Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sve filmove gledam na filmoviziji ne znam za vas posto mi se neda skidat.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Ja cisto sumnjam da neko gleda na filmoviziji , em verujem da kvalitet nije isti em nije to to
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Kvalitet je sigurno slabiji.

        Dajte torrent za Argo.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • http://torrentz.eu/

          ukucas argo i izbacice ti dosta , imas ocene pored svakog linka , uzmi ove sa najvecim
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Odgledah veceras Djanga. Prijatno sam iznenadjen
            Doktor opet sabio

            Comment


            • Kakav je DiKaprio ?
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • @Gandalf Skroooz dobar ali nemoj da gledas film zbog njega ima jedan "cika" koji je pokidao
                Spoiler
                ;)

                Ja gledao sinoc Skyfall ne znam sto vam se ne svidja, meni licno nikad jaci Bond . Bardem i Fajns kakve glumcine.
                ps: Nisam znao da brijanje moze da bude onoliko dobroo
                Last edited by l1m4r; 22-01-13, 10:22.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by Gandalf View Post
                  Kakav je DiKaprio ?
                  Kao i uvek, odlican
                  sigpic

                  Comment


                  • Tek sinoc sam pogledao: http://www.imdb.com/title/tt0050083/
                    Odusevljen sam, film je pravo remek-delo, preporucujem svima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Znam, cuo sam da je Waltz pokidao
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Cuj pokidao!? Izuo ih iz carapa
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Meni je Tommy Lee Jones za nijansu bio bolji od Waltza. Mislim da zasluzuje oskar

                          Comment


                          • Sta je ovom B92, veceras bio The Departed, sutra u 21:05 The Untouchables.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt1172570/ sjajan film. Tom Hardy je fantastican, veoma upecatljiv. Bas ga gotivim. Soundtrack je pun pogodak, bas me podseca na Kubrika. Uostalom sve savrseno govori ovaj quote:
                              A clockwork orange for the 21st century

                              Steta sto Hardy ne krene da radi malo ozbiljnije uloge mislim da bas ima potencijala. Veoma predan glumac
                              Last edited by prskaj; 24-01-13, 11:25.
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Nisam gledao film...ali opet je sramota bilo sta porediti sa Kjubrikom.

                                Stidi se

                                Comment

                                Working...
                                X