Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Kad smo vec kod balsfemije - ja nisam odgledao nijedan film DDL-a
    Ja nikad nisam ni cuo za njega, aj vin.

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Ja nikad nisam ni cuo za njega, aj vin.
      Nije to nista neobicno On je na ovim prostorima vecini nepoznat

      Comment


      • Odgledao opet posle dugo vremena Angel Heart. Sjajan film, moj miljenik Miki Rurk je odlicno odglumio. Da ne trosim reci o De Niru, mislim da je sjajno kad tako veliki glumac ima "malu" ulogu, to ostavlja neverovatan utisak. Atmosfera za desetku.
        S obzirom da cu ceo dan lezati gajbi, krecem sa DDL filmovima, prvo cu Inn the name of the father, pa my left foot i onda uvece there will be blood
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • "In the name of the father"

          Sunce ti jebem kakav film

          Comment


          • Moj najdrazi film je-The Shawshank Redemption... Ko nije gledao preporucujem ga

            Comment


            • Ima neko da mi predlozi dobar film ? Komedija da bude .

              Gledacu ovaj ''In The name of The Father'' posto vidim da ste odusevljeni njime...

              Serije vec 3 pratim i jedna se zavrsava 17 decembra pa cu onda mozda poceti jos koje da pratim . Ovako mi je 3 sasvim dovoljno...
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Ajmo prvo ovo:
                Originally posted by apacrow View Post
                Jonny Greenwood sa soundtrackom pomerio granice.
                U top pet prethodne dekade.

                nuff said.
                Ovo je veoma subjektivna stvar. Ja sam napisao moje misljenje i moj dojam. Ajde da obrazlozim: Mislim da se Anderson previse trudio da stvori neku Kjubrikovsku atmosferu i u scenama gde joj nije mesto. Muzika u filmu(bilo kom) je tu da akcentuje, docara atmosferu, a ne da je vestacki stvori.U nekim scenama muzika kao da je u raskoraku sa slikom, ne znas da li ce neki glumac nesto da kaze ili ce nesto da se desi ili ce jednostavno samo nastaviti da snimaju okruzenje i izgube jos 30-45 sekundi. Meni se jednostavno nije uklopila i previse je jaka za atmosferu u ovom filmu.

                Originally posted by apacrow View Post
                Reci da There Will Be Blood nema dovoljno jaku pricu je
                elementarno nepoznavanje kinematografije.
                Opet moje misljenje:Za ovoliko hvaljen film i njegovo trajanje od 158 min - ne, nema dovoljno jaku pricu. Paul Dano i DDL su pravo osvezenje, ali nedovoljni da iznesu ostatak filma. Konflikt sa sinom je nedovljno razradjen, te je mogla i scena pred kraj(sa sinom) da ima mnogo veci znacaj, uticaj i smisao. Verujem da ces mi ti reci kako se svi elementi za poznavanje psihologije i razloga H.W- ovih postupaka nalaze u filmu, ali meni je njegova prica previse iseckana i nabacana.
                Last edited by prskaj; 30-11-12, 09:14.
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Pa slazem se sa prskajom za pricu, svakako sam i ja vise ocekivao od samog filma, da brze tece ajde da tako kazem. Uglavnom film samo i iskljucivo izvlaci DDL sa svojom nevidjenom glumom. Ali su mi bolji filmovi kao filmovi i Last of the Mohicans, My Left Foot, Gangs of New York, The Boxer, a In The Name Of The Father mi je posebna kategorija, ubjedljivo najbolji njegov film. Svaka od ovih uloga DDLa je savrsena, tu nema sta da se prica. U There Will Be Blood on vjerovatno i najbolje glumi ali ga samo on drzi, na njemu je fokus.
                  Sto se muzike tice ne mogu se sjetit', ali svi imaju svoje favorite. Mnogima koje znam sve sto Zimer uradi je savrseno. Meni ne.
                  sigpic

                  Comment


                  • Das Weisse Band

                    Dobar film, ali sam znatno vise ocekivao od istog.

                    Comment


                    • Napokon bar nesto na YTu iz serijala Antologija Glume - Bardovi Teatra. Ovo je obavezno stivo!





                      sigpic

                      Comment


                      • Raspala Romantica je postala CBS Drama, daleko je to od Foxova, a i AXNa, SciFia, pa i Universala ali svakako bolje od Romantice masu

                        sigpic

                        Comment


                        • Šta ti je ovo Romantica?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Zone prelazi u CBS,isto i sa reality.
                            Ja ne razumem kako je Universal ovako ocajan program.
                            sigpic

                            Comment


                            • To onaj sa hispano serijama? A sada je CBS... hm...
                              Universal je stvarno kriminalan sa onom niskom produkcijom.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Da,taj.
                                Na Universalu jedino sto valja jeste Monk. Jos uvek nisam pogledao normalan film.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X