Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ljudi manite Tarantina samo Martin Skorseze i Gaj Rici
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Mislim da nikad nisam gledala film vise od 2 puta, bez obzira na to koliko me odusevio. Bar ne ciljano, mozda kad sam neki film koji sam vec gledala, gledala opet s drustvom koje nije gledalo, ali to je bilo onako, usput.
      Ali da bih sama uzelq film da gledam 3. put, ma nema sanse.

      Comment


      • 1080p brrip tek poceo a vec sam se najezio


        i da - niko od ovih glumaca nije glumio tako dobro ni pre ni posle kao sto je u ovom filmu
        John Travolta
        Samuel Madafaka
        Uma Thurman
        ove "sitnije" glumce i da ne pominjem. Ako nesto Tarantino zna to su ove dve stvari:
        1. Da odabere muziku
        2. Da izabere glumacku ekipu
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Kakav crni Silvester Stalone dobar reditelj ahahhahahahahahaha Mislim stvarno, uporedjivati njega sa Tarantinom je kao da uporedjujes nebo i zemlju

          Sto se tice filmova, zelenu milju sam gledao jedno 5-6 puta i mogu jos stotinu, nece mi nikad dosaditi
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Heartbreak View Post
            Sto se tice filmova, zelenu milju sam gledao jedno 5-6 puta i mogu jos stotinu, nece mi nikad dosaditi
            gledam svaki put kada uvatim na tv-u i placem samo tako...
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              gledam svaki put kada uvatim na tv-u i placem samo tako...
              to je jedini film koji je meni naterao suze na oci
              sigpic

              Comment


              • Ja sam verovatno najvise puta odgledao Bekstvo iz Sosenka, 15 puta najmanje

                Comment


                • Ni ja ne stavljam Stalonea i Tarantina u istu recenicu; Pulp Fiction, Inglourious Basterds, Reservoir Dogs ne poredim ni s cim Staloneovim.

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    Ni ja ne stavljam Stalonea i Tarantina u istu recenicu; Pulp Fiction, Inglourious Basterds, Reservoir Dogs ne poredim ni s cim Staloneovim.
                    Meni su Roki i Roki Balboa za klasu bolji od svih tih filmova nikad nista posebno nisam vidio u tom Pulp Fictionu
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Meni su Roki i Roki Balboa za klasu bolji od svih tih filmova nikad nista posebno nisam vidio u tom Pulp Fictionu
                      molim te mi nemoj reci da mislis na posednji u nizu roki filmova

                      btw svaki put kad gledam pulp izvalim nesto novo - ovoga puta relativno veliku stvar. Nikad nisam izvalio da Steve Buscemi glumi u filmu Fokusirao sam se na mnoge scene ali ovo mi je nekako promaklo. Ruku na srce pojavljuje se na 3 sek i ne bih ga ni sad izvalio da mu nisam prepoznao glas
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by Heartbreak View Post
                        to je jedini film koji je meni naterao suze na oci
                        Sindlerova lista?!

                        Comment


                        • Da, bas taj
                          Posle prvog dijela svi ostali su smijesni do tog poslednjeg. Precerani, klasicni filmovi za zaradu. Ali taj posednji pored precerivanja naravno ima jednu mozda za mnoge previse sporu, ali nesumnjivo kvalitetnu pricu. Od takvih filmova jedino mi je Rvac bolji u zadnje vrijeme.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Da, bas taj
                            Posle prvog dijela svi ostali su smijesni do tog poslednjeg. Precerani, klasicni filmovi za zaradu. Ali taj posednji pored precerivanja naravno ima jednu mozda za mnoge previse sporu, ali nesumnjivo kvalitetnu pricu. Od takvih filmova jedino mi je Rvac bolji u zadnje vrijeme.
                            Warrior?!?! - http://www.imdb.com/title/tt1291584/

                            S Hardijem i Noltijem?

                            Comment


                            • Da li je moguce da uopste raspravljate o ovome?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Warrior?!?! - http://www.imdb.com/title/tt1291584/

                                S Hardijem i Noltijem?
                                Ne

                                http://www.imdb.com/title/tt1125849/
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X