Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stavio bih ja bar 30 glumaca koje obozavam, ali me mrzi

    Ko su vam najantipaticniji glumac/glumica?

    Meni Aflek, Efron, Mekonahi, Megvajer (spajdermen),Gilenhajl i Farel (Kolin, Vila obozavam ) od glumaca. Od glumica Andja (iako mi je girl interrupted jedna od najjacih zenskih uloga), Julia Roberts i Rene Zelveger.

    Comment




    • Kirk lagano i dalje ne propusta ove manifestacije i aftere Ovaj stap 100% nosi samo radi reda Spartakus je to

      Gyllenhaal,Maguire,Kirsten Dunst..ovo troje mi prvo pada na pamet.Cruise mi je ranije bio strasno antipatican ali sam oguglao na njega..sad mi je ajde da kazem ok.Kao dijete sam bukvalno mrzio Phoenixa zbog Gladijatora a sad mi je medju milijima Ne znam ih po imenima ali svu ovu novu "vampirsku garnituru" ne mogu smisliti.Evo bas,koji ce im .... ona na Oskarima..jos se vuce po onoj bini ko prebijena.Bas mi je antipaticna djevojka.

      Comment


      • Obožavam: Džek Lemona, Stiv MekKvina, Nikolsa, Dejmona i Kolin Firta.

        A od ovih drugih... Oven Vilsona (ubiće me Vladan), Sendlera (njih dvojicu kada vidim.... fuj i oni i njihova "gluma" ), Afleka (mada ovaj bar izgleda, visok, naočit, za razliku od ove dvojice prethodnika), Kameron Dijaz, J LO,
        Anđa (a lepa ko lutka, mada mnnooogo mršava )..
        ... i ima ih još verovatno, setiću se.
        Last edited by miloolja; 26-02-13, 16:45. Reason: zaboravila Stiv MekKvina
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Hemfri je u svakom filmu vrhunska njuska, ultra harizmatican, ima sjajnu pojavu i kontrolu scene ali nikada ne zasenjuje ostatak. On je bas prava filmska zvezda.

          Vejna isto ne volim nikako, tu bih uvek birao Klinta.

          A Serdjo Leone je jedan od meni najomiljenijih, tako da sa njim nema greske.

          Heston mi je dobar u Planeti majmuna i jos par naslova mada kazem ti, bas mi je antipatican te ne mogu da ga gledam tim ocima. Odlican glumac ali odvratna njuska.
          Moracu da ispostujem Hemfrija.

          Kazem ti ne volim Vejna, nije mi to ta faca ali ima Longest Day
          Micam i Din su mi strasne face npr. Vokena obozavam iako je snimio sranja ne zna im se broj. De Nira uzasno cijenim i smatram ga najboljim glumcem svih vremena, a u Deer Hunter ga je Kristofer pocistio, kakva gluma pa Njumen faca samo takva
          Serdjo teska masina, po meni je Once upon a time in America najbolji film svih vremena iako mi je Gladiator najmiliji

          Aflek i Gir jer ne umiju da glume. Redford mi je vazda bio antipatican, a dobar je glumac.
          Last edited by Vladan; 26-02-13, 16:47. Reason: ...
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Micam i Din su mi strasne face npr.
            Bravo za Micama, zaboravio sam ga. Sjajna faca. Dodao bih na tu listu "faca" Majkla Kejna i od nominalno mladjih Vinsa Kasela.

            Originally posted by Vladan View Post
            Serdjo teska masina, po meni je Once upon a time in America najbolji film svih vremena iako mi je Gladiator najmiliji
            Za ovo imas gajbu piva (ili sta vec pijes).
            sigpic

            Comment


            • Kejn naravno ali uglavnom iz starijih dana, iz The Quiet American npr.
              Moze pivo, mada i vinjak derem
              sigpic

              Comment


              • Kejn i Lorens Olivije, ali pogotovo Kejn ovde - http://www.imdb.com/title/tt0069281/?ref_=sr_1.

                2 lika u jednoj prostoriji 138 minuta, cas glume.
                sigpic

                Comment


                • U da i Lorens Olivije, brutalno objasnjavanje i u Maratoncu i u Momcima iz Brazila

                  Moram pomenuti i najbolje vesterne po meni

                  http://www.imdb.com/title/tt0064116/
                  http://www.imdb.com/title/tt0105695/
                  sigpic

                  Comment


                  • Neoprosteno sam gledao pre par godina i bio mi je uzas. Dosta ljudi se kune u njega i morao bih ga ponoviti.

                    A za Leonea se nema sta reci. Samo uvodna scena cekanja voza se pusta na svim akademijama kao jedna od najboljih otvaranja ikad u istoriji filma.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ej, prebacite ovo u filmove i serije, fulali ste temu.

                      Omiljeni: De Niro, Al Pacino, Penn, Freeman, Nicholson, Pitt. Omiljeni, ne najbolji.
                      Od domacih Glogovac.
                      Govorim samo o aktivnim glumcima...
                      Medju onima koje ne volim su Cruise, Gere i jos neki, ali sam uglavnom pogledala po neki njihov film pa sam ih dalje izbjegavala.

                      Kod glumica nemam omiljene, mozda Meryl Streep... Ali imam one koje ne gotivim, npr. Angelina mi je antipaticna kao pojava, kao glumica i nije (npr. Changeling... )... Cameron Diaz izbjegavam u sirokom luku, ne volim ni Jennifer Aniston. Antipaticna mi je i Kate Winslet, mada mi ni ona nije losa glumica, samo mi je antipaticna.
                      Last edited by eM; 26-02-13, 17:38.

                      Comment


                      • Glogovac je najbolji svetski glumac svih vremena. Ko je gledao predstavu Hadersfild zna zasto

                        Comment


                        • Glogovac je nas ubjedljivo najbolji glumac.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Meni je Havijer Bardem Volim i Di Kaprija, Toma Henksa, Banderas, Vincent Cassel mi je gotiva takodje, Kluni, Al pacino, De Niro..

                            Kod devojaka mnogo volim Natali Portman Sve vise i Kunis, Lorens, Oktaviju Spenser, a od ovih iskusnih naravo Meril Strip i Helen Miren
                            sigpic

                            Comment


                            • E, da, zaboravih Bardema. sta god je igrao, pokidao je (od onog sto sam gledala )

                              Comment




                              • Prvi deo je mnogo bolji.
                                Last edited by Mr. Wolf; 26-02-13, 22:47.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X