Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odavno sam hteo, ali tek sam sad odgledao The Hunger Games. Cega sam se sve naslusao, ocekivao sam mnogo vise. Film nije los, okej je, ali ne bih isao preko toga. Lako predvidiv i nekako previse tinejdzerski, u losem smislu. Citam komentare na imdb-u i preko njih zakljucujem da je mogla mnogo bolja adaptacija iste knjige da se napravi, u sta ne sumnjam. Nije dovoljno prenesena gledaocima ni neka intenzivnost. Film traje dugo, a imam utisak da je mnogo bitnih detalja izostavljeno. Nadam se da ce naredni delovi biti bolji..

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      http://www.imdb.com/title/tt0091474/ - veoma dobar. Mislim da ga je Vlajko preporucio, evo napokon ga odgledah. Svidelo mi se pominjanje i pojavljivanje jednog od mojih omiljenih likova - Lektora. Vidi se da su Jaganjci pokupili par fori iz ovog filma
      Vezaro ovo je ustvari Crveni Zmaj, ali su da bi zaokruzili triologiju snimili posle Jaganjaca i Hanibala i sa Hopkinsom pa ko po prvi put gleda triologiju onaj poslednje snimljeni gleda prvi

      Odlican film, Brajan Koks objasnio!
      sigpic

      Comment


      • Pajseru znam da je crveni zmaj ali nema veze sa ovim kasnijim filmovima tj nije ista ekipa radila. Ali mogla bi se sto kazes fina trilogija napraviti, koks je sjajan. Da mi je neko rekao da ce mi se svideti kako je neko odglumio lektora, a da to nije hopkins, ne bih mu verovao
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Ma o tome se nije ni pricalo, posle je ulogu Lektora uzeo Hopkins i haos napravio, a posle Hanibala je odluceno da snimi i ajde da kazem rimejk na ovaj film koji su nazvali Crveni Zmaj i onda je Hopkins zaokruzio sva tri Lektorova filma. Ko prvi put gleda, ako uopste ima takvih ide ovim redosledom: Crveni Zmaj, Jaganjci, Hanibal

          A ovaj sa Koksom je bas odlican i Brajan je pokazao koliko je mocan glumac.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Koga zanima pojavio se DVDScr Hobita!

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Koga zanima pojavio se DVDScr Hobita!
                Ja cu sacekati DVDrip sigurno nije daleko
                GIFSoup

                Comment


                • Hobit je tako prosecan film.
                  Nije ni blizu LOTR.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Koga zanima pojavio se DVDScr Hobita!
                    Cuo sam da zvuk malo kasni Jel skinuo neko da znam dal da skidam ja

                    Comment


                    • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                      Cuo sam da zvuk malo kasni Jel skinuo neko da znam dal da skidam ja
                      Ja... Bacio sam malo pogled, kvalitet slike je dobar samo sto ponegde ima watermark spots.

                      Za zvuk jos ne znam, moracu to detaljnije da proverim.

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Ja... Bacio sam malo pogled, kvalitet slike je dobar samo sto ponegde ima watermark spots.

                        Za zvuk jos ne znam, moracu to detaljnije da proverim.
                        Zvuk ne kasni, cisto da se zna! Radi se o ovoj verziji: The.Hobbit.2012.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Zvuk ne kasni, cisto da se zna! Radi se o ovoj verziji: The.Hobbit.2012.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-CM8
                          Hvala, skidam

                          Comment


                          • Veceras u 21:30 na prvoj "Vendeta",pa onda na RTS1 u 23:35 "In Bruges".Ako vec ne izlazite nigde,eto kako moze da se ubije vreme...odlichni filmovi...


                            Spoiler


                            http://www.imdb.com/title/tt0434409/

                            Spoiler


                            http://www.imdb.com/title/tt0780536/
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Preporučujem svima ovaj film, ukolike se želite ali ono pravo nasmijati

                              http://www.filmovizija.com/strani-fi...65cf64d2c.html

                              Comment


                              • Cloud Atlas me je tako razocarao
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X