Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Uf ala sam se spremio za veceras, Django, Lincoln, Skyfall, Cloud Atlas, The Perks Of Being A Wallflower i tu je treca sezona Boardwalk Empire-a!
    I ja isto Super 8, The Prestige, Illusionist i The Perks of being a wallflover
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Sve to za jednu noc ?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Omiljeni kao Bond mi je Pirs Brosnan. A sto se tice Danijela Krejga, pa realno veoma je los kao Bond ali ne svojom krivicom. Promenili su se filmovi, Skyfall mi je mozda najbolji film od svih ali sto kaze Rondo - kao film, ali ne kao Bond film. Svi Bond filmovi su bili neka vrsta parodije i skup raznih klisea. Ovih zadnjih par se trude da se "ociste" od te reputacije, da budu ozbiljni, s tim sto hoce opet da budu povezani sa Bondom a ne da budu samo neki jeftini akcioni filmovi bez smeka, sto je jako tesko
        Ne mogu verovati da je nekome pored S.Konerija najbolji Brosnan meni licno on uopste kao glumac cista nula ,a Krejg mozda su mogli i boljeg
        danas da nadu od dosta novih mladih glumaca ali bolji je od Brosnana .Ali naravno stvar ukusa se podrazumeva
        GIFSoup

        Comment


        • Originally posted by Bokirivaldo View Post
          Ne mogu verovati da je nekome pored S.Konerija najbolji Brosnan meni licno on uopste kao glumac cista nula ,a Krejg mozda su mogli i boljeg danas da nadu od dosta novih mladih glumaca ali bolji je od Brosnana .Ali naravno stvar ukusa se podrazumeva
          Son
          Meni je Brosnan najgori . Dok sam Krejga zgotivio samo tako Ali sto kaze covek sve stvar ukusa
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Son - najbolji Bond
            Brosnan - omiljen Bond

            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ja sam negde procitao da ce sledeci Bond biti onaj lik iz Nip n tuck tj Rezi me.
              On je vec bio u uzem izboru al je izgubio od Krejga.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Moze ali tek za 3 filma mislim da je 3 potpisao novi ugovor
                Last edited by l1m4r; 07-01-13, 21:43.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ja bih bas zeleo da vidim Clive Owena u ulozi Bonda, al sad je vec kasno za to.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja bih voleo da vidim kako bi se Michael Fassbender snasao u toj ulozi
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Gandalf View Post
                      Ja bih voleo da vidim kako bi se Michael Fassbender snasao u toj ulozi
                      Ima vremena za njega, nema on ni 30 godina. Svakako ima potencijal.

                      Inace, upravo ce Fassbender glumiti u Assassin's Creed filmu. Pa eto, ako ima fanova serijala na forumu, (znam samo za Terminatora ) malo dobrih vesti. O filmu se ne zna nista sem glavnog glumca.
                      sigpic

                      Comment


                      • ^ Ima 35 ;), ali mislim da ga ne bi ni izabrali jer je Nemac.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Moja greska. U svakom slucaju ima vremena za njega. A u nacionalnu pripadnost necu da se mesam.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Gandalf View Post
                            Ja bih voleo da vidim kako bi se Michael Fassbender snasao u toj ulozi
                            Meni je Fasbender otkrovljenje u poslednje 2-3 godine... "A dangerous method", "Shame" dve zaista maestralne uloge.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                              Ne mogu verovati da je nekome pored S.Konerija najbolji Brosnan meni licno on uopste kao glumac cista nula ,a Krejg mozda su mogli i boljeg
                              danas da nadu od dosta novih mladih glumaca ali bolji je od Brosnana .Ali naravno stvar ukusa se podrazumeva
                              Originally posted by Gandalf View Post
                              Son - najbolji Bond
                              Brosnan - omiljen Bond
                              To je to

                              Christoph Waltz - kakva kraljina. Ocekivao sam los Django ali je prevazisao moja ocekivanja. Cak me je iznenadio Jamie Fox i veoma dobro izneo ulogu. Tarantino se malo pogubio na kraju, ali ga kapiram, u stilu u kom je odradio ceo film tako ga je i zavrsio. Mnogo mi je nedostajala Tarantino atmosfera, ono sto je nedostajalo u Inglorious Basterds ovde je nadoknadio. Obavezno se gleda opet, pa onda u bioskopu kad dodje
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by Heartbreak View Post
                                "Shame"
                                Nista vise ne reci..
                                Brutalan lik!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X