeftina zabava, 2 sata opustanja, nista spec. Prestiz mama




      ma daj koliko se secam traje 7 sati film, treba da zaglavim do svitanja. Pa nisam ja ti
      Ja lezem oko 5
      Gledaj ga sutra onda.

      Comment


      • I od mene imas preporuku za Cloud Atlas. Fenomenalan je.

        Gledao veceras The Time Traveler's Wife. Onako, nista spec. Gledljiv, ali ga sigurno necu dugo pamtiti. 6/10

        Comment


        • Ljudi ima li slicnosti izmedju domaceg filma Tockovi (gledao) i stranog Identitet (nisam gledao)?

          P.S.



          HAHAHA
          Ovo ce verovatno biti najgori film svih vremena.

          Comment


          • Сад баш гледам, прича је доста слична.
            Јбг, нисам ни ја гледао овај Идентитет, а могао бих да га турим да се скида.

            Comment


            • Identitet je filmčina.Nema neke veze sa Točkovima.Dobar casting.

              Priča je na osnovu novele A. Christie Ten little Indians.
              Last edited by spira; 12-07-13, 23:56.

              Comment


              • Originally posted by spira View Post
                Identitet je filmčina.Nema neke veze sa Točkovima.Dobar casting.

                Priča je na osnovu novele A. Christie Ten little Indians.
                Imam taj film vec par godina na kompu a nikako da ga odgledam

                Kao sto kaze DelijaHool, price im izgledaju isto. Ali verovacu ti na rec

                Comment


                • Larry Crowne

                  Meni se flim dopao. Mozda zato sto stvarno nisam imao neka visoka ocekivanja, pa me je pozitivno iznenadio. Pozitivan film koji ce vas ostaviti u lepom raspolozenju. Ako niste drkos. Dakle nothing mind-blowing, ali bih ga bez problema gledao opet. 8/10

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ljudi ima li slicnosti izmedju domaceg filma Tockovi (gledao) i stranog Identitet (nisam gledao)?

                    Sram te bilo. Jedina veza je sto u oba filma pada kisa, grupica ljudi je odsecena od sveta zbog nevremena i umiru jedan po jedan. Tockovi su meni jedan od jacih nasih filmova, dok mi je Identitet bio bas odlican film ali sam ga davno gledao prvi put, i pre par nedelja sam ga gledao opet i bio sam razocaran. Deciji film totalno, neki mix izmedju Znam sta ste radili proslog leta i Testere.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • I have walked a long walk to freedom. It has been a lonely road and it is not over yet. No one is born hating another person because of the color of his skin. People learn to hate. They can be taught to love. For love comes more naturally to the human heart.

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Sram te bilo. Jedina veza je sto u oba filma pada kisa, grupica ljudi je odsecena od sveta zbog nevremena i umiru jedan po jedan. Tockovi su meni jedan od jacih nasih filmova, dok mi je Identitet bio bas odlican film ali sam ga davno gledao prvi put, i pre par nedelja sam ga gledao opet i bio sam razocaran. Deciji film totalno, neki mix izmedju Znam sta ste radili proslog leta i Testere.
                        Ti mi ovo vracas zbog Odiseje?
                        Ucinilo mi se da ima slicnosti na osnovu storyline-a.

                        Idi gledaj Cloud Atlas

                        Comment


                        • Upravo gledam http://www.imdb.com/title/tt0139134/ po ko zna koji put. I i dalje mi je opasno gotivan!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Moze li link za tu Odiseju na IMDB? Nisam cuo, nemam predstavu sta je. Ima par nekih serija sa tim nazivom, ni jedna sveza.

                            Ja sam prethodnih par dana odgledao prve cetiri epizode : http://www.imdb.com/title/tt1494191/
                            Zanimljiva tematika..

                            Ne znam kako sam tek sad otkrio ovaj film. Das Boot. Nemacka podmornica u Drugom svetskom ratu, dosada,
                            raznoliki likovi, lovci i lovina. Preporuka svima. Preteran film
                            Ima vise verzija, cak i neka mini serija. Ja sam pogledao Director's cut od 208 min.
                            http://www.imdb.com/title/tt0082096/

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Upravo gledam http://www.imdb.com/title/tt0139134/ po ko zna koji put. I i dalje mi je opasno gotivan!
                              http://www.imdb.com/title/tt0094947/?ref_=sr_4

                              odgledaj ovo, to ti je original na osnovu kog je napravljen cruel intensions. Ista prica ista desavanja ali u drugom vremenu. Mozda ti se svidi mozda i ne
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Jon Malkovic?! Gledam odmah ;)
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X