Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Traffic jesu njegove "Petparacke price" ili "Kratki rezovi" (nezahvalna komparacija, ali u smislu pricanja mnogo paralelnih prica). Ali to mi je ipak americki film, sa odlicnom pricom, glumom, fotografijom...

    "Sex, lazi..." je bas autorski film. Njegov pecat je tu jasno vidljiv.
    sigpic

    Comment


    • Недодирљиви.

      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Uros94 View Post
        Недодирљиви.

        http://www.imdb.com/title/tt1675434/?ref_=sr_1 ili http://www.imdb.com/title/tt0094226/?ref_=sr_2 ?
        sigpic

        Comment


        • Vjerovatno ovaj drugi
          Oba su sjajni, drugaciji potpuno ali sjajni
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Vjerovatno ovaj drugi
            Oba su sjajni, drugaciji potpuno ali sjajni
            Meni je prvi masu bolji

            Comment


            • Први, овај нови из 2011. Одушевио ме. Најбољи филм који сам гледао а да је сниман, на пример, после 97. године.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Sinoc bio primoran da gledam Mientras duermes.

                Toliko toga je lose u filmu da ne znam odakle da pocnem.

                Definitely not my cup of tea, ali kapiram da ce fanovi
                suspense/thriller/horror zanra biti odusevljeni.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Је л' постоји неки ратни филм у којем је главни баја неки снајпериста. Значи прича да прати снајперисту.

                  П.С. По могућности да филм нема везе са овим ликом:



                  Attached Files
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.imdb.com/title/tt0069947/
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • http://www.imdb.com/list/seVRQbKfr0E/



                      Ovaj si verovatno gledao cim izbegavas Vasilija : http://www.imdb.com/title/tt0215750/
                      Last edited by Black Mamba 24; 11-05-13, 22:08.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odgledah "The Place Beyond the Pines". Za mene je ovo remek delo.
                        Dosta ljudi misli da je druga polovina slabija od prve, ali kod mene to nije slucaj. Iste su mi...iako mi je Gosling dosta bolji glumac.
                        Mozda sam ocekivao drugaciji kraj, ali mi je i ovaj legao.

                        9/10

                        Comment


                        • Nzm pravu temu , ako ne moze ovde prebacite u chat
                          Angelina Jolie odstranila obe dojke zbog opasnosti od raka
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by apacrow View Post


                            Side Effects

                            Da je kojim slucajem Hitchcock ziv, on bi snimao ovakve filmove.

                            Od filma za koji mislimo da je drama o zdravstvenom sistemu, i problema
                            u njemu, za tili cas dobijamo prvoklasni phisoloski triler, i to mozda jedan
                            od najboljih koji je snimljen u poslednjih nekoliko godina.

                            Sama tranzicija izmedju zanrova je odradjena besprekorno. Gotovo da je
                            nismo ni svesni. Jednostavno, osetimo kako se prica otvara sama od sebe.
                            Sto je jos najbolje, Soderbergh nam iz minuta u minut daje do znanja da
                            nismo ni svesni "sta se valja iza brda".

                            Jaka glumacka ekipa (Tatum, Rooney Mara, Law, Zeta-Jones) je samo safety
                            pick da bi nas Soderbergh pridobio, i uvukao u pricu. Od samog starta je znao
                            kakav dragulj od price ima u rukama, ali je takodje bio svestan vremena koje
                            mu je potrebno da nam postavi temelje, pa su mu jaka imena bila i vise nego
                            potrebna. Dok je vecinu ostalih uloga mogao da igra bilo ko, briljantna Rooney
                            Mara kao da je rodjena za ovakvu rolu. Dominira gotovo svakim kadrom, i gotovo
                            nikog ne ostavlja ravnodusnim.

                            Na torrentima su izasli odlicni BRRipovi, mislim da i za prevode necete morati
                            dugo cekati. Svakako pogledajte film, prepoznacete kvalitet.
                            Odgledah. Sta znam, prva polovina filma mi je mnogo jaca. Lepo je poceo da gradi likove, da ih razvija ali kada smo iz drame presli u triler samo mu je prica postala vazna. Lepo snimljeno, iscepkane kratke scene, poput sna.

                            Runi Mara zaista vrhunski odigrala. Dzud Loua ne mirisem odavno, ali iz godine u godinu me covek demantuje sve ozbiljnije. Njih dvoje+sjajan soundtrack su odlicne preporuke.
                            sigpic

                            Comment


                            • Znate li odakle da skinem film Pain and Gain http://www.imdb.com/title/tt1980209/?ref_=sr_2?
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Imas samo sa ocajnom slikom (CamRipovi) .

                                http://thepiratebay.sx/search/pain%2...n%202013/0/7/0
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X