Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mala napomena za ljude koji nisu citali Tolkina Ne ocekujte od Hobita ozbiljnost i epsku atmosferu koju ima Gospodar jer je Hobit prije svega knjiga za djecu
    Mogu reci da je Dzekson odlicno prenio atmosferu koja krasi knjigu na film Film je bas onakav kakav je i trebao da bude...vec sam jednom rekao,bolje od ovoga nije moglo.

    Comment


    • Originally posted by Heartbreak View Post
      Jel zna neko da li ce se "Linkoln" i "Oslobodjeni Django" naci u nasim bioskopima ili ih i dalje samo zanimaju blokbasteri???
      Svidelo se to nama ili ne, zbog blokbaster filmova bioskopi opstaju.Nije im isplativo da ubace Linkoln sada kada recimo u ovom trenutku Hobit ima 10 termina(lupam) i skoro na svakoj (vecernjoj) projekciji je popunjena sala.A to za Linkolna ne mozemo tvrditi.Ja i ti bismo naravno pogledali oba filma, ali obican narod ako bude skupio para otici ce samo da gleda Hobita.Negativno sam se iznenadio time je da su se Argo i End of Watch samo dve nedelje, bas zbog toga sto se u to vreme pustao Dzejms Bond film na koji je naravno kojeg je dosta ljudi pogledalo, a ova dva filma su se recimo u NS samo pustala dve nedelje.Arga sam pogledao, dok ovog drugog zbog fakulteta nisam stigao.

      S obzirom na takvu situaciju kakva vlada kod nas, nasim distributerima je isplativije da otkupe licence za film koji mesec kasnije po nizoj ceni.

      Jedva nasao kartu za Hobita, idem veceras.Proklet bio Happy Cinema Day, kada u jedan sat jedva mozes naci za projekciju od devet sati.
      Last edited by Ricma; 18-12-12, 17:57.

      Comment


      • Apsolutno se slazem sa svim sto si rekao, ali meni je tuzno da film koji potpisuje Stiven Spilberg, koji je nakon Hobita trenutno najgledaniji film u bioskopu, koji vazi za favorita na svim godisnjim filmskim dodelama, oni otkupe prava za polovinu marta 2013 godine. Mislim da ce im gledanost tek tad biti jako losa, jer ce se vecina koje zanima ovaj film, vec snaci preko neta za to vreme...ne kazem da bi im sad film doneo preterano veliku zaradu, ali bi bar odgledali film kad i ostatak sveta, a ne da kasnimo kao i uvek
        sigpic

        Comment


        • Prvi put ovo vidim da je nekom filmu premijera bila u novembru i da se pustao samo u odabranim gradovima u Americi(shvatam ja da je normalno da ga u Americi gledaju prije ostalih,ali jbm ti ja takvu distibuciju!)a da ce ga ostatak svijeta gledati tek od 25. januara
          Ne vjerujem da ce dvd rip izaci prije marta...dok ne iscijede sve bioskope.

          Comment


          • To kod nas nije slucaj, *ebe nam se za Amerikance i za Linkolna.
            Kretenizam Amera sto prave toliku razliku izmedju premijere kod nas i kod njih.A i kladim se da ce film snaci slicna sudbina kao sto je Arga, a to je da nece izdrzati duze od dve nedelje i da ce ga brzo skinuti sa repertoara.
            Verovatno su nabili toliko visoku cenu, da je za evropske distributere to bilo neprihvatljivo, pa je zbog toga tek tada.Mada ne razumem stvarno sta Amerikanci imaju od toga.Nisu oni ti na gubitku, nego oni koji otkupljuju te licence(distributeri, bioskopi...)

            http://www.metacritic.com/movie/the-...pected-journey

            Comment


            • Izgleda da je izasao dobar snimak za "Cloud Atlas".

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Izgleda da je izasao dobar snimak za "Cloud Atlas".
                Nadji, nadji, nadji
                sigpic

                Comment


                • http://www.torrentreactor.net/torren...-HQ-Underverse

                  http://www.torrentreactor.net/torren...0p-x264-Ganool

                  Probajte pa javite
                  sigpic

                  Comment


                  • Evo naso Vlatko

                    Cuo sam da film jebe mame

                    Comment


                    • @Freshko

                      Hobit je izasao 1936 godine, dok je Gospodar Prstenova izasao u tri toma 1954-1955.Naravno da mislim na knjige.
                      Sada ti je valjda jasno zasto se patuljci slabo spominju u Gospodaru Prstenova.
                      Nisam ni ja ocekivao da ce biti Bog zna kakav spektakl od filma pogotovo kada vidis koliki je razmak izmedju knjiga i sta je prvo napisao Tolkin(GP je pisao deset godina) , nije mogao ni Piter Dzekson da izmislja toplu vodu.Videcemo na sta ce ispasti sledeca dva nastavka.

                      Treba napomenuti da ce drugi i treci deo Hobita izaci 2013 i 2014 godine i da su oba u post-produkciji sto znaci da je sve snimljeno u jednom dahu.

                      Spoiler
                      Znate ko je Gimlijev cale?

                      Comment


                      • Ko Maricu?

                        Jel moze neko da mi nadje torent za ovaj film http://www.imdb.com/title/tt1931533/
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          Ko Maricu?

                          Jel moze neko da mi nadje torent za ovaj film http://www.imdb.com/title/tt1931533/
                          Nema torrenta za taj film.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Nema torrenta za taj film.
                            Pretpostavio sam,al reko aj da proverim
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Pretpostavio sam,al reko aj da proverim
                              Bice jednog dana

                              Inace snimak za Cloud Atlas je odlican, ali zvuk ne valja

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Ko Maricu?
                                Gimli, sin Gloinov.
                                Imao je minornu ulogu u ovom filmu, ako sam mozda 2-3 puta cuo njegovo ime.
                                http://www.imdb.com/character/ch0228968/mediaindex

                                Comment

                                Working...
                                X