Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do jaja stvar za mog cimera, ubi se čovek gledajući na youtube-u
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Originally posted by Mladen View Post
      Da je na 2 meseca bilo bi dobro. Ne pamtim kad sam u poslednjih godinu dana okrenuo b92 (jer slabo pratim naše televizije) a da nije bila neka najava za film sa Stivenom Sigalom. Kapiram da ih čovek ima dosta, ali što je mnogo mnogo je.
      Upravo sada ide jedan na B92!

      Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Nemate pravo da kritikujete TV kanale zbog filmova.
      A zbog cega cemo ako necemo zbog toga! Manje vise filmovi nisu problem, vec stalno repriziranje istih.

      Originally posted by Vule_89 View Post
      A gledas li Suju?
      Koga?! Ne gledam nista od ostalih serija, samo sam to malo pratio.

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Upravo sada ide jedan na B92!



        Koga?! Ne gledam nista od ostalih serija, samo sam to malo pratio.
        Sulejman Veličanstveni

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          A zbog cega cemo ako necemo zbog toga! Manje vise filmovi nisu problem, vec stalno repriziranje istih.
          Pa gledate Turke.
          sigpic

          Comment


          • Jel ima neko od vas da se zajebo i platio pretplatu?
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Pa gledate Turke.
              Gledao, i to samo tu jednu koja je svakako kvalitetnija od bilo koje domace serije! Jedina koja moze da parira je Vratice se rode.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ne znam ima li toga ko nije gledao taj kultni film

                Spejsi glumcina, covjek sabija

                Ali kada Pacina pocne imitirati... Nevjerovatno

                Comment


                • Ume RTS da iznenadi, mada i oni puštaju reprize i reprize, ovo se ne odnosi na njihov serijski program rekordne gledanosti, već filmski.
                  Po meni HRT ima bolji i serijski i filmski program.
                  A oko Ng je stvarno bilo smešno šta su davali i to svi u okruženju.
                  Turske mi ne smetaju toliko, iako stvarno ti zli do srži i pokvareni likovi koji samo smeštaju naokolo poštenom svetu apsolutno apsurdno i neverovatno zvuče, pa ko ima želudac za tako nešto.
                  Ali one indijske...kukuuuuu majkooo mila... na šta oni bacaju pare. Dno dna. I to narod gleda.

                  Malo pre gledala http://www.imdb.com/title/tt0083190/
                  Dobar je.
                  Last edited by miloolja; 14-01-13, 21:16.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ume RTS da iznenadi, mada i oni puštaju reprize i reprize, ovo se ne odnosi na njihov serijski program rekordne gledanosti, već filmski.
                    Po meni HRT ima bolji i serijski i filmski program.
                    A oko Ng je stvarno bilo smešno šta su davali i to svi u okruženju.
                    Turske mi ne smetaju toliko, iako stvarno ti zli do srži i pokvareni likovi koji samo smeštaju naokolo poštenom svetu apsolutno apsurdno i neverovatno zvuče, pa ko ima želudac za tako nešto.
                    Ali one indijske...kukuuuuu majkooo mila... na šta oni bacaju pare. Dno dna. I to narod gleda.

                    Malo pre gledala http://www.imdb.com/title/tt0083190/ Dobar je.
                    Vise para, vise muzike.
                    Ove sedmice, mozda vec sutra Fargo na HRT-u, meni omiljeni film brace Coen.
                    sigpic

                    Comment


                    • Fargo je odličan, a braća Koen retko omanu.
                      Skoro sam gledala (mislim da sam pisala o tome ovde) http://www.imdb.com/title/tt0477348/?ref_=fn_al_tt_1
                      Dobar je.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kakav je film "Mala Odesa" drugarica me smara sa tim vec mesec dana. Jel gledao ko, vredi li skidati?
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Prva i B92 otkad imaju istog vlasnika su postale vece zlo od samog Pinka!

                          Bukvalno pustaju iste filmove na svaka 2-3 meseca, samo ih rotiraju! Tako da na svaka dva meseca mozes da gledas maraton filmova Sigala i slicnih.

                          Tuga...
                          jesi to uporedio Borna sa nekim Sigalovim filmom?
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            jesi to uporedio Borna sa nekim Sigalovim filmom?
                            A na osnovu cega si to zakljucio?

                            Zbog ovoga "slicnih"? To se vise odnosilo na Cak Norisa, Van Dama, Lundgrena, itd.

                            Comment


                            • Juce sam odgledao Silver Linings Playbook, nije me razocarao film. Nema toliko smesnih scena, ali mi je sve vreme bilo vrlo zanimljivo, i film je jedinstven, makar ja nista slicno nisam gledao. Sto se glumaca tice, svi su bili sjajni, posebno Cooper, on me je potpuno ubedio u svoju ulogu. Meni je film bio fantastican.

                              Inace, ne mogu da verujem da se onako Chris Tucker ugojio, glava mu se izoblicila jbt, da mu nije onog njegovog glasa, ne znam da li bih ga prepoznao. Mnogo se promenio od onoga kakvog ga ja pamtim.

                              Comment


                              • Meni nije jasno kako niko da se zaje*e pa da pusti poslednjeg Serloka ili bilo sta sto je rezirao Gaj Rici!? ili recimo Departed! Nesto novije od Skorsezea.. Ima toliko dobrih filmova, ali lakse je da se strpa koja kinta u dzep nego da se kupi nesto normalno..
                                Prevelika nam je tuga program... rts, b92, pink, prva ne mogu Hrt-u vode da nose, nisu im do kolena, cuj mene kolena.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X