Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Hahahaha!!!

    Ma znam ja za rvaca sa Rurkom, vec se moj post odnosio na tvoj komentar da ti je rvac jedini dobar u poslednje vreme.

    Comment


    • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
      Pa jedini od takvih, nije mi los ni Warrior ali mi nije bas taj nivo

      Sad bas pokusavam iz glave da se sjetim svih reditelja koji su mi masu bolji od Tarantina, no cu zaboravit' nekoga sigurno, posebno stare

      Leone
      Hickok
      Kjubrik
      Istvud
      Vels
      Skorsese
      Man
      Hauard
      Kopola
      Darabont
      Bergman
      Hjuston
      Kurosava
      Li
      Spilberg
      Polanski
      Arnofski
      Fincer
      Zemeckis
      Ridli Skot
      Toni Skot
      Lamet
      Koeni
      Almodovar
      Sturdzs
      Dzekson
      Nolan
      Sodeberg
      Forman
      Polak
      Nikols
      Stoun
      Mingela
      Barton
      Linc
      Anakin
      DeMil
      Stalone
      Last edited by Vladan; 18-01-13, 20:17. Reason: in your face prskaj :p
      sigpic

      Comment


      • Zaboravio si Stalonea
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • U dobro me napomenu, mada mi on nije masu bolji, kod ovih mi je bas ogromna razlika izmedju njih i njega, nemjerljiva
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            U dobro me napomenu, mada mi on nije masu bolji, kod ovih mi je bas ogromna razlika izmedju njih i njega, nemjerljiva
            K'o sto bi meni moj cale rekao...

            "Vladane, seres... a dobri smo!"

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Sindlerova lista?!
              Odlican, ali suze nisu isle dok sam ga gledao

              Sto se tice Aronofskog, on je genijalan, i Rvac i Crni labud su mu savrsenstvo Reditelj koji najvise obecava od ovih novijih
              sigpic

              Comment


              • Ja sam od Crnog labuda ocekivala dosta vise. Daleko od toga da je los film, ali sam ja stvarno ocekivala mnogo vise.

                Comment


                • Bas strasni filmovi Heartbreak a pogledajte ovog covjeka, ne prica se o njemu a ima strasne filmove. Pa Tarantino moze da sanja filmove kao sto su My Left Foot i In the name of the Father

                  http://www.imdb.com/name/nm0006487/
                  sigpic

                  Comment


                  • Daleko od toga da je Tarantino meni najbolji reditelj, ima ih sigurno 15-ak koji su mi drazi, ali Silvester Stalone je reditelj u pokusaju (a danas svako misli da zna napraviti film) koji zivi na racun stare slave tacnije na liku Rokija Balboe.

                    Dakle on je jedan prosecan glumac i nista vise od toga.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Ja sam od Crnog labuda ocekivala dosta vise. Daleko od toga da je los film, ali sam ja stvarno ocekivala mnogo vise.
                      Meni je film savrsen, mnogo mi se svidja kako Aronofski analizira coveka ...Kunis i Portman Najbolje uloge koje su imale do sad
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Heartbreak View Post
                        Daleko od toga da je Tarantino meni najbolji reditelj, ima ih sigurno 15-ak koji su mi drazi, ali Silvester Stalone je reditelj u pokusaju (a danas svako misli da zna napraviti film) koji zivi na racun stare slave tacnije na liku Rokija Balboe.

                        Dakle on je jedan prosecan glumac i nista vise od toga.
                        Ok je to, ali meni samo nije jasno kako se to razlikuje The Expendables od From Dusk Till Dawn ili Grindhouse, mada te filmove zvanicno potpisuje Rodrigez ali znamo da je i Tarantino radio na njima naravno i da obozava da radi takve filmove. Smao se on iz nekog razloga dize u nebesa a ostali se pljuju koji snime lose i preprecerane stvari. Statam, Lundgren, Stalone, Svarcer, Noris i ostali drugari. Van Damovi nista ne valjaju, a Lijevi su svi super i kultni. Mislim WTF? Da ih potpisuje Tarantino svi bi bili kultni
                        sigpic

                        Comment


                        • Cek, cek... na onoj listi gore ti se nasao npr jedan Stalone a nisi stavio Afleka!

                          Comment


                          • Cekaj da odgledam Arga pa da vidim je li mi bolji od Kventina ili ne mada ne ocekujem nista, nema mi gorih glumaca od Afleka i Gira, no moguce da je dobar reditelj
                            sigpic

                            Comment


                            • Crni labud?! Sta se koj moj tu desava?! TU sam se pogubio samo tako. Gledam sta se desava bre... Na krajuu sam batalio.

                              A uz Zelenu Milju, Hrabro Srce! Kako je Mel iskidao!!!! Kao p*cka placem. Jbg jace od mene Sto bi rekao Nikola Kojo, sta cu kad sam emotivac!

                              E moj Vladane, a Gaj Rici!? Za srce si me ujeo!


                              @Auuu za Afleka! Auuuuuuu Ti izgleda nisi gledao "The Town"...
                              Last edited by l1m4r; 18-01-13, 20:45.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                E moj Vladane, a Gaj Rici!? Za srce si me ujeo!
                                @Auuu za Afleka! Auuuuuuu Ti izgleda nisi gledao "The Town"...
                                Ok mi je, ali ne da me bas odusevljava. Hvala mu za Snatch

                                Nisam, mada ne vjerujem da jedan film moze mnogo promijeniti, covjek mi uopste nema emociju. I bolje mi glumi pas u filmu Hachi od Ricarda Gira, ima bolju emociju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X