Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Одгледао више пута. Ретко добар и ретко болестан филм.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      Одгледао више пута. Ретко добар и ретко болестан филм.
      Pa eto ti.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Pa eto ti.
        Значи да слободно гледам ово?

        Originally posted by apacrow View Post


        Side Effects

        Da je kojim slucajem Hitchcock ziv, on bi snimao ovakve filmove.

        Od filma za koji mislimo da je drama o zdravstvenom sistemu, i problema
        u njemu, za tili cas dobijamo prvoklasni phisoloski triler, i to mozda jedan
        od najboljih koji je snimljen u poslednjih nekoliko godina.

        Sama tranzicija izmedju zanrova je odradjena besprekorno. Gotovo da je
        nismo ni svesni. Jednostavno, osetimo kako se prica otvara sama od sebe.
        Sto je jos najbolje, Soderbergh nam iz minuta u minut daje do znanja da
        nismo ni svesni "sta se valja iza brda".

        Jaka glumacka ekipa (Tatum, Rooney Mara, Law, Zeta-Jones) je samo safety
        pick da bi nas Soderbergh pridobio, i uvukao u pricu. Od samog starta je znao
        kakav dragulj od price ima u rukama, ali je takodje bio svestan vremena koje
        mu je potrebno da nam postavi temelje, pa su mu jaka imena bila i vise nego
        potrebna. Dok je vecinu ostalih uloga mogao da igra bilo ko, briljantna Rooney
        Mara kao da je rodjena za ovakvu rolu. Dominira gotovo svakim kadrom, i gotovo
        nikog ne ostavlja ravnodusnim.

        Na torrentima su izasli odlicni BRRipovi, mislim da i za prevode necete morati
        dugo cekati. Svakako pogledajte film, prepoznacete kvalitet.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ne znam Uki. Nisam gledao

          Comment


          • http://www.imdb.com/title/tt0488120/ evo ja da preporucim jedan od mojih omiljenih filmova, necete se razocarati
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ок, хајде онда ти предложи неки који си гледао.

              @Ћофи, трећи ми је на листи за гледање.
              Last edited by Урош94; 22-05-13, 22:29.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Meni je recimo ovaj sto je Tjofi postavio cist prosek, ali ukusi se razlikuju

                Evo ja ti preporucujem Shining od Kubricka. A preporucujem ti i sve ostale njegove filmove.
                Za mene je on ubedljivo najveci svih vremena.
                Smarao sam vec sa Stenlijem, ali dobro

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Meni je recimo ovaj sto je Tjofi postavio cist prosek, ali ukusi se razlikuju

                  Evo ja ti preporucujem Shining od Kubricka. A preporucujem ti i sve ostale njegove filmove.
                  Za mene je on ubedljivo najveci svih vremena.
                  Smarao sam vec sa Stenlijem, ali dobro
                  Pa dobro, preporucujes mu klasike A to ne ide nimalo sa onim sto je rekao da voli
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by chofy88 View Post
                    Pa dobro, preporucujes mu klasike A to ne ide nimalo sa onim sto je rekao da voli
                    Pa mislim da je tek usao u ove vode, pa rekoh da mu preporucim ono sto je najbolje
                    A i hocu da mu razbijem te averzije sto je stvorio

                    Comment


                    • Pa to, onda treba da krene sa http://www.imdb.com/title/tt0066921/ PO MENI najboljim njegovim filmom
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by chofy88 View Post
                        Pa to, onda treba da krene sa http://www.imdb.com/title/tt0066921/ PO MENI najboljim njegovim filmom
                        Ja nikako ne mogu da odlucim koji mi je najbolji njegov film. Promenio sam misljenje 100 puta. Prvo mi je bila Pomorandza, pa Dr. Strangelove, pa Odiseja, pa Shining, Full Metal Jacket, pa cak i Sirom zatvorenih ociju.

                        To znaci da su svi filmovi podjednako dobri i da svaki treba gledati 30 puta

                        Comment


                        • Dajte neki horor, kriziram opako
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Ja inace ne volim ratne filmove, i filmove o vojsci, ali Full Metal Jacket sam gledao 5 puta Sto se reditelja tice ja mnogo volim da gledam Ritchie-a, prija mi njegov stil I Nolan naravno

                            P.S. Ko mi nadje download link za film Uskrsnuce(eng. Resurrection) 1999. Kupujem mu 5 gajbi piva, mnogo zelim ponovo da pogledam taj Horor kad vec pominjete.
                            Last edited by mark !t zer0; 22-05-13, 22:47.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Uki, za pocetak uzmi onu IMDB top250 listu. Prelistaj od poslednjeg do prvog i sve sto te zanima pogledaj, imas kratak opis svakog filma na sajtu i mozes zakljuciti da li ti se svidja tema filma. Pronaci ces bar 10-20, a to su sve klasici, ne mozes pogresiti. Kasnije trazis preporuke.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                Ма не волим те филмове уопште. Типа Терминатор, Ратови звезда


                                (Ne obaziri se, meni je SF omiljeni zanr, a prvi Terminator jedan od omiljenih filmova).

                                @Ljuba

                                Kao postulat filmske umetnosti Odiseja u svemiru stoji kao jedan od najsavresnijih filmova ikada napravljenih.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X