Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.imdb.com/title/tt1285016/ - napokon ga pogledah. Fantastican film, odusevljen sam. Odmah znam koliko mi se svideo film kad vidim da je trajao 2 sata a imam osecaj kao da je proslo samo sat vremena. Preporucujem svima koji ga jos nisu pogledali

    E da - David Fincher je bolesnik, covek ne moze da omane. Mogao bih sad da pogledam The girl with the dragon tattoo, nego to sam hteo da vas pitam, jel gledao neko obe verzije? koja je bolja?
    Last edited by prskaj; 19-01-13, 01:00.
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Ja sam uz americku zaspao... Dok sam prvu i pravu verziju, odgledao sa pola snage i pustio odmah drugi deo
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Lincoln

        Jbt kakvo osvezenje od filma. Dugo nisam gledao film sa tako dobrim dijalozima i monolozima. Bice sramota ako DDL i TLJ ne dobiju oskare. Ovaj drugi me bas odusevio, na DDL-a sam navikao

        Comment


        • Hobbit -sada tek pogledao u dvdscr snimku nisam vise mogao cekati dvdrip i samo mogu reci savrseno naravno
          drugi deo ce biti sigurno jos bolji i celokuoni utisak i ovog dela tada ce biti jos bolji ,kao kada sam odgledao sva tri dela gospodara
          tek tada kao celina mi je bilo tj.postalo savrsenstvo
          GIFSoup

          Comment


          • Odgledao Silver Linings Playbook http://www.imdb.com/title/tt1045658/

            Sasvim pristojan film, sa jako dobrom glumackom postavom...odlicni Kuper, De Niro ali na mene je najjaci utisak ostavila Dzenifer Lorens

            Zanimljiv je, ima dobru pricu i nekako je skroz simpatican Nije film koji ce oduseviti, ali svakako ga vredi odgledati. 7.5/10 od mene
            sigpic

            Comment


            • Vidim da je bila neka diskusija o Tarantinu pre nekoliko dana.

              Zaboravih ovo tada da postavim, evo malopre sam se setio.

              http://www.ign.com/articles/2013/01/...ntin-tarantino
              sigpic

              Comment


              • Da li je iko od vas gledao Pijev zivot?Meni se cini kao sasvim dobar film.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by stefan12 View Post
                  Da li je iko od vas gledao Pijev zivot?Meni se cini kao sasvim dobar film.
                  Jesam ja,bas danas sam ga pregledao.Ne znam sta da kazem,ocekivao sam vise.Previse rastegnut i nije za trajanje od 2 sata i 5 minuta

                  Comment


                  • Originally posted by stefan12 View Post
                    Da li je iko od vas gledao Pijev zivot?Meni se cini kao sasvim dobar film.
                    Gledao ja, film je fantastican
                    sigpic

                    Comment


                    • Gledam sad Lincoln i uopste nisam odusevljen.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Originally posted by stefan12 View Post
                        Gledam sad Lincoln i uopste nisam odusevljen.
                        Ne može svako da razume taj film...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Ne može svako da razume taj film...
                          Pogotovo ako se u isto vreme gleda film i pise na forumu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sad kad sam odgledao nije los uopste.
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • To je drama na svom vrhuncu.Film da gledas i divis se likovima i dijalozima.

                              Comment


                              • Ja ga imam na kompu, ali mislim da cu ga obrisati... Nekako uopste nisam raspolozen za jedan takav film, sada a ni u skorije vreme. Taman ce se pojaviti neki bolji snimak do tada.

                                Comment

                                Working...
                                X