Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nemam nista protiv Hobita, vec protiv Legolasa

    Comment


    • Ja ne bih imao nista protiv njega vjerovatno da ga ne glumi ogavni Orlando Blum.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ja ne bih imao nista protiv njega vjerovatno da ga ne glumi ogavni Orlando Blum.
        Naravno da mi ne smeta Legolas kao lik vec onaj feg koji ga glumi

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ja nemam nista protiv Hobita, vec protiv Legolasa
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Definitivno jedan od najodvratnijih glumaca. Jedina dobra uloga mu je u Kingdom of Heaven, mada je i tu prilican gej
            sigpic

            Comment


            • Ja njega jedino mogu da gledam kao Legolasa.U svim ostalim ulogama mi je odvratan.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Ja njega jedino mogu da gledam kao Legolasa.U svim ostalim ulogama mi je odvratan.
                Ima i tu istine. Najbolje mu stoji ova prava zenska kosa. I jos plus plava.

                Crko dabogda

                Comment


                • Spoiler


                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Definitivno jedan od najodvratnijih glumaca. Jedina dobra uloga mu je u Kingdom of Heaven, mada je i tu prilican gej
                    Tu je dobro preneo svoju ulogu . Pogotovo zadnje scene .

                    Genijalan je film... I ako ima istorijskih rupa. Logickih rupa da budem tacniji...
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Је л' гледао неко овај нови филм "Позив"? Ако јесте, нек ми напише коју реч о филму, какав је, је л' вреди цимања до биоскопа?
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Do bioskopa nikako.

                        Cekaj neki dobar rip. Ja sam skinuo neku R5-icu, mada je zvuk malo problematican.

                        Triler kao i svaki drugi holivudski. Devojku kidnapuje manijak. Nekim spletom okolnosti ona ima mobilni svoje ortakinje i uspstavlja vezu sa dispecerkom i ceo film je natezanje kako ce ona da je pronadje. Recimo bolji od Cellular .

                        edit. Ovo za bioskop uzmi sa rezervom. Ja, recimo nikad ne bih dao pare za takav film. Zabavan je i drzi paznju. Pa, ako ti je to prioritet...
                        Last edited by ExEric; 15-06-13, 14:30.
                        sigpic

                        Comment


                        • Не бих ни ја дао паре, него другарица ми дала две карте. Зато сам написао је л' вреди цимања до биоскопа, не пара.

                          Погледао сам трејлер, прочитао неке текстове. Каже неки лик да је филм глуп, тј. има много пропуста и рупа у филму, а да прича није лоша.
                          Last edited by Урош94; 15-06-13, 14:34.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Ja se isto ne bih cimao za taj film.Ja uglavnom procenjujem da li cu ici u bioskop tako sto odem na metacritic i pogledam malo User Reviews, ne svakako do detalja da sebi pokvarim uzitak dok gledam film i to mi je dovoljna preporuka da li da pogledam film.Mnogo mi to vise znaci nego ocena bilo kog filmskog kriticara.Ja imam u planu da u skorije vreme pogledam Man of Steel, Now You See Me i This is the End.Jos razmisljam da li da pogledam Hangover 3 ili da sacekam neku HD verziju.

                            Spoiler


                            Dvoje najzanimljivijih likova su na vrhu.

                            Comment


                            • Eво један mind-blowing филм..

                              http://www.imdb.com/title/tt0756683/

                              Comment


                              • Mariću, je'l ovo vreme pokazuje koliko su navedeni likovi bili zastupljeni u 3. sezoni?
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X