Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.imdb.com/title/tt1670345/

    Никад да избаце добар рип..

    Comment


    • Skorseze i Di Kaprio Sa veklikim iscekivanjem Prvi trejler

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • http://www.imdb.com/title/tt1245492/

          Какав глумачки кадар, једва чекам добар рип..

          Comment


          • moglo je ovo i medju kompjutere, ali znam da svi pratite ovu seriju, a i tehnološki ste potkovani, pa ono ...

            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Toplo predlazem True Romance, jeste da nema veliku ulogu, ali to je uloga koja ga je proslavila. Jos tad se videlo da je umeo da glumi psihopate.
              Jos scenario majstora Tarantina
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • In the Loop je filmcina i po.
                Odlicno je odglumio, predlazem svakom ko nije pogledao, da obavezno overi.

                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Nisam gledao Sopranove ali cu Gandolfinija pamtiti po, vec pomenutom True Romance i The Man Who Wasn't There.

                  RIP
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Nisam gledao Sopranove ali cu Gandolfinija pamtiti po, vec pomenutom True Romance i The Man Who Wasn't There.

                    RIP
                    Odgledaj i to ce ti upotpuniti kolekciju njegovih sjajnih glumi, strasna serija. Totalno sam se sjebao kad sam cuo ovu zalosnu vest. Bas sam inace juce gledao jedan film u kojem on glumi doduse malo sporednju ulogu, glavni lik je Robert Redford, u pitanju je The Last Castle, ok film skroz.

                    Pocivaj u miru legendo...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Odgledaj i to ce ti upotpuniti kolekciju njegovih sjajnih glumi, strasna serija. Totalno sam se sjebao kad sam cuo ovu zalosnu vest. Bas sam inace juce gledao jedan film u kojem on glumi doduse malo sporednju ulogu, glavni lik je Robert Redford, u pitanju je The Last Castle, ok film skroz.

                      Pocivaj u miru legendo...
                      Jedan od mojih omiljenih filmova... Ima i tu veliku ulogu.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Nije lost Last Castle. I meni je bio jedan od drazih kad sam bio mladji, ali skoro sam ga gledao i nije to to

                        Meni je Gandolfini do jaja smesan u Meksikancu gde inace glumi homoseksualca.
                        Mozete li da zamislite Tonija u takvoj ulozi?

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post

                          Meni je Gandolfini do jaja smesan u Meksikancu gde inace glumi homoseksualca.
                          Mozete li da zamislite Tonija u takvoj ulozi?
                          Homo, al' hladnokrvni ubica, pravi spoj...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment




                          • Comment


                            • Tony Soprano je vjerovatno najveca ikona moderne televizije(mislim na serije ). Skoro mi je drug pricao kako su im na fakultetu(produkcija) pricali o uticaju Sopranovih i uticaju te uloge koju je James imao na kulturu...nesto u smislu da je to prva serija koja je imala taj "star" efekat a da je Tony Soprano otvorio vrata svim buducim velikim ulogama.

                              Ima dosta velikih tv likova,ali niko ne moze da se mjeri sa gospodinom Sopranom.

                              Ja sam nakon poslednje epizode rekao da necu ponovo gledati seriju u narednih 10 godina kako bi sto vise zaboravio,pa da mogu jos jednom da uzivam

                              EDIT:
                              Holsten's Ice Cream Parlor reserves booth where 'Sopranos' filmed final scene
                              The restaurant that hosted the famous final scene of the hit HBO series ‘The Sopranos’ puts up a placard at New Jersey mob boss Tony Soprano’s table in honor of the actor.

                              Owner Chris Carley placed a "Reserved" sign on the table atop a newspaper with a photo of Gandolfini, who died of a massive heart attack Wednesday, gracing the front page.




                              "I closed the booth out of respect for him," Carley told the Daily News. "It's to let the people know who come in and look at that booth. They will see the sign that it's reserved for the Soprano Family."

                              Then Carley corrected himself. "It's really out of respect for James," he said. "It meant a lot."











                              Svaka cast.
                              Last edited by powerslave; 21-06-13, 22:26.

                              Comment




                              • After Hours

                                Film koji kao reditelj potpisuje Martin Skorseze, koji nema veze sa mafijom i kriminalcima? Hmmm... znao sam za The Last Temptation of Christ , New York, New York, The Age of Innocence, Kundun... ali crna komedija, savrsen balans izmedju Dalija i Beketa, nadrealizma i antidrame, da potpisuje majstor mafijaskih filmova. Ma, mora da sanjam, sigurno sam upao u zeciju rupu, poput glavnog lika ovog ostvarenja Pola Haketa.

                                Dame i gospodo, After Hours je remek-delo. Nocna mora, sizofreni prikaz urbanog zivota u Njujorku, nadrealno putovanje koje nisam uopste ocekivao od Skorsezea.

                                Pol Haket, prilicno dosadan kancelarijski mis upoznaje devojku Marsi u baru i nevino pristaje da se vidi sa njom iste veceri. Odlazeci u njen kraj, posle ponoci nece shvatiti da ce uleteti u crno-komicnu situaciju. Situaciju apsurda, zamene identiteta, ponavljanja, neprekidnog lavirinta u kome ce saznati da Marsi nije bas osoba kakvom se predstavlja, videti grudi Linde Fjorentino, upoznati Marsinog muza, spreciti par provala, ucestovati u nekim drugim, a sve to jer mu je 20 dolara ispalo iz taksija.

                                Kan se inace slozio sa mnom, dodelivski Skorsezeu Zlatnu palmu za reziju 1985.
                                Last edited by ExEric; 21-06-13, 22:09.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X