Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja prvi cenim Kubrika vise nego bilo kojeg drugog reditelja, omiljen mi je, odgledao sam sva njegova dela i naravno da se ne moze porediti ovaj film sa Clockwork orange, ali mi je soundtrack bio kao da ga je on birao a i par scena me je podsetilo na njegov stil
    Last edited by prskaj; 24-01-13, 11:25.
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      http://www.imdb.com/title/tt1172570/ sjajan film. Tom Hardy je fantastican, veoma upecatljiv. Bas ga gotivim. Soundtrack je pun pogodak, bas me podseca na Kjubrika. Uostalom sve savrseno govori ovaj quote:
      A clockwork orange for the 21st century

      Steta sto Hardy ne krene da radi malo ozbiljnije uloge mislim da bas ima potencijala. Veoma predan glumac
      prskaj brate vidi se da znas da prepoznas kvalitet! ;)

      Tom Hardi ljudina kada vidis kakve uloge ima... ps: radi pobesnolog maksa

      Lawless to nije ozbiljnije?! Dark Night rises?! Warrior? Tinker tailor solider spy?! Inception?

      ps2: ko nije gledao Bronsona jos ujutru da ga skine i odgleda
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        ps2: ko nije gledao Bronsona jos ujutru da ga skine i odgleda
        Нека брате, само га ти скидај и гледај.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Uros94 View Post
          Нека брате, само га ти скидај и гледај.
          sto si pe*verzan!? ja sam mislio samo na film
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Lawless to nije ozbiljnije?! Dark Night rises?! Warrior? Tinker tailor solider spy?! Inception?
            Lawless treba da gledam.
            Tesko da ces u Betmen filmovima imati materijala za oskara.Cak i u ovim Nolanovim. To je jedino legenda Heath uspeo.
            Warrior mi se svideo al tu je objasnio Nik Nolti dok su ova dvojica bila ok ali nista vise od toga, mislim takve su im uloge bile.
            TTSS nisam gledao
            Inception mi se svideo ali to je meni cistokrvna akcija, gluma je tu u drugom planu

            Jesu ovo relativno ozbiljni filmovi, ali mislio sam na ozbiljnost tipa The Deer Hunter, Dances with wolves, One flew over the cockoo's nest - gde ce doci do izrazaja njegova gluma kao u Bronsonu. Al dobro ima jos vremena mlad je, ne mora nigde da zuri.

            Mad Max ne znam na sta ce da lici a vidm da radi i Splinter Cell to ne moze biti dobro, al bogami ovo obecava http://www.imdb.com/title/tt2420740/
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Odgledao Djanga. Najbolji Tarantinov film svih vremena. Mada sam i ja slabiji na vesterne
              Odlicna ideja, dobra prica, vrhunska gluma koju prati strasna muzika. Moram priznati da mi se bas svidja kako rep zvuci u vesternu.
              Naravno da ima precerane i nerealne pucacicne, haos sto rade pistolji, kao djule da izbacaju umjesto metkova ali nista neobicno kad je Tarantino u pitanju.
              Nekoliko odlicnih fora. Volc objasnio ali jedan jos vise. Dzekson, brutalna transformacija.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Lawless treba da gledam.
                Tesko da ces u Betmen filmovima imati materijala za oskara.Cak i u ovim Nolanovim. To je jedino legenda Heath uspeo.
                Warrior mi se svideo al tu je objasnio Nik Nolti dok su ova dvojica bila ok ali nista vise od toga, mislim takve su im uloge bile.
                TTSS nisam gledao
                Inception mi se svideo ali to je meni cistokrvna akcija, gluma je tu u drugom planu

                Jesu ovo relativno ozbiljni filmovi, ali mislio sam na ozbiljnost tipa The Deer Hunter, Dances with wolves, One flew over the cockoo's nest - gde ce doci do izrazaja njegova gluma kao u Bronsonu. Al dobro ima jos vremena mlad je, ne mora nigde da zuri.

                Mad Max ne znam na sta ce da lici a vidm da radi i Splinter Cell to ne moze biti dobro, al bogami ovo obecava http://www.imdb.com/title/tt2420740/
                u TTSS jos i ima malu ulogu. jeste on "akcijski" glumac ali brutaln je. Iskeno i ja jedva cekam Everest.. Kapiram da ce ova 2 biti opasna akcija. Nista vise..

                ps: prevelika ozbiljnost
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Za vas koji ste gledali Djanga, da li ima neka scena posle creditsa ? Idem sutra da gledam, pa ne znam dal da ostajem.
                  sigpic

                  Comment


                  • Za sada sam odgledao 3 filma koja su nominovana za oskara, a i ostalih pet cu uskoro. Odmah mogu da kazem da je za mene Life of Pi najbolji.

                    Fenomenalan film. Zaista sam odusevljen

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Za sada sam odgledao 3 filma koja su nominovana za oskara, a i ostalih pet cu uskoro. Odmah mogu da kazem da je za mene Life of Pi najbolji.

                      Fenomenalan film. Zaista sam odusevljen
                      moj covek, uvek prepozna dobar film!!!

                      ja nikako da se nakanim da gledam "Amour" (tek sam sad nasao dobar snimak) "Jadnike" i "Zero Dark Thirty"...moracu sto pre, pa da kompletiram ove nominovane.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja se radujem gledanju Beast of the...bla bla , Silver Linings Playbook, Argo...Jadnici i Zero Dark Thirty mi se bas ne gledaju, ali morace i to pre oskara

                        Pi mi je bolji od Lincolna, a to nisam ocekivao

                        Comment


                        • Silver Linings Playbook bas neobican i dobar film. Posto sam ocekivao nesto mnogo laganije bas sam zadovoljan. Odlicna gluma Kupera i De Nira ali se i Dzenifer mora pomenuti, nisam vjerovao da to ima u sebi
                          sigpic

                          Comment


                          • Ajde preporucite mi neke dobre ljubavne price. To mi se gleda sad po ovoj studeni
                            sigpic

                            Comment


                            • Auuuuuuuuu
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Neka ti zajebancija nego preporucuj. Nesto tipa Love Story, da je kvalitetno, a ne neko sranje
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X